Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Apartamenty Płużnicka

Sprawdzony Deweloper

Płużnicka, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
792 680 zł
14 516 zł/m² średnio
15 dostępnych z 21 mieszkań
Zakres cen
792 680 zł – 1 352 220 zł
Metraż
40 – 88 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
21

O inwestycji

Apartamenty Płużnicka to oferta mieszkań w przedziale cenowym od 792 680 zł (~174 000 €) do 1 352 220 zł (~295 000 €). Inwestycja, która powstaje na granicy Żerania i Tarchomina, oferuje 21 lokali o powierzchni od 40 m² do 88 m², co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Apartamenty Płużnicka to inwestycja, która łączy w sobie komfort życia w spokojnej okolicy z dostępem do miejskich udogodnień. Mieszkania w tej inwestycji oferowane są w przedziale cenowym od 792 680 zł (~174 000 €) do 1 352 220 zł (~295 000 €). Zlokalizowane na granicy Żerania i Tarchomina, apartamenty zapewniają bliskość do Galerii Północnej, gdzie znajdują się liczne sklepy, kawiarnie oraz usługi. W okolicy dostępne są przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy. Inwestycja składa się z 21 lokali o powierzchni od 40 m² do 88 m², co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Termin oddania mieszkań przewidziano na IV kwartał 2026 roku, co daje możliwość zakupu lokalu w atrakcyjnej lokalizacji na przyszłość.

Cechy inwestycji

Apartamenty Płużnicka charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz wysoką jakością wykonania. W inwestycji powstanie 137 miejsc garażowych, co zapewni wygodę mieszkańcom. Lokale wyposażone będą w domofony, drzwi antywłamaniowe oraz videodomofony, co zwiększa bezpieczeństwo. Ogrzewanie zapewnia CO miejskie, a wysokość pomieszczeń wynosi co najmniej 2,7 metra, co daje poczucie przestronności. Dodatkowo, każdy lokal będzie miał balkon, co umożliwi relaks na świeżym powietrzu.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 40 m² do 88 m²
  • Ceny od 792 680 zł (~174 000 €)
  • 137 miejsc garażowych
  • Termin oddania: IV kwartał 2026
  • Wysokość pomieszczeń min. 2,7 m
  • Balkony w każdym lokalu
  • Bliskość Galerii Północnej
  • Dobre połączenia komunikacyjne

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Apartamenty Płużnicka znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 13,4 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W odległości kilku minut spacerem znajduje się Galeria Północna, oferująca szeroki wybór sklepów, restauracji oraz usług, takich jak kino, klub fitness czy apteka. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę miejskiego życia w spokojnej okolicy.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

13,4 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, zielona przestrzeń, blisko komunikacji miejskiej, spokojna okolica, pełna infrastruktura miejska, w pobliżu znajduje się m.in. Galeria Północna

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

21 mieszkań·Dostępne: 15·Rezerwacja: 6
Dostępne
B.4.4.
792 680 zł
14 000 /m²
56.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.1.7.
795 885 zł
14 590 /m²
54.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.1.8.
799 970 zł
14 590 /m²
54.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.4.2.
812 160 zł
14 010 /m²
58.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
B.3.6.
816 142 zł
15 780 /m²
51.7 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.1.3.
837 854 zł
14 790 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
A.2.3.
843 519 zł
14 890 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.3.3.
849 184 zł
14 990 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.2.7
850 435 zł
15 590 /m²
54.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.1.6.
852 348 zł
14 790 /m²
57.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.2.8.
854 800 zł
15 590 /m²
54.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.2.3.
871 113 zł
15 350 /m²
56.8 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.4.1
978 645 zł
13 250 /m²
73.9 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
B.2.4.
998 394 zł
14 590 /m²
68.4 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.4.5.
1 000 600 zł
13 260 /m²
75.5 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
B.4.8.
1 116 777 zł
14 140 /m²
79.0 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.4.7.
1 136 163 zł
14 700 /m²
77.3 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B.1.11.
1 143 203 zł
13 410 /m²
85.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.4.5.
1 144 880 zł
13 010 /m²
88.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
B.4.10.
1 195 205 zł
14 020 /m²
85.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
A.3.9.
1 352 220 zł
15 500 /m²
87.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Apartamentach Płużnicka?

Ceny mieszkań w Apartamentach Płużnicka wahają się od 792 680 zł do 1 352 220 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań w Apartamentach Płużnicka przewidziano na IV kwartał 2026 roku.

Jakie są dostępne metraże mieszkań?

Mieszkania w Apartamentach Płużnicka mają powierzchnię od 40 m² do 88 m².

Czy w inwestycji są miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji powstanie 137 miejsc garażowych.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Apartamenty Płużnicka oferują m.in. domofony, drzwi antywłamaniowe, videodomofony oraz balkony.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, odpowiedzialny za Apartamenty Płużnicka, ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Warszawie. Specjalizuje się w budowie mieszkań, które łączą nowoczesny design z funkcjonalnością. Inwestycje tego dewelopera charakteryzują się wysokimi standardami budowlanymi oraz dbałością o detale. W projekcie Apartamenty Płużnicka zastosowano innowacyjne rozwiązania architektoniczne, które wyróżniają się na tle innych inwestycji w regionie.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość