Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Stępińska 17

Перевірений забудовник

Stępińska, Warszawa, mazowieckie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
783 000 zł
26 089 zł/m² середня
7 доступних з 9 квартир
Діапазон цін
783 000 zł – 3 623 620 zł
Площа
30 – 139 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
9

Про інвестицію

Повний опис у підготовці.

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

9 квартир·Доступні: 7·Бронь: 2
Dostępne
M1
783 000 zł
25 000 /m²
31.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
M3
793 520 zł
26 008,52 /m²
30.5 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
M6
799 000 zł
26 893,3 /m²
29.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
M12
1 367 750 zł
25 000 /m²
54.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
M10
1 609 750 zł
25 000 /m²
64.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
M4
1 708 390 zł
29 000 /m²
58.9 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
M2
2 061 381 zł
25 900 /m²
79.6 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja ustna
M13
2 332 460 zł
26 000 /m²
89.7 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Rezerwacja ustna
M11
3 623 620 zł
26 000 /m²
139.4 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Забудовник

Перевірений забудовник

Запишіться на консультацію — допоможемо з вибором квартири та фінансуванням.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення