Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: I kwartał 2027

Royal Garden W1

Sprawdzony Deweloper

Zdrowa, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
2 668 699 zł
24 022 zł/m² średnio
28 dostępnych z 37 mieszkań
Zakres cen
2 668 699 zł – 3 304 930 zł
Metraż
110 – 138 m²
Oddanie
I kwartał 2027
Mieszkania
37

O inwestycji

Royal Garden W1 to inwestycja, w której ceny mieszkań wahają się od 2 668 699 zł (~631 654 EUR) do 3 304 930 zł (~800 000 EUR). Oferuje 37 lokali o powierzchni od 110,44 m² do 138,31 m², co czyni ją idealnym wyborem dla osób ceniących przestrzeń i komfort.

Royal Garden W1 to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w Warszawie, oferujący mieszkania w cenach od 2 668 699 zł (~631 654 EUR) do 3 304 930 zł (~800 000 EUR). Inwestycja składa się z 37 lokali o powierzchni od 110,44 m² do 138,31 m², co czyni ją idealnym wyborem dla osób poszukujących przestronnych mieszkań w prestiżowej lokalizacji. Zaledwie 8,7 km od centrum stolicy, Royal Garden W1 zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami miasta, co jest istotnym atutem dla mieszkańców. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Inwestycja jest w trakcie budowy, a planowany termin oddania to I kwartał 2027 roku. Mieszkania charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz dostępem do prywatnego parku, co stwarza wyjątkową atmosferę do życia.

Cechy inwestycji

Royal Garden W1 wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. Inwestycja oferuje mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak domofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz videodomofon, co zapewnia bezpieczeństwo. Na terenie inwestycji powstanie także garaż podziemny, a do każdego lokalu przynależy prywatna przestrzeń w postaci ogrodu, tarasu lub balkonu, co podnosi komfort życia.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 2 668 699 zł (~631 654 EUR)
  • Powierzchnie mieszkań od 110,44 m² do 138,31 m²
  • Planowane oddanie w I kwartale 2027
  • Prywatny park dla mieszkańców
  • Garaż podziemny na terenie inwestycji
  • Bezpieczeństwo: monitoring i domofon
  • Doskonała komunikacja z centrum Warszawy
  • Bliskość do przystanków autobusowych i tramwajowych

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Royal Garden W1 znajduje się w Warszawie, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się również różnorodne sklepy oraz usługi, co sprawia, że codzienne życie staje się wygodne i komfortowe. Mieszkańcy będą mogli korzystać z uroków życia w stolicy, mając jednocześnie dostęp do zielonych przestrzeni.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

8,7 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, zielona przestrzeń, doskonała komunikacja z centrum stolicy, prestiż lokalizacji, prywatny park dla mieszkańców

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

37 mieszkań·Dostępne: 28·Rezerwacja: 9
Dostępne
A05.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A13.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A21.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A25.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A09.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A17.01
2 668 699 zł
24 164,24 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A11.01
2 708 717 zł
24 480,04 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A15.01
2 710 778 zł
24 498,68 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A19.01
2 710 778 zł
24 498,68 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A24.01
2 729 808 zł
24 717,57 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A28.01
2 729 808 zł
24 717,57 /m²
110.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A02.01
2 741 583 zł
24 777,07 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A10.01
2 741 583 zł
24 777,07 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A23.01
2 741 583 zł
24 777,07 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A22.01
2 741 583 zł
24 777,07 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A26.01
2 772 387 zł
25 055,46 /m²
110.7 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A05.02
3 221 813 zł
23 295,83 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A17.02
3 221 813 zł
23 295,83 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A21.02
3 221 813 zł
23 295,83 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A25.02
3 221 813 zł
23 295,83 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
A09.02
3 221 813 zł
23 295,83 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A03.02
3 226 462 zł
23 368,31 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A07.02
3 226 462 zł
23 368,31 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A23.02
3 226 462 zł
23 368,31 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
A19.02
3 226 462 zł
23 368,31 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A04.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A08.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A12.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A16.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A20.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A24.02
3 300 620 zł
23 863,93 /m²
138.3 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A02.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A06.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A14.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A18.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A26.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
A22.02
3 304 930 zł
23 938,36 /m²
138.1 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Royal Garden W1?

Ceny mieszkań w Royal Garden W1 wahają się od 2 668 699 zł do 3 304 930 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji?

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2027 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Royal Garden W1 mają powierzchnię od 110,44 m² do 138,31 m².

Czy inwestycja oferuje miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji powstanie garaż podziemny.

Jakie udogodnienia są dostępne dla mieszkańców?

Mieszkańcy będą mieli dostęp do prywatnego parku, a także zabezpieczeń takich jak monitoring i domofon.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Royal Garden W1 ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Warszawie, koncentrując się na tworzeniu przestrzeni, które łączą nowoczesność z funkcjonalnością. W inwestycjach stawia na wysoką jakość materiałów oraz dbałość o detale, co przekłada się na zadowolenie mieszkańców. Deweloper zapewnia również wsparcie po oddaniu mieszkań, co jest istotnym atutem dla przyszłych właścicieli.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość