Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Domkove Widzew - Mieszkania

Перевірений забудовник

Mechaniczna, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
444 050 zł
10 367 zł/m² середня
20 доступних з 20 квартир
Діапазон цін
444 050 zł – 1 077 631 zł
Площа
42 – 112 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
20

Про інвестицію

Domkove Widzew - Mieszkania пропонує сучасні квартири за ціною від 444 050 PLN (~ 120 000 ₴) до 1 077 631 PLN (~ 290 000 ₴). Це новобудова в спокійній частині Відзева, що забезпечує комфортне проживання з доступом до всіх необхідних зручностей.

Domkove Widzew - Mieszkania, розташовані в спокійній частині Відзева, пропонують унікальне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Це ідеальне місце для тих, хто шукає комфортне житло з доступом до всіх важливих інфраструктурних об'єктів. Інвестиція включає 20 квартир з площею від 41,5 до 112,3 м², що підходять для різних потреб. Ціни варіюються від 444 050 до 1 077 631 PLN (~ 120 000 - 290 000 ₴). Завдяки близькості до центру Лодзі (всього 6,6 км) та хорошій транспортній доступності, мешканці зможуть насолоджуватися всіма перевагами міського життя. Окрім того, інвестиція пропонує безпечне середовище з антивандальними дверима та системою моніторингу, що забезпечує спокій для мешканців.

Характеристики

Domkove Widzew - це новобудова з камеральним характером, що включає сучасні рішення та високий стандарт оздоблення. Квартири мають балкони та присадибні ділянки, що дозволяє насолоджуватися природою. На території передбачені зовнішні місця для паркування, а також дитячий майданчик та велостоянки. Система опалення - міське, що забезпечує комфорт у холодну пору року.

Переваги

  • Сучасні квартири з високим стандартом
  • Затишна та зелена околиця
  • Добра транспортна доступність
  • Балкони та присадибні ділянки
  • Дитячий майданчик на території
  • Безпечне середовище з моніторингом
  • Ціни від 444 050 PLN (~ 120 000 ₴)

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Відзева - це затишний район, який пропонує мешканцям спокійне життя в оточенні зелені. В околицях є парки та місця для прогулянок, а також добре розвинена інфраструктура з магазинами, школами та медичними закладами. Транспортна доступність забезпечується близькістю до автобусних та трамвайних зупинок, а також залізничного вокзалу, що робить поїздки до центру Лодзі легкими та швидкими.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

20 квартир·Доступні: 20
Dostępne
B3
444 050 zł
10 700 /m²
41.5 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B5
475 940 zł
10 600 /m²
44.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D4
551 250 zł
10 500 /m²
52.5 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A1
582 080 zł
10 700 /m²
54.4 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D1
590 240 zł
11 200 /m²
52.7 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A6
620 310 zł
8990 /m²
69.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D5
725 460 zł
10 700 /m²
67.8 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A5
738 920 zł
9800 /m²
75.4 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D3
743 400 zł
10 500 /m²
70.8 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B6
750 000 zł
10 000 /m²
75.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D2
759 360 zł
11 200 /m²
67.8 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C5
774 560 zł
10 300 /m²
75.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C2
814 320 zł
10 800 /m²
75.4 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C8
814 320 zł
10 400 /m²
78.3 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D6
820 050 zł
10 500 /m²
78.1 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B7
822 970 zł
10 300 /m²
79.9 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D8
835 670 zł
10 700 /m²
78.1 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B8
1 040 300 zł
10 300 /m²
101.0 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A7
1 052 251 zł
9370 /m²
112.3 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C7
1 077 631 zł
9770 /m²
110.3 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка вартість квартир у Domkove Widzew?

Ціни на квартири варіюються від 444 050 до 1 077 631 PLN.

Коли буде завершено будівництво?

Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2026 року.

Які площі квартир доступні?

Квартири мають площу від 41,5 до 112,3 м².

Які зручності пропонуються в новобудові?

В інвестиції передбачені дитячий майданчик, велостоянки, балкони та присадибні ділянки.

Чи є система безпеки в будинку?

Так, в будинку встановлені антивандальні двері та система моніторингу.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах. Його підхід до архітектури поєднує сучасний дизайн з функціональністю, що відповідає потребам сучасних мешканців. Проектування житлових комплексів враховує не лише естетику, але й екологічні аспекти, створюючи комфортні та безпечні умови для життя.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення