Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: II kwartał 2026

Apartamenty Nowe Miasto

Sprawdzony Deweloper

Orla, Zgierz, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
279 000 zł
9101 zł/m² średnio
50 dostępnych z 51 mieszkań
Zakres cen
279 000 zł – 740 792 zł
Metraż
30 – 71 m²
Oddanie
II kwartał 2026
Mieszkania
52

O inwestycji

Apartamenty Nowe Miasto oferują mieszkania w cenie od 279 000 zł (~60 000 €) do 740 792 zł (~160 000 €). Inwestycja składa się z 52 lokali o powierzchni od 30,13 m² do 71,24 m², co czyni ją idealnym wyborem dla osób poszukujących nowego miejsca do życia.

Apartamenty Nowe Miasto to nowa inwestycja w Zgierzu, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 279 000 zł (~60 000 €) do 740 792 zł (~160 000 €). Inwestycja składa się z 52 lokali o powierzchni od 30,13 m² do 71,24 m², co czyni ją idealnym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin. Zlokalizowana zaledwie 1,3 km od centrum Zgierza, zapewnia łatwy dostęp do miejskich udogodnień oraz komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Termin oddania mieszkań zaplanowano na II kwartał 2026 roku, co daje możliwość wcześniejszego zaplanowania przeprowadzki. Inwestycja wyróżnia się nowoczesnym podejściem do architektury oraz wysoką jakością wykonania, co z pewnością przyciągnie osoby poszukujące komfortowego miejsca do życia.

Cechy inwestycji

Apartamenty Nowe Miasto to nowoczesne mieszkania, które oferują szereg udogodnień, takich jak ogródek, balkon oraz taras. Inwestycja zapewnia także podziemną halę garażową z miejscami postojowymi oraz systemy zabezpieczeń, w tym domofon, drzwi antywłamaniowe i monitoring. Ogrzewanie mieszkań będzie realizowane za pomocą miejskiego CO, co gwarantuje komfort cieplny przez cały rok.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 279 000 zł
  • Powierzchnie od 30,13 m² do 71,24 m²
  • Podziemna hala garażowa
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Ogródek, balkon, taras
  • Bezpieczne osiedle z monitoringiem
  • Termin oddania: II kwartał 2026

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Apartamenty Nowe Miasto znajduje się w Zgierzu, zaledwie 1,3 km od centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Mieszkańcy będą mieli również blisko do lokalnych sklepów oraz innych udogodnień, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących sobie wygodę codziennego życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

1,3 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesne apartamenty, wysoki standard wykończenia, zielone tereny, dogodna lokalizacja, bezpieczne osiedle, łatwy dostęp do miejskich udogodnień

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

51 mieszkań·Dostępne: 50·Rezerwacja: 1
Dostępne
B1.2.6
279 000 zł
9217,05 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B1.3.6
296 744 zł
9800 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.4.6
297 332 zł
9800 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.0.6
298 287 zł
9900 /m²
30.1 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2.4.2
324 659 zł
9700 /m²
33.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.3.10
327 145 zł
9100 /m²
36.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.0.4
335 065 zł
9500 /m²
35.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1.3.4
335 392 zł
9400 /m²
35.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.4.4
335 674 zł
9400 /m²
35.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B2.4.11
337 680 zł
9000 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.4.8
344 472 zł
9300 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A4.2.2
350 190 zł
9000 /m²
38.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B1.3.5
352 406 zł
9400 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A4.3.2
361 863 zł
9300 /m²
38.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A3.2.2
369 489 zł
9300 /m²
39.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A2.3.2
372 864 zł
9600 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A4.2.3
374 808 zł
9200 /m²
40.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A3.2.3
379 626 zł
9300 /m²
40.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A3.3.2
383 712 zł
9600 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A3.3.3
391 968 zł
9600 /m²
40.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B2.3.10
397 033 zł
9100 /m²
43.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B2.4.10
397 670 zł
9100 /m²
43.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja ustna
B1.2.3
434 000 zł
8290,35 /m²
52.4 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B2.4.5
454 575 zł
8700 /m²
52.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.4.3
455 184 zł
8700 /m²
52.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.3.1
456 104 zł
8800 /m²
51.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.4.1
461 287 zł
8900 /m²
51.8 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.4.2
469 000 zł
8303,82 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B2.4.6
482 400 zł
9000 /m²
53.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B1.3.3
487 413 zł
9300 /m²
52.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A4.1.1
500 000 zł
8259 /m²
60.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A3.2.4
530 040 zł
8400 /m²
63.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A3.3.4
530 628 zł
8400 /m²
63.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A3.1.1
533 460 zł
8500 /m²
62.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B2.4.9
536 775 zł
8500 /m²
63.1 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B2.2.9
540 682 zł
8600 /m²
62.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1.1.4
541 790 zł
8500 /m²
63.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A4.2.1
545 220 zł
9000 /m²
60.6 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B2.3.9
549 840 zł
8700 /m²
63.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A2.2.1
549 900 zł
9000 /m²
61.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B1.0.9
551 880 zł
9000 /m²
61.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2.1.4
551 905 zł
8500 /m²
64.9 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B2.3.3
553 669 zł
8900 /m²
62.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1.3.3
553 784 zł
8800 /m²
62.9 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.3.9
561 420 zł
9000 /m²
62.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1.3.4
567 820 zł
8900 /m²
63.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A3.3.1
573 120 zł
9000 /m²
63.7 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B2.4.8
612 076 zł
9200 /m²
66.5 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1.3.1
669 656 zł
9400 /m²
71.2 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1.2.2
736 064 zł
10 600 /m²
69.4 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1.2.1
740 792 zł
10 400 /m²
71.2 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Apartamentach Nowe Miasto?

Ceny mieszkań w Apartamentach Nowe Miasto wahają się od 279 000 zł do 740 792 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań zaplanowano na II kwartał 2026 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania mają powierzchnię od 30,13 m² do 71,24 m².

Czy w inwestycji są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji powstanie podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi.

Jakie udogodnienia oferują Apartamenty Nowe Miasto?

Apartamenty oferują balkon, ogródek, taras oraz systemy zabezpieczeń, takie jak monitoring i domofon.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący Apartamenty Nowe Miasto ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów, co świadczy o jego doświadczeniu na rynku. Inwestycje są projektowane z myślą o komforcie mieszkańców, a także z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Deweloper stawia na jakość wykonania oraz dbałość o detale, co przekłada się na zadowolenie klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość