Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Brak danych

Domy prefabrykowane - Warszawa

Sprawdzony Deweloper

Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
289 000 zł
5136 zł/m² średnio
21 dostępnych z 21 mieszkań
Zakres cen
289 000 zł – 1 061 400 zł
Metraż
48 – 210 m²
Oddanie
Brak danych
Mieszkania
21

O inwestycji

Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją "Domy prefabrykowane - Warszawa", gdzie ceny mieszkań wahają się od 289 000 zł do 1 061 400 zł (około 60 000 PLN do 220 000 PLN). Inwestycja ta składa się z 21 lokali o powierzchni od 47,87 m² do 210 m², co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Inwestycja "Domy prefabrykowane - Warszawa" oferuje mieszkania w cenach od 289 000 zł do 1 061 400 zł (około 60 000 PLN do 220 000 PLN). Zlokalizowane w Warszawie, te nowoczesne mieszkania charakteryzują się powierzchnią od 47,87 m² do 210 m². Deweloper stawia na prefabrykację, co pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie budynków. Mieszkania są idealne dla osób poszukujących komfortowego i energooszczędnego miejsca do życia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom budowlanym, inwestycja ta zapewnia trwałość i wysoką jakość wykonania. W okolicy znajdują się liczne udogodnienia, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla rodzin oraz inwestorów.

Cechy inwestycji

Inwestycja "Domy prefabrykowane - Warszawa" wyróżnia się nowoczesnym podejściem do budownictwa. Mieszkania są budowane z prefabrykatów betonowych, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Deweloper stosuje innowacyjne rozwiązania, takie jak ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację, co wpływa na komfort mieszkańców. Dzięki prefabrykacji, czas realizacji inwestycji jest znacznie skrócony, co pozwala na szybkie wprowadzenie się do nowego lokum.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 289 000 zł do 1 061 400 zł
  • Powierzchnie od 47,87 m² do 210 m²
  • Szybka realizacja dzięki prefabrykacji
  • Ogrzewanie podłogowe w standardzie
  • Inwestycja w trakcie budowy
  • 21 lokali do wyboru
  • Wysoka jakość wykonania
  • Atrakcyjna lokalizacja w Warszawie

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Warszawa to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje wiele udogodnień dla mieszkańców. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, restauracje oraz tereny zielone, co sprzyja aktywnemu stylowi życia. Dobre połączenia komunikacyjne umożliwiają łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych szkół oraz przedszkoli, co czyni tę lokalizację idealną dla rodzin.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

21 mieszkań·Dostępne: 21
Dostępne
P.17
289 000 zł
6037,18 /m²
47.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.18
370 200 zł
5603,15 /m²
66.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.19
475 400 zł
5595,57 /m²
85.0 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.10
487 900 zł
5733,25 /m²
85.1 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.7
532 400 zł
5641,62 /m²
94.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.9
558 800 zł
5665,04 /m²
98.6 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.3
607 000 zł
4863 /m²
124.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.8
622 500 zł
4390,3 /m²
141.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.13
629 100 zł
4148,09 /m²
151.7 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.11
694 300 zł
5076,03 /m²
136.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.14
707 700 zł
5940,07 /m²
119.1 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.1
712 800 zł
4086,69 /m²
174.4 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.4
714 000 zł
4384,94 /m²
162.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.5
785 700 zł
4856 /m²
161.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.2
845 200 zł
4377,01 /m²
193.1 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.16
856 200 zł
5614,79 /m²
152.5 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.12
871 100 zł
4561,21 /m²
191.0 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.15
874 000 zł
4795,61 /m²
182.3 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.6
929 600 zł
4426,67 /m²
210.0 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.21
931 900 zł
6413,19 /m²
145.3 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.20
1 061 400 zł
5652,06 /m²
187.8 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w tej inwestycji?

Ceny mieszkań w inwestycji "Domy prefabrykowane - Warszawa" wahają się od 289 000 zł do 1 061 400 zł.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania mają powierzchnię od 47,87 m² do 210 m².

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Termin oddania mieszkań jest obecnie brak danych.

Czy inwestycja jest w trakcie budowy?

Tak, inwestycja "Domy prefabrykowane - Warszawa" jest w budowie.

Jakie są dostępne lokale?

Inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper specjalizuje się w budowie domów prefabrykowanych, co pozwala na szybkie i efektywne realizowanie projektów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak prefabrykacja betonowa, inwestycje są realizowane w kontrolowanych warunkach, co minimalizuje ryzyko błędów wykonawczych. Deweloper kładzie duży nacisk na jakość i trwałość budynków, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty w różnych lokalizacjach.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość