Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Metro Life

Sprawdzony Deweloper

gen. Ludomiła Rayskiego, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
581 175 zł
17 769 zł/m² średnio
53 dostępnych z 53 mieszkań
Zakres cen
581 175 zł – 1 303 434 zł
Metraż
30 – 97 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
53

O inwestycji

Inwestycja Metro Life w Warszawie oferuje mieszkania w cenach od 581 175 zł (~125 000 €) do 1 303 434 zł (~280 000 €). W budowie znajduje się 53 lokale o powierzchni od 30,43 m² do 96,53 m², które będą gotowe w IV kwartale 2026 roku.

Metro Life to nowa inwestycja w Warszawie, oferująca mieszkania w cenach od 581 175 zł (~125 000 €) do 1 303 434 zł (~280 000 €). W budowie znajduje się 53 lokale o powierzchni od 30,43 m² do 96,53 m², które będą dostępne w IV kwartale 2026 roku. Inwestycja wyróżnia się dogodną lokalizacją, bliskością przystanków komunikacji miejskiej oraz planowanej stacji metra Chrzanów. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego życia w stolicy, z dostępem do licznych udogodnień oraz terenów zielonych. Metro Life to propozycja zarówno dla singli, jak i rodzin, które cenią sobie nowoczesne rozwiązania i bliskość do centrum miasta.

Cechy inwestycji

Inwestycja Metro Life oferuje szereg udogodnień, w tym smart home, ładowarki do aut elektrycznych oraz ekologiczne rozwiązania. Mieszkańcy będą mogli korzystać z placu zabaw dla dzieci, siłowni plenerowej oraz terenów zielonych z małą architekturą. Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe, monitoring, ochrona oraz videodomofon. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 581 175 zł
  • Powierzchnie od 30,43 m² do 96,53 m²
  • Planowane oddanie w IV kwartale 2026
  • Smart home i ekologiczne rozwiązania
  • Bliskość przystanków komunikacji miejskiej
  • Parking podziemny dla mieszkańców
  • Plac zabaw i siłownia plenerowa
  • Bezpieczeństwo: monitoring i ochrona

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Metro Life znajduje się w Warszawie, w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Planowana stacja metra Chrzanów dodatkowo zwiększa atrakcyjność lokalizacji. W okolicy znajdują się również lokale usługowe oraz tereny zielone, co sprzyja aktywnemu stylowi życia. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i bliskość do miejskich udogodnień.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz planowana stacja metra Chrzanów

Odległość od centrum

14,4 km

Udogodnienia w okolicy

wysoki standard wykończenia, smart home, ładowarki aut elektrycznych, ekologiczne rozwiązania, lokale usługowe, zieleń i mała architektura, plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa, świetna lokalizacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

53 mieszkań·Dostępne: 53
Dostępne
MLAC/B/0/1
581 175 zł
18 900 /m²
30.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAC/A/0/1
584 256 zł
19 200 /m²
30.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAC/A/0/3
593 838 zł
18 900 /m²
31.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAD/A/0/1
600 384 zł
19 200 /m²
31.3 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAD/A/5/1
611 488 zł
19 700 /m²
31.0 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAD/A/6/1
614 592 zł
19 800 /m²
31.0 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
MLAAB/C/0/10
617 345 zł
18 500 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/5
632 510 zł
19 000 /m²
33.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAC/A/0/2
675 180 zł
18 600 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/B/1/6
680 248 zł
18 400 /m²
37.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/A/0/2
681 504 zł
18 600 /m²
36.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/B/0/3
687 522 zł
18 150 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/C/0/5
687 522 zł
18 150 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/C/4/5
702 674 zł
18 550 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/3
711 063 zł
18 450 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/B/5/3
726 479 zł
18 850 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAC/B/6/5
738 612 zł
18 900 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
MLAAB/C/0/3
757 376 zł
17 850 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAC/C/0/2
757 528 zł
18 400 /m²
41.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/C/0/6
765 122 zł
18 850 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAC/C/0/1
792 610 zł
18 200 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAD/B/4/7
804 264 zł
18 600 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAD/B/5/7
806 426 zł
18 650 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAC/C/3/4
816 757 zł
18 550 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MLAC/C/4/4
818 958 zł
18 600 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAAB/B/0/1
822 548 zł
15 800 /m²
52.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAAB/B/2/1
828 867 zł
15 900 /m²
52.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
MLAC/C/0/3
831 260 zł
17 800 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/4
835 590 zł
17 300 /m²
48.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/B/6/4
847 665 zł
17 550 /m²
48.3 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/1
859 520 zł
17 000 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/B/2/1
862 048 zł
17 050 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
MLAD/B/3/1
864 576 zł
17 100 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MLAD/B/4/1
867 104 zł
17 150 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAD/B/5/1
869 632 zł
17 200 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAD/B/6/1
872 160 zł
17 250 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
MLAC/B/1/1
879 070 zł
17 000 /m²
51.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAC/B/2/1
881 656 zł
17 050 /m²
51.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
MLAC/B/3/1
884 241 zł
17 100 /m²
51.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MLAC/B/4/1
886 827 zł
17 150 /m²
51.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAC/B/5/1
889 412 zł
17 200 /m²
51.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/6
938 080 zł
16 400 /m²
57.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/B/2/6
940 940 zł
16 450 /m²
57.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
MLAC/C/1/3
958 484 zł
16 600 /m²
57.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAC/C/2/3
961 371 zł
16 650 /m²
57.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
MLAC/C/4/7
987 190 zł
17 000 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MLAC/B/1/2
992 680 zł
16 600 /m²
59.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAD/B/1/2
995 170 zł
16 600 /m²
60.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MLAC/B/6/8
1 022 619 zł
16 900 /m²
60.5 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
MLAC/B/5/2
1 034 540 zł
17 300 /m²
59.8 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAC/C/3/8
1 104 936 zł
16 800 /m²
65.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MLAC/B/5/7
1 111 513 zł
16 900 /m²
65.8 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
MLAD/A/6/3
1 303 434 zł
17 400 /m²
74.9 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Metro Life?

Ceny mieszkań w inwestycji Metro Life wahają się od 581 175 zł do 1 303 434 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Mieszkania w inwestycji Metro Life będą gotowe w IV kwartale 2026 roku.

Jakie są dostępne metraże mieszkań?

Dostępne metraże mieszkań w inwestycji Metro Life wynoszą od 30,43 m² do 96,53 m².

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje m.in. smart home, ładowarki do aut elektrycznych, plac zabaw, siłownię plenerową oraz parking podziemny.

Czy w okolicy są przystanki komunikacji miejskiej?

Tak, w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz planowana stacja metra Chrzanów.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję Metro Life ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Warszawie. Specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych mieszkań, które łączą funkcjonalność z ekologicznymi rozwiązaniami. Deweloper stawia na wysoką jakość budowy, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów oraz terminowość realizacji projektów. Inwestycje są dostosowane do potrzeb współczesnych mieszkańców, co czyni je atrakcyjną opcją na rynku.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość