Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: II kwartał 2026

Eco Berensona etap II

Sprawdzony Deweloper

Leona Berensona, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
411 731 zł
14 794 zł/m² średnio
102 dostępnych z 104 mieszkań
Zakres cen
411 731 zł – 1 741 200 zł
Metraż
30 – 90 m²
Oddanie
II kwartał 2026
Mieszkania
105

O inwestycji

Eco Berensona etap II to inwestycja, która oferuje mieszkania w cenach od 411 731 zł do 1 741 200 zł (około 90 000 zł - 370 000 zł). Zlokalizowana w Warszawie, w pobliżu przystanku autobusowego, zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Inwestycja Eco Berensona etap II, zlokalizowana w Warszawie, oferuje mieszkania w cenach od 411 731 zł do 1 741 200 zł (około 90 000 zł - 370 000 zł). To nowoczesne osiedle mieszkaniowe na warszawskiej Białołęce, które łączy ekologię z komfortem życia. W ofercie znajduje się 105 lokali o powierzchni od 29,67 m² do 90,21 m², co sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla singli, jak i rodzin. Termin oddania mieszkań przewidziano na II kwartał 2026 roku. Osiedle wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz bogatym zapleczem udogodnień, takich jak tereny zielone, plac zabaw dla dzieci oraz zorganizowany teren rekreacyjny. Bliskość komunikacji miejskiej oraz dostępność miejsc postojowych podnoszą komfort codziennego życia mieszkańców.

Cechy inwestycji

Inwestycja Eco Berensona etap II oferuje szereg udogodnień, które podnoszą komfort życia mieszkańców. Na terenie osiedla znajdują się tereny zielone, plac zabaw dla dzieci oraz zorganizowany teren rekreacyjny z ławkami. Budynki wyposażone są w windy oraz dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami. Deweloper przewidział również miejsca postojowe dla mieszkańców, co zwiększa wygodę użytkowania.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 411 731 zł
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Tereny zielone wokół inwestycji
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Miejsca postojowe dla mieszkańców
  • Nowoczesna architektura
  • Dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami
  • Termin oddania: II kwartał 2026

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Eco Berensona etap II znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, zaledwie 16,7 km od centrum miasta. W okolicy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy w odległości 270 m, co ułatwia codzienne dojazdy. Dodatkowo, w sąsiedztwie znajdują się tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz plac zabaw dla dzieci, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla rodzin.

Komunikacja

przystanek autobusowy 270 m

Odległość od centrum

16,7 km do centrum Warszawy

Udogodnienia w okolicy

tereny zielone wokół inwestycji - w pobliżu inwestycji znajduje się mała retencja, winda, nowoczesna architektura, blisko do komunikacji miejskiej, dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami, plac zabaw dla dzieci, zorganizowany teren rekreacyjny z ławkami

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

104 mieszkań·Dostępne: 102·Rezerwacja: 2
Rezerwacja
13
411 731 zł
9950 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A215
440 600 zł
14 850 /m²
29.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A315
449 092 zł
15 050 /m²
29.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B212
462 807 zł
14 050 /m²
32.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A101
463 980 zł
14 250 /m²
32.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A515
464 012 zł
15 550 /m²
29.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A301
468 365 zł
14 550 /m²
32.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
09
476 528 zł
10 400 /m²
45.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A715
478 932 zł
16 050 /m²
29.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A214
481 169 zł
14 550 /m²
33.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B312
482 042 zł
14 550 /m²
33.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A314
486 407 zł
14 550 /m²
33.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A213
494 264 zł
14 550 /m²
34.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A302
494 846 zł
14 550 /m²
34.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A202
495 573 zł
14 550 /m²
34.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A104
495 965 zł
14 050 /m²
35.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A501
500 555 zł
15 550 /m²
32.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
01
503 005 zł
14 500 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
02
503 005 zł
14 500 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
35
503 005 zł
14 500 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
36
503 005 zł
14 500 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B512
512 995 zł
15 550 /m²
33.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A701
516 650 zł
16 050 /m²
32.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A514
519 837 zł
15 550 /m²
33.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
12
520 346 zł
15 100 /m²
34.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A502
528 856 zł
15 550 /m²
34.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B712
529 490 zł
16 050 /m²
33.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
15
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
22
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
22
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
27
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
27
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
34
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
34
530 749 zł
14 450 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A709
530 934 zł
16 050 /m²
33.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A513
531 033 zł
15 550 /m²
34.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
11
532 510 zł
10 300 /m²
51.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
08
535 084 zł
14 450 /m²
37.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
20
535 084 zł
14 450 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
20
535 084 zł
14 450 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
32
535 084 zł
14 450 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
32
535 084 zł
14 450 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A714
536 552 zł
16 050 /m²
33.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
06
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
07
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
18
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
18
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
19
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
30
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
30
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
31
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
31
544 476 zł
14 450 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A702
545 861 zł
16 050 /m²
34.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
10
547 277 zł
14 900 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A713
548 108 zł
16 050 /m²
34.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
03
556 460 zł
15 150 /m²
36.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A110
605 107 zł
13 850 /m²
43.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B101
624 000 zł
20 000 /m²
31.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A205
640 701 zł
13 850 /m²
46.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B401
643 400 zł
20 000 /m²
32.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B204
670 995 zł
13 950 /m²
48.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
14
698 496 zł
12 800 /m²
54.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A106
748 430 zł
13 650 /m²
54.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A208
750 887 zł
13 650 /m²
55.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
05
777 150 zł
13 750 /m²
56.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
17
777 150 zł
13 750 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
17
777 150 zł
13 750 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
29
777 150 zł
13 750 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
29
777 150 zł
13 750 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A508
783 893 zł
14 250 /m²
55.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
16
793 650 zł
13 750 /m²
57.7 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
16
793 650 zł
13 750 /m²
57.7 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
28
793 650 zł
13 750 /m²
57.7 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
28
793 650 zł
13 750 /m²
57.7 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B104
797 620 zł
19 000 /m²
42.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A802
801 056 zł
16 050 /m²
49.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
04
802 308 zł
13 900 /m²
57.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A105
803 541 zł
12 900 /m²
62.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B304
822 771 zł
13 950 /m²
59.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A207
846 333 zł
13 550 /m²
62.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A307
846 333 zł
13 550 /m²
62.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A708
855 406 zł
15 550 /m²
55.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B504
858 159 zł
14 550 /m²
59.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A507
858 825 zł
13 750 /m²
62.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B704
917 139 zł
15 550 /m²
59.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A203
917 335 zł
13 550 /m²
67.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A303
925 059 zł
13 550 /m²
68.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A503
938 713 zł
13 750 /m²
68.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B311
1 012 185 zł
13 550 /m²
74.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B511
1 049 535 zł
14 050 /m²
74.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A212
1 057 713 zł
13 550 /m²
78.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A703
1 061 599 zł
15 550 /m²
68.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A312
1 072 076 zł
13 550 /m²
79.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A512
1 087 900 zł
13 750 /m²
79.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
004B
1 136 646 zł
12 600 /m²
90.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B711
1 161 585 zł
15 550 /m²
74.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
015B
1 221 360 zł
14 000 /m²
87.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A712
1 230 316 zł
15 550 /m²
79.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B203
1 404 100 zł
19 000 /m²
73.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B303
1 409 990 zł
19 000 /m²
74.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B503
1 426 140 zł
19 000 /m²
75.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B406
1 459 000 zł
20 000 /m²
73.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B206
1 462 200 zł
20 000 /m²
73.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B405
1 741 200 zł
20 000 /m²
87.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Eco Berensona etap II?

Ceny mieszkań w Eco Berensona etap II wahają się od 411 731 zł do 1 741 200 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań przewidziano na II kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje tereny zielone, plac zabaw dla dzieci, windy oraz miejsca postojowe dla mieszkańców.

Gdzie znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej?

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 270 m od inwestycji.

Jakie są powierzchnie mieszkań?

Powierzchnie mieszkań w Eco Berensona etap II wynoszą od 29,67 m² do 90,21 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący projekt ma ponad 32-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości i zrealizował wiele projektów w różnych regionach Polski. Eco Berensona etap II jest przykładem ich podejścia do zrównoważonego rozwoju, z zastosowaniem ekologicznych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań energetycznych. Deweloper stawia na jakość wykonania, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty oraz pozytywne opinie klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość