Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

NanoApart

Sprawdzony Deweloper

Grochowska, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
460 677 zł
22 373 zł/m² średnio
19 dostępnych z 19 mieszkań
Zakres cen
460 677 zł – 608 166 zł
Metraż
21 – 29 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
19

O inwestycji

NanoApart to inwestycja w Warszawie, oferująca mieszkania w cenie od 460 677 zł (~101 000 €) do 608 166 zł (~134 000 €). W budynku dostępne są lokale o powierzchni od 20,97 m² do 28,52 m², co czyni je idealnym wyborem dla osób szukających funkcjonalnych mieszkań.

NanoApart to nowoczesna inwestycja w Warszawie, oferująca mieszkania w cenie od 460 677 zł (~101 000 €) do 608 166 zł (~134 000 €). W budynku znajduje się 19 lokali o powierzchni od 20,97 m² do 28,52 m², co czyni je idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kompaktowych mieszkań. Inwestycja jest w trakcie budowy, a termin oddania do użytku przewidziano na II kwartał 2026 roku. W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia łatwy dostęp do centrum Warszawy. Mieszkania są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów, którzy chcą zainwestować w rynek pierwotny. Deweloper, z 30-letnim doświadczeniem, stawia na jakość i komfort mieszkańców, oferując ekologiczne rozwiązania oraz monitoring.

Cechy inwestycji

NanoApart oferuje mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, z możliwością wyboru wykończenia pod klucz. Budynek wyposażony jest w ekologiczne systemy ogrzewania oraz monitoring i ochronę, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców. Do dyspozycji mieszkańców będzie również parking podziemny, co jest istotnym udogodnieniem w miejskim otoczeniu.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 460 677 zł
  • Powierzchnie od 20,97 m² do 28,52 m²
  • Parking podziemny dla mieszkańców
  • Monitoring i ochrona
  • Ekologiczne rozwiązania
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Termin oddania: II kwartał 2026

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja NanoApart znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Grochów. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. Odległość od centrum miasta wynosi zaledwie 5,7 km, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością miejskich udogodnień. W okolicy dostępne są również sklepy oraz tereny zielone, co sprzyja aktywnemu stylowi życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

5,7 km

Udogodnienia w okolicy

wysoki standard wykończenia, produkt inwestycyjny, wykończenie pod klucz, ekologiczne rozwiązania, zieleń i mała architektura, znakomita lokalizacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

19 mieszkań·Dostępne: 19
Dostępne
317
460 677 zł
21 968,39 /m²
21.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
324
460 677 zł
21 968,39 /m²
21.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
327
460 677 zł
21 968,39 /m²
21.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
219
463 254 zł
21 892,91 /m²
21.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
223
463 467 zł
21 892,64 /m²
21.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
318
464 745 zł
21 963,37 /m²
21.2 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
319
464 745 zł
21 963,37 /m²
21.2 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
323
464 958 zł
21 963,08 /m²
21.2 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
228
498 888 zł
21 852,29 /m²
22.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
328
500 496 zł
21 922,72 /m²
22.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
201
522 180 zł
23 270,04 /m²
22.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
301
523 760 zł
23 340,45 /m²
22.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
202
524 682 zł
23 267,48 /m²
22.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
208
524 682 zł
23 267,48 /m²
22.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
308
526 270 zł
23 337,9 /m²
22.6 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
309
526 270 zł
23 337,9 /m²
22.6 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
207
529 003 zł
23 263,1 /m²
22.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
214
608 166 zł
21 324,2 /m²
28.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
314
608 166 zł
21 324,2 /m²
28.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w NanoApart?

Ceny mieszkań w NanoApart wahają się od 460 677 zł do 608 166 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Inwestycja NanoApart ma być oddana do użytku w II kwartale 2026 roku.

Jakie są powierzchnie mieszkań?

Powierzchnie mieszkań w NanoApart wynoszą od 20,97 m² do 28,52 m².

Czy w inwestycji są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, w NanoApart przewidziano parking podziemny dla mieszkańców.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje monitoring, ochronę, ekologiczne ogrzewanie oraz wykończenie pod klucz.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący NanoApart ma 30-letnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na jakość i zaufanie wśród klientów. W ciągu ostatnich trzech lat oddali do użytku ponad 700 mieszkań, co świadczy o ich solidności i umiejętności dostosowywania się do potrzeb rynku. Deweloper stawia na nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz komfort użytkowników, co czyni ich inwestycje atrakcyjnymi dla przyszłych mieszkańców.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość