Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: III kwartał 2027

VISLA

Sprawdzony Deweloper

Wał Zawadowski, Warszawa, mazowieckie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
2 271 167 zł
16 375 zł/m² średnio
17 dostępnych z 22 mieszkań
Zakres cen
2 271 167 zł – 2 564 677 zł
Metraż
144 – 150 m²
Oddanie
III kwartał 2027
Mieszkania
22

O inwestycji

Inwestycja VISLA oferuje domy w cenach od 2 271 167 zł (~480 000 €) do 2 564 677 zł (~540 000 €). Każdy z 22 domów ma powierzchnię od 144,46 m² do 150,2 m², co zapewnia komfortowe warunki do życia w Warszawie.

Inwestycja VISLA to wyjątkowe domy na sprzedaż w prestiżowej dzielnicy Zawady w Warszawie, przy ulicy Wał Zawadowski. Ceny zaczynają się od 2 271 167 zł (~480 000 €) do 2 564 677 zł (~540 000 €). Osiedle składa się z 22 nowoczesnych domów, które oferują przestrzeń od 144,46 m² do 150,2 m². Każdy dom posiada ogród oraz taras, co stwarza idealne warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu. Inwestycja jest w budowie, a termin oddania planowany jest na III kwartał 2027 roku. Dzięki bliskości przystanków autobusowych, mieszkańcy mają łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy do centrum Warszawy. VISLA to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miejskich udogodnień.

Cechy inwestycji

Inwestycja VISLA wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysoką jakością wykonania. Domy są wyposażone w duże okna, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz. Dodatkowo, istnieje możliwość montażu klimatyzacji oraz indywidualnej aranżacji wnętrz. Na terenie osiedla znajdują się gniazdka do stacji ładowania pojazdów w garażu, a całość jest zabezpieczona na terenie zamkniętym, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Wyróżniki

  • Domy w prestiżowej dzielnicy Zawady
  • Ceny od 2 271 167 zł (~480 000 €)
  • Powierzchnie od 144,46 m² do 150,2 m²
  • Ogród i taras przy każdym domu
  • Termin oddania: III kwartał 2027
  • Zamknięte osiedle z zabezpieczeniami
  • Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz
  • Bliskość przystanków autobusowych

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Zawady to spokojna dzielnica Warszawy, która zapewnia mieszkańcom bliskość do natury oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, co ułatwia dojazd do centrum stolicy. Dzielnica charakteryzuje się niską zabudową oraz zielonymi terenami, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe

Odległość od centrum

12,7 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, duże okna, możliwość montażu klimatyzacji i indywidualnej aranżacji wnętrz, gniazdka do stacji ładowania pojazdów w garażu, cicha i spokojna okolica

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

22 mieszkań·Dostępne: 17·Rezerwacja: 5
Dostępne
1B
2 271 167 zł
15 721,77 /m²
144.5 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2B
2 296 976 zł
15 900,43 /m²
144.5 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3B
2 296 976 zł
15 900,43 /m²
144.5 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja ustna
4B
2 296 976 zł
15 900,43 /m²
144.5 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
10A
2 338 638 zł
15 949,25 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
9B
2 338 638 zł
15 949,25 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
5B
2 382 107 zł
16 245,7 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6A
2 382 107 zł
16 245,7 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
7B
2 382 107 zł
16 245,7 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
8A
2 382 107 zł
16 245,7 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2A
2 395 934 zł
15 951,62 /m²
150.2 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3A
2 395 934 zł
15 951,62 /m²
150.2 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
4A
2 395 934 zł
15 951,62 /m²
150.2 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja ustna
1A
2 395 934 zł
15 951,62 /m²
150.2 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja ustna
9A
2 425 576 zł
16 542,15 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
5A
2 451 658 zł
16 720,03 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja ustna
10B
2 469 045 zł
16 838,61 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
7A
2 495 127 zł
17 016,48 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
8B
2 503 821 zł
17 075,78 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6B
2 512 515 zł
17 135,07 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
11B
2 538 596 zł
17 312,94 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja ustna
11A
2 564 677 zł
17 490,81 /m²
146.6 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny domów w inwestycji VISLA?

Ceny domów w inwestycji VISLA wahają się od 2 271 167 zł do 2 564 677 zł.

Jakie są powierzchnie domów w inwestycji?

Powierzchnie domów w inwestycji VISLA wynoszą od 144,46 m² do 150,2 m².

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Termin oddania inwestycji VISLA planowany jest na III kwartał 2027 roku.

Czy inwestycja jest zabezpieczona?

Tak, inwestycja VISLA znajduje się na terenie zamkniętym, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo mieszkańcom.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja VISLA oferuje możliwość montażu klimatyzacji, duże okna oraz gniazdka do stacji ładowania pojazdów w garażu.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję VISLA ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Warszawie, koncentrując się na budowie domów w prestiżowych lokalizacjach. Wysoka jakość materiałów budowlanych oraz solidna konstrukcja zapewniają trwałość i komfort mieszkań. Deweloper stawia na nowoczesne rozwiązania architektoniczne, co czyni jego projekty atrakcyjnymi dla wymagających klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość