Atlant Estates
1 / 13
추천 · 임대

아파트 Stare Miasto — 2룸, 40 m²

wyspa Kępa Mieszczańska, Stare Miasto, Wrocław

월세
3,150 PLN/mc
2
방 수
화장실
40
면적
mieszkanie
유형

개요

아파트 Stare Miasto — 2룸, 40 m²

아파트 Stare Miasto. 2룸, 40 m². 3 150 PLN. 임대

편의시설

발코니
주차장
엘리베이터

시설 특징

건축 연도
2020
건물 유형
Apartamentowiec
m²당 가격
79 PLN/m²
유형
mieszkanie

사양

2
화장실
면적40 m²
4/8
건축 연도2020
건물 유형Apartamentowiec
난방
상태
유형mieszkanie
m²당 가격79 PLN/m²
거래 유형임대