Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Nowe Złotno VI

Перевірений забудовник

Cedry, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
307 042 zł
9603 zł/m² середня
35 доступних з 35 квартир
Діапазон цін
307 042 zł – 987 892 zł
Площа
29 – 90 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
36

Про інвестицію

Пропонуємо вам унікальну можливість інвестувати в комерційні приміщення в проекті "Nowe Złotno VI" за ціною від 307 042 PLN (~230 000 ₴) до 987 892 PLN (~740 000 ₴). Ця інвестиція знаходиться в стадії будівництва, що дозволяє вам стати власником нового приміщення в найближчому майбутньому.

Інвестиція "Nowe Złotno VI" розташована в місті Лодзь, що забезпечує зручний доступ до всіх необхідних інфраструктурних об'єктів. Це ідеальне місце для тих, хто шукає комерційні приміщення в сучасному та комфортному середовищі. У проекті передбачено 36 комерційних приміщень з площею від 29,26 м² до 90,03 м², що дозволяє знайти оптимальний варіант для вашого бізнесу. Ціни варіюються від 307 042 PLN (~ 230 000 ₴) до 987 892 PLN (~ 740 000 ₴). Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, що дозволяє вам стати власником нового приміщення в найближчому майбутньому. Окрім того, в районі є дитячий майданчик, парк, ліс та спортивні майданчики, що робить його привабливим для відвідувачів і мешканців.

Характеристики

Інвестиція "Nowe Złotno VI" пропонує сучасні комерційні приміщення з високими стандартами якості. Всі приміщення обладнані системою центрального опалення, а також системою моніторингу для забезпечення безпеки. Кожне приміщення має балкон або сад, а також можливість користування підземними паркомісцями, що додає зручності для власників.

Переваги

  • 36 комерційних приміщень
  • Ціни від 307 042 PLN (~230 000 ₴)
  • Система моніторингу для безпеки
  • Підземні паркомісця
  • Зручна транспортна доступність
  • Балкони або сади для кожного приміщення
  • Система центрального опалення
  • Близькість до зелених зон

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район, де розташована інвестиція, має зручну транспортну доступність, всього в 80 метрах знаходиться пункт комунікації. Це забезпечує легкий доступ до центру Лодзі, який розташований всього в 6,7 км. Окрім того, в безпосередній близькості є дитячий майданчик, парк та спортивні майданчики, що робить цю локацію привабливою для бізнесу та відвідувачів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

35 квартир·Доступні: 35
Dostępne
C/1C
307 042 zł
10 490 /m²
29.3 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D/4D
381 778 zł
9590 /m²
39.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A/4M
424 080 zł
9000 /m²
47.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A/2J
435 670 zł
9500 /m²
45.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A/4I
453 047 zł
9990 /m²
45.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A/3J
453 358 zł
9890 /m²
45.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A/4J
454 347 zł
9890 /m²
45.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A/6I
456 371 zł
10 090 /m²
45.2 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A/2B
457 512 zł
9890 /m²
46.3 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A/5B
464 644 zł
10 090 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A/5M
465 918 zł
9890 /m²
47.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A/6M
467 500 zł
9890 /m²
47.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A/1D
471 903 zł
9690 /m²
48.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
F/1E
473 640 zł
9789,99 /m²
48.4 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/2H
477 850 zł
9500 /m²
50.3 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
F/4E
478 874 zł
9890 /m²
48.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
F/3E
480 456 zł
9890 /m²
48.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
F/5E
483 616 zł
9990 /m²
48.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B/2C
485 254 zł
9590 /m²
50.6 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C/4B
485 734 zł
9590 /m²
50.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B/1C
487 504 zł
9690 /m²
50.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/3H
492 143 zł
9789,99 /m²
50.3 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/5B
492 543 zł
9690 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A/4H
493 024 zł
9790 /m²
50.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A/5H
496 280 zł
9890 /m²
50.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B/6C
497 625 zł
9789,99 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A/6H
497 665 zł
9890 /m²
50.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A/1E
570 729 zł
9490 /m²
60.1 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D/1G
589 088 zł
8200 /m²
71.8 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
E/1F
596 361 zł
8390 /m²
71.1 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D/2G
611 620 zł
8490 /m²
72.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D/3G
616 590 zł
8590 /m²
71.8 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A/1L
678 500 zł
8790 /m²
77.2 m²
Площа
4
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4A
765 255 zł
8500 /m²
90.0 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/5A
987 892 zł
10 990 /m²
89.9 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна комерційних приміщень у "Nowe Złotno VI"?

Ціни варіюються від 307 042 PLN (~230 000 ₴) до 987 892 PLN (~740 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво наразі триває, точна дата завершення буде оголошена пізніше.

Які площі комерційних приміщень доступні?

Площа приміщень варіюється від 29,26 м² до 90,03 м².

Чи є можливість паркування?

Так, в інвестиції передбачені підземні паркомісця.

Які зручності доступні в районі?

В районі є дитячий майданчик, парк, ліс та спортивні майданчики.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах Польщі. Вони відомі своїм підходом до створення комфортних і функціональних просторів, що відповідають сучасним стандартам. Інвестиція "Nowe Złotno VI" є частиною їхньої стратегії розвитку, спрямованої на створення якісних комерційних приміщень, які задовольняють потреби бізнесу.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення