Atlant Estates
1 / 7
추천 · 매매

Gądów Mały, 2 pokoje, 49.9 m² mieszkanie na sprzedaż

ul. Szybowcowa, Gądów Mały, Wrocław

가격
598,000 PLN
2
방 수
0
화장실
50
면적
mieszkanie
유형

개요

Gądów Mały, 2 pokoje, 49.9 m² mieszkanie na sprzedaż

Wrocław, dzielnica Gądów Mały, ul. Szybowcowa. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m², znajdujące się na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1987 roku. Mieszkanie wymaga remontu, co stwarza możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. W skład lokalu wchodzi pokój dzienny, sypialnia, osobna toaleta oraz balkon, który zapewnia dodatkową przestrzeń na świeżym powietrzu. Budynek jest wyposażony w dwie windy oraz całodobowy monitoring, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Wokół bloku znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, co jest dużym atutem w tej lokalizacji. Osiedle Gądów Mały jest dobrze skomunikowane z resztą Wrocławia dzięki pobliskim liniom tramwajowym i autobusowym. W odległości 3 km znajduje się wjazd na AOW, a obwodnica Śródmiejska jest oddalona o 1 km. W pobliżu znajduje się stacja PKP Wrocław Kuźniki, co ułatwia podróże. W okolicy mieszkania znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, placówki oświatowe oraz tereny rekreacyjne. Warto wspomnieć o pobliskich parkach oraz obiektach sportowych, które oferują różnorodne możliwości aktywnego spędzania czasu. Czynsz administracyjny wynosi około 580 zł, dodatkowo należy uwzględnić opłaty za prąd.

편의시설

발코니
엘리베이터
지하실

시설 특징

건축 연도
1987
건물 유형
Blok
상태
do remontu
m²당 가격
11,984 PLN/m²
유형
mieszkanie

사양

2
화장실0
면적50 m²
7/10
건축 연도1987
건물 유형Blok
난방
상태do remontu
유형mieszkanie
m²당 가격11,984 PLN/m²
거래 유형매매