Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Modern City bud. I

Sprawdzony Deweloper

Szeligowska, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
592 596 zł
17 097 zł/m² średnio
15 dostępnych z 15 mieszkań
Zakres cen
592 596 zł – 918 302 zł
Metraż
25 – 70 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
15

O inwestycji

Inwestycja Modern City bud. I oferuje mieszkania w cenach od 592 596 zł do 918 302 zł (około 130 000 € - 200 000 €). Z 15 lokalami o powierzchni od 25,05 m² do 69,53 m², każdy znajdzie coś dla siebie w tej nowej inwestycji.

Inwestycja Modern City bud. I, zlokalizowana przy ul. Szeligowskiej w Warszawie, oferuje mieszkania w atrakcyjnych cenach od 592 596 zł do 918 302 zł (około 130 000 € - 200 000 €). To doskonała propozycja dla osób poszukujących nowego miejsca do życia w stolicy. W budynku znajduje się 15 lokali o powierzchni od 25,05 m² do 69,53 m², co pozwala na wybór odpowiedniego metrażu dla każdego. Mieszkania są w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnych potrzeb. Termin oddania inwestycji przewidziano na IV kwartał 2026 roku, co zapewnia czas na odpowiednie przygotowania do przeprowadzki. Dodatkowo, inwestycja jest w trakcie budowy, co daje możliwość obserwacji postępów prac. Warto również zwrócić uwagę na zastosowane zabezpieczenia, takie jak drzwi antywłamaniowe oraz monitoring, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Cechy inwestycji

Modern City bud. I zapewnia mieszkańcom wysoki komfort życia dzięki zastosowanym zabezpieczeniom, takim jak drzwi antywłamaniowe oraz monitoring. Ogrzewanie miejskie gwarantuje efektywność energetyczną i komfort w chłodniejsze dni. Mieszkania są w stanie deweloperskim, co pozwala na ich indywidualną aranżację. Inwestycja jest zlokalizowana na terenie zamkniętym, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 592 596 zł
  • Powierzchnie od 25,05 m² do 69,53 m²
  • Termin oddania: IV kwartał 2026
  • Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, monitoring
  • Ogrzewanie miejskie
  • Teren zamknięty
  • 15 lokali do wyboru
  • Możliwość indywidualnej aranżacji mieszkań

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja znajduje się w Warszawie, co zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych udogodnień miejskich. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje oraz punkty usługowe, które zaspokoją codzienne potrzeby. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic. Bliskość szkół i przedszkoli sprawia, że jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

15 mieszkań·Dostępne: 15
Dostępne
MC/I/A/0/4
592 596 zł
17 700 /m²
33.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/A/3/4
597 618 zł
17 850 /m²
33.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MC/I/A/4/4
599 292 zł
17 900 /m²
33.5 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MC/I/A/4/6
636 120 zł
18 000 /m²
35.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
MC/I/C/0/5
656 128 zł
17 600 /m²
37.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/C/0/2
659 718 zł
17 100 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/C/3/2
665 505 zł
17 250 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
MC/I/A/0/9
668 610 zł
17 100 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/C/0/3
701 250 zł
17 000 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/B/0/9
701 400 zł
16 700 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/C/1/3
703 313 zł
17 050 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MC/I/A/1/10
703 483 zł
17 050 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MC/I/C/0/9
722 670 zł
16 350 /m²
44.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
MC/I/C/1/10
724 880 zł
16 400 /m²
44.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
MC/I/C/0/8
918 302 zł
15 400 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Modern City bud. I?

Ceny mieszkań w inwestycji Modern City bud. I wahają się od 592 596 zł do 918 302 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji?

Termin oddania inwestycji Modern City bud. I przewidziano na IV kwartał 2026 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w inwestycji mają powierzchnię od 25,05 m² do 69,53 m².

Jakie zabezpieczenia są w inwestycji?

Inwestycja oferuje drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz teren zamknięty.

Czy mieszkania są w stanie deweloperskim?

Tak, mieszkania w inwestycji Modern City bud. I są w stanie deweloperskim.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Modern City bud. I ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w budowie mieszkań w Warszawie, a jego projekty charakteryzują się nowoczesnym podejściem do architektury oraz dbałością o jakość wykonania. Deweloper stawia na zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną, co potwierdzają zastosowane technologie budowlane. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale sprawiają, że inwestycje tego dewelopera cieszą się dużym zainteresowaniem.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość