Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: III kwartał 2026

Nove Garby II

Sprawdzony Deweloper

Kruszewnicka, Poznań (okolice), wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
387 121 zł
9358 zł/m² średnio
50 dostępnych z 50 mieszkań
Zakres cen
387 121 zł – 534 436 zł
Metraż
27 – 64 m²
Oddanie
III kwartał 2026
Mieszkania
50

O inwestycji

Nove Garby II to inwestycja, która oferuje mieszkania w cenach od 387 121 zł (~80 000 €) do 534 436 zł (~110 000 €). W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 26,8 m² do 64,01 m², co czyni je atrakcyjnym wyborem dla różnych grup nabywców.

Nove Garby II to nowa inwestycja mieszkaniowa w okolicach Poznania, oferująca mieszkania w cenach od 387 121 zł (~80 000 €) do 534 436 zł (~110 000 €). Inwestycja składa się z 50 lokali o powierzchni od 26,8 m² do 64,01 m², co czyni ją idealnym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin. Mieszkania są w budowie i planowane są do oddania w III kwartale 2026 roku. W okolicy znajdują się tereny zielone, takie jak Las przy Swarzędzu oraz Jezioro Swarzędzkie, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dodatkowo, dogodnie rozbudowana sieć transportu miejskiego zapewnia szybki dostęp do Poznania, oddalonego o 14,3 km. Inwestycja oferuje również plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery, co zwiększa komfort życia mieszkańców.

Cechy inwestycji

Nove Garby II to inwestycja, która zapewnia szereg udogodnień, takich jak plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery. Mieszkania będą wyposażone w domofon oraz ogrzewanie z kotłowni gazowej. Deweloper przewidział również indywidualne i ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe, co zwiększa komfort mieszkańców. Lokale na parterze będą miały dostęp do prywatnych ogródków, a mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały tarasy.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 387 121 zł (~80 000 €)
  • Powierzchnie od 26,8 m² do 64,01 m²
  • Planowane oddanie w III kwartale 2026 roku
  • Plac zabaw i tereny zielone w okolicy
  • Dogodna komunikacja z Poznaniem
  • Indywidualne miejsca postojowe
  • Prywatne ogródki dla mieszkań na parterze
  • Wysoka jakość wykonania mieszkań

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Nove Garby II znajduje się w okolicach Poznania, w pobliżu przystanku autobusowego, który znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od osiedla. W okolicy dostępne są tereny zielone, takie jak Las przy Swarzędzu oraz Jezioro Swarzędzkie, które oferują możliwości aktywnego wypoczynku. Dodatkowo, w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowo-usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia.

Komunikacja

przystanek autobusowy 2 minuty pieszo od inwestycji

Odległość od centrum

14,3 km

Udogodnienia w okolicy

plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery, dogodnie rozbudowana sieć transportu miejskiego; w okolicy bliskość terenów zielonych - Las przy Swarzędzu, Jezioro Swarzędzkie oraz punktów handlowo-usługowych

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

50 mieszkań·Dostępne: 50
Dostępne
84
387 121 zł
9731,55 /m²
39.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
104
394 503 zł
9596,28 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
133
399 543 zł
9718,88 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
63
406 543 zł
9889,15 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
67
406 543 zł
9889,15 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
103
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
105
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
109
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
26
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
34
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
61
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
65
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
69
471 639 zł
9341,24 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
113
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
117
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
38
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
42
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
73
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
77
476 735 zł
9338,59 /m²
51.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
102
483 679 zł
9579,7 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
108
484 029 zł
9586,63 /m²
50.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
33
484 029 zł
9586,63 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
37
484 029 zł
9586,63 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
68
484 029 zł
9586,63 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
72
484 029 zł
9586,63 /m²
50.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
116
489 125 zł
9581,29 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
120
489 125 zł
9581,29 /m²
51.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
76
489 125 zł
9581,29 /m²
51.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
80
489 125 zł
9581,29 /m²
51.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
124
516 360 zł
9217,42 /m²
56.0 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
126
516 360 zł
9217,42 /m²
56.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
131
516 360 zł
9217,42 /m²
56.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
85
521 520 zł
9173,61 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
89
521 520 zł
9173,61 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
136
521 940 zł
9215,04 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
141
521 940 zł
9215,04 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
144
525 404 zł
9038,43 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
60
525 759 zł
9078,9 /m²
57.9 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
46
526 470 zł
9149,64 /m²
57.5 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
97
527 010 zł
9171,77 /m²
57.5 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
88
527 850 zł
9069,59 /m²
58.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
92
527 850 zł
9069,59 /m²
58.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
129
528 120 zł
9242,56 /m²
57.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
134
528 120 zł
9242,56 /m²
57.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
51
528 220 zł
9180,05 /m²
57.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
83
528 760 zł
9085,22 /m²
58.2 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
130
530 810 zł
9247,56 /m²
57.4 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
135
530 810 zł
9247,56 /m²
57.4 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
139
531 217 zł
9138,43 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
100
534 436 zł
9067,46 /m²
58.9 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Nove Garby II?

Ceny mieszkań w Nove Garby II wahają się od 387 121 zł do 534 436 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji?

Inwestycja Nove Garby II planowana jest do oddania w III kwartale 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery oraz miejsca postojowe.

Jakie są powierzchnie mieszkań?

Powierzchnie mieszkań w Nove Garby II wynoszą od 26,8 m² do 64,01 m².

Czy w okolicy są tereny zielone?

Tak, w okolicy znajdują się tereny zielone, takie jak Las przy Swarzędzu oraz Jezioro Swarzędzkie.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący Nove Garby II ma doświadczenie w branży budowlanej, oferując inwestycje o wysokim standardzie. W ramach tej inwestycji zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania, takie jak ekologiczne systemy ogrzewania oraz przestronne układy mieszkań. Deweloper dba o jakość wykonania, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty w regionie.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość