Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Apartamenty Płużnicka

Перевірений забудовник

Płużnicka, Warszawa, mazowieckie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
792 680 zł
14 516 zł/m² середня
15 доступних з 21 квартир
Діапазон цін
792 680 zł – 1 352 220 zł
Площа
40 – 88 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
21

Про інвестицію

Повний опис у підготовці.

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

21 квартир·Доступні: 15·Бронь: 6
Dostępne
B.4.4.
792 680 zł
14 000 /m²
56.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A.1.7.
795 885 zł
14 590 /m²
54.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A.1.8.
799 970 zł
14 590 /m²
54.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A.4.2.
812 160 zł
14 010 /m²
58.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
B.3.6.
816 142 zł
15 780 /m²
51.7 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A.1.3.
837 854 zł
14 790 /m²
56.6 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Rezerwacja
A.2.3.
843 519 zł
14 890 /m²
56.6 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A.3.3.
849 184 zł
14 990 /m²
56.6 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A.2.7
850 435 zł
15 590 /m²
54.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A.1.6.
852 348 zł
14 790 /m²
57.6 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A.2.8.
854 800 zł
15 590 /m²
54.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B.2.3.
871 113 zł
15 350 /m²
56.8 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A.4.1
978 645 zł
13 250 /m²
73.9 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
B.2.4.
998 394 zł
14 590 /m²
68.4 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B.4.5.
1 000 600 zł
13 260 /m²
75.5 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
B.4.8.
1 116 777 zł
14 140 /m²
79.0 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A.4.7.
1 136 163 zł
14 700 /m²
77.3 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B.1.11.
1 143 203 zł
13 410 /m²
85.3 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A.4.5.
1 144 880 zł
13 010 /m²
88.0 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
B.4.10.
1 195 205 zł
14 020 /m²
85.3 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
A.3.9.
1 352 220 zł
15 500 /m²
87.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Забудовник

Перевірений забудовник

Запишіться на консультацію — допоможемо з вибором квартири та фінансуванням.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення