Atlant Estates
1 / 8
Рекомендовано · Оренда

Квартира в оренду в будинку, Старе Місто

ul. Mennicza, Stare Miasto, Wrocław

Орендна плата
2,900 PLN/mc
2
Кімнати
0
Ванні
35
Площа
mieszkanie
Тип

Огляд

Квартира в оренду в будинку, Старе Місто

Орендую двокімнатну квартиру площею 35 м² в самому центрі Вроцлава, на вулиці Menniczej. Помешкання розташоване на першому поверсі і складається з вітальні з кухонним куточком та окремої спальні. Квартира пройшла повний капітальний ремонт і оснащена новими меблями та технікою, включаючи прально-сушильну машину. Локація забезпечує зручний доступ до Ринку, який знаходиться всього в 3 хвилинах пішки. Поблизу квартири також розташовані Опера та Національний форум музики (NFM), що робить це місце привабливим для любителів культури. Орендна плата становить 2900 PLN, а застава – 3000 PLN. Додаткові адміністративні витрати, електрика та вода становлять близько 600-700 PLN. Квартира буде готова до першої оренди.

Ціна за м²
83 PLN/m²
Тип
mieszkanie

Специфікація

Кімнати2
Ванні0
Площа35 m²
Поверх0/3
Рік побудови
Тип будівліKamienica
Опаленняgazowe
Станdo zamieszkania
Типmieszkanie
Ціна за м²83 PLN/m²
Тип операціїОренда
Завдаток3,000 PLN