Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Sady Ursynów III

Перевірений забудовник

Hilarego Koprowskiego, Warszawa, mazowieckie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
462 280 zł
16 758 zł/m² середня
6 доступних з 6 квартир
Діапазон цін
462 280 zł – 982 260 zł
Площа
25 – 64 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
6

Про інвестицію

Повний опис у підготовці.

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

6 квартир·Доступні: 6
Dostępne
SU3/A/3/13
462 280 zł
18 200 /m²
25.4 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
SU3/A/2/9
488 427 zł
18 300 /m²
26.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
SU3/B/0/3
706 806 zł
16 200 /m²
43.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
SU3/A/1/11
970 020 zł
15 850 /m²
61.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
SU3/A/2/11
980 128 zł
15 950 /m²
61.5 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
SU3/A/3/11
982 260 zł
16 050 /m²
61.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Забудовник

Перевірений забудовник

Запишіться на консультацію — допоможемо з вибором квартири та фінансуванням.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення