Atlant Estates
Продаж·Здача: 2-й квартал 2026

Apartamenty Nowe Miasto

Перевірений забудовник

Orla, Zgierz, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
279 000 zł
9101 zł/m² середня
50 доступних з 51 квартир
Діапазон цін
279 000 zł – 740 792 zł
Площа
30 – 71 m²
Здача
2-й квартал 2026
Квартири
52

Про інвестицію

Відкрийте для себе Apartamenty Nowe Miasto в Згіржі, де сучасні квартири доступні за ціною від 279 000 PLN (~66 000 ₴). Ця новобудова пропонує 52 квартири з високим стандартом виконання, що забезпечить комфорт і затишок для кожного мешканця.

Apartamenty Nowe Miasto, розташовані в Згіржі, пропонують сучасні квартири за ціною від 279 000 PLN (~66 000 ₴) до 740 792 PLN (~175 000 ₴). Ця новобудова складається з 52 квартир площею від 30,13 м² до 71,24 м², що ідеально підходять для молодих сімей, пар або інвесторів, які шукають комфортне житло в затишному районі. Завдяки зручному розташуванню, всього в 1,3 км від центру, мешканці зможуть насолоджуватися близькістю до міських зручностей, включаючи магазини, ресторани та культурні заклади. Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, з терміном здачі в II кварталі 2026 року, що робить її ідеальним вибором для тих, хто планує переїзд у найближчому майбутньому.

Характеристики

Apartamenty Nowe Miasto пропонують широкий спектр зручностей, включаючи сучасні квартири з високим стандартом виконання. Кожна квартира має балкон, а також можливість користуватися власним садом або терасою. Безпека мешканців забезпечується домофоном, антивандальними дверима та системою моніторингу. На території новобудови буде підземна парковка, що забезпечить зручність для автомобілістів. Окрім того, проект передбачає зелені території для відпочинку.

Переваги

  • Сучасні квартири від 279 000 PLN
  • Високий стандарт виконання
  • Зелені території для відпочинку
  • Підземна парковка
  • Безпечне закрите оселення
  • Зручний доступ до транспорту
  • Близькість до центру міста
  • Терміни здачі: II квартал 2026

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Згірж — це місто, яке поєднує в собі спокійний ритм життя з доступом до міських зручностей. Всього в 1,3 км від центру, мешканці можуть легко дістатися до основних транспортних вузлів, включаючи автобусні та трамвайні зупинки. Це робить район ідеальним для тих, хто цінує зручність і швидкий доступ до всіх важливих об'єктів інфраструктури. Також в околицях є зелені зони, що сприяють активному відпочинку на свіжому повітрі.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

51 квартир·Доступні: 50·Бронь: 1
Dostępne
B1.2.6
279 000 zł
9217,05 /m²
30.3 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B1.3.6
296 744 zł
9800 /m²
30.3 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B1.4.6
297 332 zł
9800 /m²
30.3 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.0.6
298 287 zł
9900 /m²
30.1 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2.4.2
324 659 zł
9700 /m²
33.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.3.10
327 145 zł
9100 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B1.0.4
335 065 zł
9500 /m²
35.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1.3.4
335 392 zł
9400 /m²
35.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B1.4.4
335 674 zł
9400 /m²
35.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B2.4.11
337 680 zł
9000 /m²
37.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.4.8
344 472 zł
9300 /m²
37.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A4.2.2
350 190 zł
9000 /m²
38.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B1.3.5
352 406 zł
9400 /m²
37.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A4.3.2
361 863 zł
9300 /m²
38.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A3.2.2
369 489 zł
9300 /m²
39.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A2.3.2
372 864 zł
9600 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A4.2.3
374 808 zł
9200 /m²
40.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A3.2.3
379 626 zł
9300 /m²
40.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A3.3.2
383 712 zł
9600 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A3.3.3
391 968 zł
9600 /m²
40.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B2.3.10
397 033 zł
9100 /m²
43.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B2.4.10
397 670 zł
9100 /m²
43.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja ustna
B1.2.3
434 000 zł
8290,35 /m²
52.4 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B2.4.5
454 575 zł
8700 /m²
52.3 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.4.3
455 184 zł
8700 /m²
52.3 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.3.1
456 104 zł
8800 /m²
51.8 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B1.4.1
461 287 zł
8900 /m²
51.8 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.4.2
469 000 zł
8303,82 /m²
56.5 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B2.4.6
482 400 zł
9000 /m²
53.6 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B1.3.3
487 413 zł
9300 /m²
52.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A4.1.1
500 000 zł
8259 /m²
60.5 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A3.2.4
530 040 zł
8400 /m²
63.1 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A3.3.4
530 628 zł
8400 /m²
63.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A3.1.1
533 460 zł
8500 /m²
62.8 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B2.4.9
536 775 zł
8500 /m²
63.1 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B2.2.9
540 682 zł
8600 /m²
62.9 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A1.1.4
541 790 zł
8500 /m²
63.7 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A4.2.1
545 220 zł
9000 /m²
60.6 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B2.3.9
549 840 zł
8700 /m²
63.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A2.2.1
549 900 zł
9000 /m²
61.1 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B1.0.9
551 880 zł
9000 /m²
61.3 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A2.1.4
551 905 zł
8500 /m²
64.9 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B2.3.3
553 669 zł
8900 /m²
62.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A1.3.3
553 784 zł
8800 /m²
62.9 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B1.3.9
561 420 zł
9000 /m²
62.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A1.3.4
567 820 zł
8900 /m²
63.8 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A3.3.1
573 120 zł
9000 /m²
63.7 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B2.4.8
612 076 zł
9200 /m²
66.5 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A1.3.1
669 656 zł
9400 /m²
71.2 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A1.2.2
736 064 zł
10 600 /m²
69.4 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A1.2.1
740 792 zł
10 400 /m²
71.2 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир в Apartamenty Nowe Miasto?

Ціни на квартири в Apartamenty Nowe Miasto варіюються від 279 000 PLN до 740 792 PLN.

Коли планується завершення будівництва?

Будівництво заплановано на II квартал 2026 року.

Скільки квартир доступно в цій новобудові?

В Apartamenty Nowe Miasto доступно 52 квартири.

Які зручності пропонуються в новобудові?

Квартири мають балкони, можливість користування садами, підземну парковку та систему безпеки.

Яка площа квартир?

Площа квартир варіюється від 30,13 м² до 71,24 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти в різних регіонах Польщі. Вони спеціалізуються на створенні сучасних житлових комплексів, які поєднують в собі комфорт, естетику та функціональність. Завдяки інноваційним архітектурним рішенням, їхні проекти відрізняються високою якістю виконання та увагою до деталей. Девелопер також забезпечує підтримку після здачі об'єктів, що підвищує рівень задоволеності клієнтів.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення