1 / 19
Featured · For sale
Stylish 3 premium rooms | 10 m² balcony | Viva Jagodno | high standard
ul.Edmunda Kajdasza 1b, Krzyki, Wrocław
Price
917,000 PLN
3
Rooms
1
Bathrooms
63m²
- Year built
- 2025
- Building type
- Apartamentowiec
- Heating
- Miejskie
- Condition
- Wysoki standard
- Price per m²
- 14,556 PLN/m²
- Type
- mieszkanie
Specifications
| Rooms | 3 |
| Bathrooms | 1 |
| Area | 63 m² |
| Floor | 1/3 |
| Year built | 2025 |
| Building type | Apartamentowiec |
| Heating | Miejskie |
| Condition | Wysoki standard |
| Type | mieszkanie |
| Price per m² | 14,556 PLN/m² |
| Transaction | Sale |