Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: III kwartał 2027

Osiedle Salvia

Sprawdzony Deweloper

Mańkowska, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
459 616 zł
12 540 zł/m² średnio
155 dostępnych z 155 mieszkań
Zakres cen
459 616 zł – 875 265 zł
Metraż
33 – 75 m²
Oddanie
III kwartał 2027
Mieszkania
155

O inwestycji

Osiedle Salvia to inwestycja, która oferuje mieszkania w przedziale cenowym od 459 616 zł (~100 000 €) do 875 265 zł (~190 000 €). Zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, zapewnia mieszkańcom komfort i dostęp do licznych udogodnień.

Osiedle Salvia to nowoczesna inwestycja w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 459 616 zł (~100 000 €) do 875 265 zł (~190 000 €). Inwestycja składa się z trzech budynków, które pomieszczą 182 lokale mieszkalne o powierzchni od 33,49 m² do 75,13 m². Termin oddania mieszkań planowany jest na III kwartał 2027 roku. Osiedle charakteryzuje się kameralną zabudową oraz bliskością do komunikacji miejskiej, co zapewnia wygodny dostęp do centrum Warszawy. W okolicy znajdują się tereny zielone, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych lokali na wynajem.

Cechy inwestycji

Osiedle Salvia oferuje mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak kameralna zabudowa, nowoczesny design oraz bezpieczne osiedle z terenem zamkniętym. Mieszkania wyposażone są w balkony lub ogródki, a na terenie inwestycji przewidziano garaże podziemne z niezależnymi miejscami postojowymi. Ogrzewanie zapewnia kotłownia gazowa, co gwarantuje komfort cieplny w każdym lokalu.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 459 616 zł
  • Powierzchnie od 33,49 m² do 75,13 m²
  • Termin oddania: III kwartał 2027
  • Garaże podziemne z miejscami postojowymi
  • Kameralne osiedle w spokojnej okolicy
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Zielone tereny w okolicy
  • Bezpieczne osiedle z terenem zamkniętym

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Salvia znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Mańkowskiej. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy można znaleźć szkoły, w tym Szkołę Podstawową, oraz tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli dostęp do lokalnych sklepów i usług, co czyni tę lokalizację wygodną do codziennego życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe

Odległość od centrum

20,7 km

Udogodnienia w okolicy

kameralna zabudowa, nowoczesny design, zielone tereny, bezpieczne osiedle, blisko komunikacji miejskiej, świetny dostęp do miejskich udogodnień, spokojna okolica

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

155 mieszkań·Dostępne: 155
Dostępne
C.45
459 616 zł
13 570 /m²
33.9 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.33
461 157 zł
13 770 /m²
33.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.35
477 088 zł
13 600 /m²
35.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.46
486 671 zł
13 470 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.13
488 006 zł
13 440 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.59
488 046 zł
13 430 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.11
488 329 zł
13 460 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.70
488 388 zł
13 540 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.13
488 463 zł
13 460 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.63
488 784 zł
13 600 /m²
35.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.24
489 968 zł
13 550 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.61
490 283 zł
13 540 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.26
490 375 zł
13 550 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.25
490 375 zł
13 550 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.07
491 634 zł
13 630 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.46
492 499 zł
13 620 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.74
494 880 zł
13 720 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.07
497 819 zł
13 790 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.34
499 209 zł
13 330 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.42
499 698 zł
13 800 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.42
500 250 zł
13 800 /m²
36.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.04
502 498 zł
12 280 /m²
40.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.11
503 651 zł
13 810 /m²
36.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.62
504 507 zł
13 280 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.36
504 640 zł
13 280 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.23
504 662 zł
13 180 /m²
38.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.25
505 980 zł
13 180 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.08
506 202 zł
13 420 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.38
507 827 zł
13 280 /m²
38.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.41
510 406 zł
13 400 /m²
38.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.12
512 320 zł
13 380 /m²
38.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.10
513 792 zł
13 380 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.41
513 792 zł
13 380 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.47
514 428 zł
13 150 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.16
515 519 zł
12 540 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.47
516 618 zł
13 250 /m²
39.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.12
517 137 zł
13 380 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.53
519 521 zł
13 270 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.66
521 478 zł
13 320 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.06
525 136 zł
13 410 /m²
39.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.45
528 748 zł
13 420 /m²
39.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.37
529 313 zł
12 730 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.06
530 332 zł
13 560 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.18
532 247 zł
12 850 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.15
532 504 zł
12 850 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.59
532 633 zł
12 850 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.57
532 761 zł
12 850 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.28
534 965 zł
12 950 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.68
534 965 zł
12 950 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.72
535 094 zł
12 950 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.40
542 025 zł
13 140 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.01
542 025 zł
13 140 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.04
542 025 zł
13 140 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.12
542 049 zł
12 860 /m²
42.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.60
542 435 zł
12 860 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.40
542 438 zł
13 150 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.14
542 857 zł
12 870 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.14
542 857 zł
12 870 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.25
544 740 zł
12 970 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.26
545 129 zł
12 970 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.69
545 290 zł
12 980 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.73
545 389 zł
12 970 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.27
545 389 zł
12 970 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.01
545 462 zł
13 150 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.04
545 594 zł
13 150 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.58
546 068 zł
12 940 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.37
549 276 zł
13 150 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.01
549 670 zł
13 150 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.55
552 203 zł
12 830 /m²
43.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.19
553 358 zł
12 830 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.19
553 358 zł
12 830 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.13
554 735 zł
12 850 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.18
555 166 zł
12 860 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.15
555 166 zł
12 860 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.68
555 344 zł
12 930 /m²
43.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.31
555 602 zł
12 930 /m²
43.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.32
556 291 zł
12 940 /m²
43.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.69
557 368 zł
12 950 /m²
43.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.31
557 757 zł
12 950 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.27
557 886 zł
12 950 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.26
558 016 zł
12 950 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.05
583 680 zł
12 800 /m²
45.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.48
584 174 zł
12 780 /m²
45.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.05
584 813 zł
12 780 /m²
45.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.05
584 813 zł
12 780 /m²
45.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.48
586 844 zł
12 830 /m²
45.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.07
617 196 zł
11 400 /m²
54.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.54
620 423 zł
12 120 /m²
51.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.20
622 512 zł
12 130 /m²
51.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.53
628 011 zł
12 230 /m²
51.4 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.20
628 518 zł
11 650 /m²
54.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.67
628 859 zł
12 280 /m²
51.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.51
629 472 zł
11 850 /m²
53.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.33
629 942 zł
12 270 /m²
51.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.32
632 652 zł
12 330 /m²
51.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.64
633 022 zł
12 330 /m²
51.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.34
633 828 zł
11 950 /m²
53.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.64
633 828 zł
11 950 /m²
53.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.33
640 696 zł
11 900 /m²
53.8 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.10
646 061 zł
12 160 /m²
53.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.43
646 061 zł
12 160 /m²
53.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.08
646 988 zł
12 150 /m²
53.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.43
646 988 zł
12 150 /m²
53.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.35
647 099 zł
12 010 /m²
53.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.52
647 461 zł
11 740 /m²
55.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.09
652 567 zł
12 060 /m²
54.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.65
654 738 zł
11 900 /m²
55.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.49
658 476 zł
11 700 /m²
56.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.36
659 786 zł
11 970 /m²
55.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.44
660 955 zł
11 950 /m²
55.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.44
665 278 zł
11 690 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.60
670 381 zł
11 920 /m²
56.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.51
670 618 zł
11 840 /m²
56.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.62
674 610 zł
11 940 /m²
56.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.22
675 806 zł
11 850 /m²
57.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.02
679 694 zł
11 270 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.15
679 806 zł
11 270 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.02
679 919 zł
11 270 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.03
679 919 zł
11 270 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.02
680 032 zł
11 270 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.03
680 145 zł
11 270 /m²
60.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.34
680 194 zł
11 950 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.38
686 214 zł
11 380 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.39
686 669 zł
11 380 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.28
691 555 zł
11 480 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.14
692 359 zł
11 480 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.09
692 483 zł
12 100 /m²
57.2 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.38
692 703 zł
11 480 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.16
694 683 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.16
694 798 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.17
694 798 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.57
694 913 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.17
695 028 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.58
695 374 zł
11 530 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.56
697 811 zł
11 580 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.70
703 370 zł
11 680 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.29
703 370 zł
11 680 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.30
703 370 zł
11 680 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.67
703 370 zł
11 680 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.29
703 486 zł
11 680 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.71
703 720 zł
11 680 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.27
703 837 zł
11 680 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.28
706 983 zł
11 740 /m²
60.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.23
716 686 zł
11 580 /m²
61.9 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.39
717 077 zł
11 880 /m²
60.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.36
720 773 zł
11 680 /m²
61.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.10
750 789 zł
12 090 /m²
62.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.54
827 733 zł
11 650 /m²
71.0 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.65
834 838 zł
11 750 /m²
71.0 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.50
851 029 zł
11 530 /m²
73.8 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.23
854 027 zł
11 530 /m²
74.1 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.35
860 387 zł
11 630 /m²
74.0 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.61
860 387 zł
11 630 /m²
74.0 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.55
866 654 zł
11 540 /m²
75.1 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.66
875 265 zł
11 650 /m²
75.1 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Osiedlu Salvia?

Ceny mieszkań w Osiedlu Salvia wahają się od 459 616 zł do 875 265 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań w Osiedlu Salvia planowany jest na III kwartał 2027 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Osiedlu Salvia mają powierzchnię od 33,49 m² do 75,13 m².

Czy w inwestycji są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji przewidziano garaże podziemne z niezależnymi miejscami postojowymi.

Jakie udogodnienia oferuje Osiedle Salvia?

Osiedle Salvia oferuje kameralną zabudowę, nowoczesny design, tereny zielone oraz bezpieczne osiedle z terenem zamkniętym.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Osiedle Salvia ma doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych w Warszawie. Specjalizuje się w budowie niskich budynków mieszkalnych, które harmonijnie wpisują się w otoczenie. Inwestycje dewelopera charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty w regionie. Deweloper stawia na zrównoważony rozwój i komfort mieszkańców, co czyni jego inwestycje atrakcyjnymi na rynku.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość