1 / 11
Polecane · Na wynajem
Słoneczne mieszkanie 2 pokoje 51 m² w Śródmieściu
Kluczborska, Śródmieście, Wrocław
Czynsz miesięczny
2900 zł/mc
2
Pokoje
1
Łazienki
51m²
Powierzchnia
mieszkanie
Typ
Przegląd
Słoneczne mieszkanie 2 pokoje 51 m² w Śródmieściu
- Cena za m²
- 57 zł/m²
- Typ
- mieszkanie
Specyfikacja
| Pokoje | 2 |
| Łazienki | 1 |
| Powierzchnia | 51 m² |
| Piętro | 5/7 |
| Rok budowy | — |
| Typ budynku | Blok |
| Ogrzewanie | Miejskie |
| Stan | — |
| Typ | mieszkanie |
| Cena za m² | 57 zł/m² |
| Transakcja | Wynajem |
| Kaucja | 4000 zł |
Podobne oferty
Na wynajemApartament premium | pierwszy najem | balkon | komórka lokatorska |
Krzyki, Wrocław
3600 zł/mies.
2 pokoje146 m²
BalkonParking
2-pokoje Port Popowice |osobna kuchnia | klimatyzacja | pierwszy najem
Fabryczna, Wrocław
2950 zł/mies.
2 pokoje150 m²
Na wynajemWynajmę dwupokojowe mieszkanie na ulicy Zatorskiej, dostępne od zaraz
Psie Pole, Wrocław
2200 zł/mies.
2 pokoje048 m²
Balkon
Na wynajemMieszkanie 2-pokojowe, 46m², ul.Piękna
Wrocław, Wrocław
3250 zł/mies.
2 pokoje046 m²
BalkonParking
Na wynajemNowe 2-pok. | 42 m² | 2 niezależne pokoje | Atal City Square | 01.07
Krzyki, Wrocław
3200 zł/mies.
2 pokoje42 m²
Na wynajemPrzestronne mieszkanie 50m2 z 2 pokojami oraz osobną kuchnią!
Psie Pole, Wrocław
2700 zł/mies.
2 pokoje050 m²
Parking