Atlant Estates
1 / 6
추천 · 임대

아파트 Fabryczna — 2룸, 42 m²

ul. Kwiska, Fabryczna, Wrocław

월세
2,450 PLN/mc
2
방 수
화장실
42
면적
mieszkanie
유형

개요

아파트 Fabryczna — 2룸, 42 m²

아파트 Fabryczna. 2룸, 42 m². 2 450 PLN. 임대

m²당 가격
58 PLN/m²
유형
mieszkanie

사양

2
화장실
면적42 m²
6
건축 연도
건물 유형Blok
난방
상태
유형mieszkanie
m²당 가격58 PLN/m²
거래 유형임대