Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Between

Перевірений забудовник

Dowborczyków, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
323 191 zł
11 251 zł/m² середня
71 доступних з 71 квартир
Діапазон цін
323 191 zł – 896 332 zł
Площа
27 – 78 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
71

Про інвестицію

Between - це нова інвестиція в Лодзі, де ви можете знайти квартири за ціною від 323 191 до 896 332 PLN (~76 000 до 210 000 ₴). Цей проект пропонує 71 квартиру з різними плануваннями та розмірами, що задовольнять потреби різних покупців.

Інвестиція Between, розташована в Лодзі, пропонує широкий вибір квартир, що варіюються від 323 191 до 896 332 PLN (~ 76 000 до 210 000 ₴). Цей проект, що знаходиться в стадії будівництва, включає 71 квартиру з площами від 26.58 до 77.6 м². Квартири мають сучасні зручності, такі як балкони, тераси та приватні садки. Розташування в безпосередній близькості до центру міста (всього 1,5 км) забезпечує легкий доступ до всіх важливих об'єктів інфраструктури. Це ідеальне місце для молодих сімей, професіоналів та інвесторів, які шукають комфортне житло в динамічному середовищі. Зелена територія навколо та відмінна транспортна доступність роблять це місце ще більш привабливим для життя.

Характеристики

Between пропонує широкий вибір квартир з сучасними зручностями, такими як балкони, тераси та приватні садки. Будинок обладнаний домофоном та антизламними дверима для забезпечення безпеки. Внутрішні приміщення мають централізоване опалення, а також доступ до підземного паркінгу з 67 місцями. Зелена територія навколо створює затишну атмосферу для мешканців.

• Відмінна транспортна доступність

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Інвестиція Between розташована в районі Старий Відзев, на вулиці Довборчиків, лише за 1,5 км від центру Лодзі. Це забезпечує зручний доступ до всіх важливих об'єктів інфраструктури, таких як магазини, ресторани та культурні заклади. В околицях також є зупинки громадського транспорту, що полегшує пересування по місту. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт і зручність.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

71 квартир·Доступні: 71
Dostępne
85
323 191 zł
12 100 /m²
26.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
112
334 908 zł
12 600 /m²
26.6 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
64
353 642 zł
11 710 /m²
30.2 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2
396 060 zł
12 300 /m²
32.2 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
58
396 060 zł
12 300 /m²
32.2 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
90
396 638 zł
12 100 /m²
32.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
13
400 980 zł
12 300 /m²
32.6 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
61
403 332 zł
11 600 /m²
34.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
88
405 420 zł
11 600 /m²
35.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
117
412 126 zł
12 100 /m²
34.1 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
81
414 922 zł
12 200 /m²
34.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
65
417 332 zł
10 100 /m²
41.3 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
59
428 950 zł
11 500 /m²
37.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
79
434 884 zł
11 600 /m²
37.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
7
437 312 zł
11 060 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
27
442 481 zł
11 140 /m²
39.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
62
442 960 zł
11 300 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3
443 038 zł
11 140 /m²
39.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
91
454 597 zł
12 100 /m²
37.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
40
457 638 zł
11 510 /m²
39.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
95
457 746 zł
11 350 /m²
40.3 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
1
464 112 zł
9900 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
4
468 287 zł
11 110 /m²
42.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
15
468 731 zł
11 110 /m²
42.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
86
484 567 zł
9550 /m²
50.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
32
486 452 zł
12 400 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28
487 200 zł
11 600 /m²
42.0 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
41
487 656 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
44
488 625 zł
12 500 /m²
39.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
53
493 794 zł
12 600 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
102
499 596 zł
12 400 /m²
40.3 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
49
501 354 zł
12 600 /m²
39.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
107
503 712 zł
11 660 /m²
43.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
87
505 920 zł
10 200 /m²
49.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
22
505 950 zł
9650 /m²
52.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
110
506 142 zł
12 600 /m²
40.2 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
11
508 862 zł
9700 /m²
52.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
115
509 324 zł
11 820 /m²
43.1 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
99
516 776 zł
10 400 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
23
534 345 zł
10 500 /m²
50.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
35
538 010 zł
10 240 /m²
52.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
9
545 259 zł
10 660 /m²
51.1 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
98
568 288 zł
11 200 /m²
50.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
36
569 763 zł
11 100 /m²
51.3 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
68
572 344 zł
11 600 /m²
49.3 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
46
583 794 zł
11 400 /m²
51.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
105
589 048 zł
11 600 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
80
591 480 zł
12 000 /m²
49.3 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
113
597 434 zł
11 800 /m²
50.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
33
602 272 zł
11 800 /m²
51.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
92
608 220 zł
12 400 /m²
49.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
106
611 220 zł
10 870 /m²
56.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
114
679 415 zł
12 100 /m²
56.1 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
21
685 465 zł
10 300 /m²
66.5 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
10
689 832 zł
10 400 /m²
66.3 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
17
695 310 zł
10 500 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
34
703 840 zł
10 600 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
47
713 262 zł
10 700 /m²
66.7 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
5
730 293 zł
10 150 /m²
72.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
84
734 350 zł
9500 /m²
77.3 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
57
755 055 zł
10 500 /m²
71.9 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
16
756 945 zł
10 500 /m²
72.1 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
29
763 836 zł
10 600 /m²
72.1 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
72
764 360 zł
9850 /m²
77.6 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
56
773 372 zł
11 600 /m²
66.7 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
116
785 478 zł
10 300 /m²
76.3 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
63
800 366 zł
10 350 /m²
77.3 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
96
820 970 zł
10 600 /m²
77.5 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
103
828 929 zł
10 700 /m²
77.5 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
51
834 968 zł
11 600 /m²
72.0 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
111
896 332 zł
11 600 /m²
77.3 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Between?

Ціни на квартири в Between варіюються від 323 191 до 896 332 PLN (~76 000 до 210 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво інвестиції Between наразі триває, і квартири будуть готові до використання.

Які зручності пропонує Between?

Between пропонує широкий вибір квартир, підземний паркінг, зелені зони, а також безпеку через домофони та антизламні двері.

Де розташована інвестиція Between?

Between розташована на вулиці Довборчиків у районі Старий Відзев, лише за 1,5 км від центру Лодзі.

Скільки квартир доступно в Between?

В інвестиції Between доступно 71 квартира різних розмірів і планувань.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти в різних регіонах Польщі. Його підхід до будівництва включає використання сучасних технологій та матеріалів, що забезпечують високу якість житла. Інвестиція Between відзначається продуманим дизайном, що поєднує функціональність та естетику, а також зосереджена на створенні комфортного середовища для життя.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення