Atlant Estates
1 / 7
Рекомендовано · Оренда

Студія | Перший візит | Коворкінг | Фітнес | Дружній до тварин

ul. Swojczycka, Psie Pole, Wrocław

Орендна плата
2,190 PLN/mc
1
Кімнати
Ванні
25
Площа
mieszkanie
Тип

Огляд

Апартамент типу студіо доступний зразу на вул. Своїчіцькій 71 має площу 24,5 м² і знаходиться на першому поверсі будинку А. Квартира складається з однієї кімнати, характеризується північною експозицією та висотою 3,05 м. Інтер'єр апартаменту повністю мебльований і пропонує ряд зручностей, включаючи зону фітнесу, простір для коворкінгу, можливість безкоштовної оренди проектора, моніторинг та охорону. Додатково доступна підтримка Опікуна на місці, електронні замки Tedee, поштомат на території інвестиції, а також можливість оренди паркомісця та комірки (додатково платно). Орендна плата становить 2190 PLN на місяць, адміністративний збір – 350 PLN на місяць, а фіксована плата за комунальні послуги – 350 PLN на місяць. Інвестиція була спроектована з урахуванням сучасності та екології. Використано фотогальваніку та тепловий насос для підігріву води, що забезпечує більшу енергетичну ефективність. У будинку використано енергоефективне освітлення та акустичні вікна, що забезпечують комфорт і тишу. Вибрані приміщення також пропонують рішення smart home. В окрузі знаходяться магазини та послуги на відстані 1 хвилини, автобусна зупинка – 2 хвилини, парк – 3 хвилини, залізнична станція – 5 хвилин, а ЗОО, Гала Стулеця, Олімпійський стадіон, AWF та тенісні корти – 10 хвилин. Комплекс забезпечує повний комфорт пересування та безпеку завдяки ліфтам, інтелектуальним системам доступу, моніторингу та повній доступності для осіб з інвалідністю.

Зручності

Парковка
Ліфт
Підвал

Характеристики

Рік будівництва
2026
Тип будівлі
Apartamentowiec
Ціна за м²
89 PLN/m²
Тип
mieszkanie

Специфікація

Кімнати1
Ванні
Площа25 m²
Поверх1/2
Рік побудови2026
Тип будівліApartamentowiec
Опалення
Стан
Типmieszkanie
Ціна за м²89 PLN/m²
Тип операціїОренда