Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Sady Ursynów III

Sprawdzony Deweloper

Hilarego Koprowskiego, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
462 280 zł
16 758 zł/m² średnio
6 dostępnych z 6 mieszkań
Zakres cen
462 280 zł – 982 260 zł
Metraż
25 – 64 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
6

O inwestycji

Sady Ursynów III to inwestycja w Warszawie, oferująca mieszkania w cenach od 462 280 zł (~98 000 €) do 982 260 zł (~210 000 €). W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Inwestycja Sady Ursynów III, zlokalizowana w Warszawie, oferuje mieszkania w cenach od 462 280 zł (~98 000 €) do 982 260 zł (~210 000 €). To kameralne osiedle, które łączy nowoczesność z funkcjonalnością, jest idealnym miejscem dla osób poszukujących komfortowego życia w zielonej części stolicy. Mieszkania o powierzchni od 25,4 m² do 64,22 m² są dostępne w różnych układach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Osiedle zapewnia dostęp do licznych udogodnień, takich jak plac zabaw, siłownia plenerowa oraz lokale usługowe, co czyni je atrakcyjnym miejscem zarówno dla rodzin, jak i singli. Dodatkowo, bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz stacji kolejowej Warszawa Okęcie zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta.

Cechy inwestycji

Inwestycja Sady Ursynów III oferuje szereg udogodnień, w tym plac zabaw dla dzieci, siłownię plenerową oraz ekologiczne rozwiązania. Mieszkania wyposażone są w inteligentny system Smart Home, a osiedle zapewnia monitoring oraz ochronę. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji parking podziemny, co zwiększa komfort codziennego życia.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 462 280 zł (~98 000 €)
  • Kameralne osiedle w zielonej części Warszawy
  • Dostępne mieszkania od 25,4 m² do 64,22 m²
  • Inteligentny system Smart Home
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Plac zabaw i siłownia plenerowa
  • Parking podziemny dla mieszkańców
  • Zakończenie budowy planowane na sierpień 2026 roku

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Sady Ursynów III znajduje się w zielonej dzielnicy Ursynów, co sprzyja aktywnemu stylowi życia. W okolicy dostępne są przystanki komunikacji miejskiej, w tym stacja kolejowa Warszawa Okęcie, co umożliwia szybki dojazd do centrum stolicy. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się lokale usługowe oraz tereny rekreacyjne, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla mieszkańców.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja kolejowa Warszawa Okęcie

Odległość od centrum

11,3 km

Udogodnienia w okolicy

kameralne osiedle, wysoki standard wykończenia, smart home, ładowarki aut elektrycznych, ekologiczne rozwiązania, lokale usługowe, zieleń i mała architektura, plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa, znakomita lokalizacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

6 mieszkań·Dostępne: 6
Dostępne
SU3/A/3/13
462 280 zł
18 200 /m²
25.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
SU3/A/2/9
488 427 zł
18 300 /m²
26.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
SU3/B/0/3
706 806 zł
16 200 /m²
43.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
SU3/A/1/11
970 020 zł
15 850 /m²
61.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
SU3/A/2/11
980 128 zł
15 950 /m²
61.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
SU3/A/3/11
982 260 zł
16 050 /m²
61.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Sady Ursynów III?

Ceny mieszkań w inwestycji Sady Ursynów III wahają się od 462 280 zł do 982 260 zł.

Jakie udogodnienia oferuje osiedle?

Osiedle oferuje plac zabaw, siłownię plenerową, lokale usługowe oraz parking podziemny.

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Inwestycja jest w budowie, a termin oddania mieszkań do użytku jest zaplanowany na sierpień 2026 roku.

Czy w inwestycji są dostępne mieszkania z ogródkiem?

Tak, w ofercie znajdują się mieszkania z przynależnymi ogródkami.

Jakie są metraże mieszkań w Sady Ursynów III?

Mieszkania mają powierzchnię od 25,4 m² do 64,22 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję Sady Ursynów III ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Warszawie. Specjalizuje się w budowie niskiej zabudowy, która harmonijnie wpisuje się w otoczenie. Wysoka jakość materiałów budowlanych oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak CO miejskie i monitoring, zapewniają komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom. Deweloper stawia na ekologię, co znajduje odzwierciedlenie w zastosowanych rozwiązaniach energetycznych.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość