Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Osiedle Filo II

Перевірений забудовник

Wołowa, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
350 848 zł
17 483 zł/m² середня
216 доступних з 216 квартир
Діапазон цін
350 848 zł – 1 169 245 zł
Площа
25 – 72 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
217

Про інвестицію

Osiedle Filo II пропонує сучасні квартири за ціною від 350 848 PLN (~ 250 000 ₴) до 1 169 245 PLN (~ 850 000 ₴). Цей проект, що знаходиться в Лодзі, забезпечує комфортне проживання з безліччю зручностей.

Osiedle Filo II — це новий проект житлової нерухомості, розташований у Лодзі, що пропонує сучасні квартири з різноманітними плануваннями. Цей комплекс включає 217 квартир площею від 25,14 м² до 72,47 м², з цінами від 350 848 PLN (~ 250 000 ₴) до 1 169 245 PLN (~ 850 000 ₴). Завдяки зручному розташуванню всього за 3 км від центру міста, мешканці зможуть насолоджуватися всіма перевагами міського життя, включаючи розвинену інфраструктуру, спортивні об'єкти та зелені зони. Проект передбачає терміни здачі в IV кварталі 2026 року, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає новобудову з високими стандартами якості.

Характеристики

Osiedle Filo II пропонує широкий спектр зручностей, включаючи ліфти, стоянки для велосипедів, станції зарядки електромобілів, а також системи розумного дому. Квартири оснащені пакетом антисмогової системи, що підвищує комфорт проживання. На території комплексу передбачені зелені зони, а також можливість користування балконами, терасами та комірками для зберігання.

Переваги

  • Сучасні квартири з різноманітними плануваннями
  • Зручне розташування всього за 3 км від центру
  • Розвинена інфраструктура та транспорт
  • Зелені зони та спортивні об'єкти поблизу
  • Системи розумного дому та антисмогові технології

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Лодзь — це місто з багатою історією та культурою, яке пропонує мешканцям зручний доступ до різноманітних послуг. В околицях Osiedle Filo II розташовані спортивні об'єкти, такі як Atlas Arena та Міський Острів Спорту і Рекреації. Крім того, тут є розвинена транспортна інфраструктура з численними трамвайними та автобусними маршрутами, що забезпечують легкий доступ до центру міста та інших районів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

216 квартир·Доступні: 216
Dostępne
2.B.2.06
350 848 zł
10 445 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2.B.6.06
400 561 zł
11 925 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.B.7.06
400 561 zł
11 925 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.8.06
405 599 zł
12 075 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.B.1.04
417 997 zł
10 237,5 /m²
40.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.C.0.05
420 767 zł
11 675 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.1.05
420 767 zł
11 675 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.B.2.02
422 569 zł
11 725 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2.B.3.02
422 569 zł
11 725 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
2.C.2.05
422 569 zł
11 725 /m²
36.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2.B.7.02
424 860 zł
12 125 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.5.02
425 395 zł
12 175 /m²
34.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.B.8.02
426 612 zł
12 175 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.B.6.02
427 142 zł
12 225 /m²
34.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.C.5.05
428 421 zł
12 075 /m²
35.5 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.C.6.05
430 195 zł
12 125 /m²
35.5 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.C.7.05
431 286 zł
12 125 /m²
35.6 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.C.8.05
433 065 zł
12 175 /m²
35.6 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.C.6.09
433 348 zł
12 125 /m²
35.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.B.1.05
434 359 zł
10 017,5 /m²
43.4 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.C.7.09
434 924 zł
12 125 /m²
35.9 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.9.06
435 830 zł
12 975 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.8.09
436 717 zł
12 175 /m²
35.9 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.C.1.10
440 731 zł
11 675 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.C.0.07
440 965 zł
11 675 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.2.10
442 619 zł
11 725 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2.C.3.10
442 619 zł
11 725 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
2.C.4.10
443 563 zł
11 750 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
2.C.5.10
455 831 zł
12 075 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.C.6.10
457 719 zł
12 125 /m²
37.8 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.C.7.10
460 265 zł
12 125 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.9.02
461 652 zł
13 175 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.8.10
462 163 zł
12 175 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.B.0.04
464 669 zł
11 375 /m²
40.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.B.2.04
465 462 zł
11 400 /m²
40.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2.C.9.05
468 635 zł
13 175 /m²
35.6 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.9.09
472 587 zł
13 175 /m²
35.9 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.4.03
473 229 zł
11 450 /m²
41.3 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
2.B.6.04
474 628 zł
11 725 /m²
40.5 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
3.A.1.05
474 661 zł
18 585 /m²
25.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.B.7.04
476 739 zł
11 725 /m²
40.7 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.8.04
478 772 zł
11 775 /m²
40.7 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.C.5.03
482 528 zł
11 675 /m²
41.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.C.1.01
483 414 zł
11 300 /m²
42.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.C.7.03
486 939 zł
11 725 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.C.8.03
489 016 zł
11 775 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.B.4.05
489 485 zł
11 150 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
2.C.5.04
490 201 zł
11 575 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.C.0.02
491 663 zł
11 300 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.7.04
494 411 zł
11 625 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.C.8.04
496 538 zł
11 675 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.B.6.05
497 168 zł
11 325 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.B.7.05
497 621 zł
11 325 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.B.8.05
499 818 zł
11 375 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
2.C.9.10
500 123 zł
13 175 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.5.02
504 554 zł
11 575 /m²
43.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.C.6.01
504 874 zł
11 625 /m²
43.4 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.C.7.01
505 339 zł
11 625 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.C.6.02
506 734 zł
11 625 /m²
43.6 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
2.C.8.01
507 512 zł
11 675 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
3.A.0.05
516 833 zł
20 550 /m²
25.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.04
519 141 zł
20 650 /m²
25.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.04
519 348 zł
20 650 /m²
25.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.B.9.04
519 432 zł
12 775 /m²
40.7 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
3.A.3.04
522 693 zł
20 750 /m²
25.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.04
522 693 zł
20 750 /m²
25.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.04
525 212 zł
20 850 /m²
25.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.04
526 046 zł
20 850 /m²
25.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.B.9.03
530 290 zł
12 775 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.9.03
530 546 zł
12 775 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
3.A.3.05
530 993 zł
20 750 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.7.05
536 949 zł
20 950 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.9.04
539 068 zł
12 675 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.B.9.05
543 758 zł
12 375 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.A.1.02
547 314 zł
18 135 /m²
30.2 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2.C.9.01
550 982 zł
12 675 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.A.9.02
551 743 zł
12 675 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.9.02
554 151 zł
12 675 /m²
43.7 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.B.9.01
558 564 zł
11 275 /m²
49.5 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
3.A.4.08
560 059 zł
18 545 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.9.11
578 287 zł
11 575 /m²
50.0 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.C.9.06
582 686 zł
11 575 /m²
50.3 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.A.1.06
595 546 zł
20 650 /m²
28.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.06
595 546 zł
20 650 /m²
28.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.06
598 845 zł
20 750 /m²
28.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.C.9.07
598 891 zł
11 575 /m²
51.7 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
2.A.7.06
605 665 zł
20 950 /m²
28.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.02
608 127 zł
20 150 /m²
30.2 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
3.A.0.09
613 756 zł
20 350 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.5.02
614 977 zł
20 350 /m²
30.2 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
2.A.6.02
615 384 zł
20 350 /m²
30.2 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
3.A.1.08
617 590 zł
20 450 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.08
617 590 zł
20 450 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.7.02
618 408 zł
20 450 /m²
30.2 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
3.A.3.08
620 610 zł
20 550 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.0.08
622 914 zł
20 350 /m²
30.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.08
624 250 zł
20 650 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.08
624 663 zł
20 650 /m²
30.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.07
625 975 zł
20 450 /m²
30.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.07
625 975 zł
20 450 /m²
30.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.7.08
627 688 zł
20 750 /m²
30.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.0.01
628 793 zł
20 650 /m²
30.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.07
630 680 zł
20 550 /m²
30.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.07
632 716 zł
20 650 /m²
30.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.07
635 607 zł
20 650 /m²
30.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.7.07
638 685 zł
20 750 /m²
30.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.0.02
649 776 zł
20 350 /m²
31.9 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.01
655 078 zł
20 750 /m²
31.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.01
674 020 zł
21 350 /m²
31.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.01
677 606 zł
21 450 /m²
31.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.04
689 819 zł
18 405 /m²
37.5 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
3.A.7.03
707 064 zł
18 495 /m²
38.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.0.10
757 350 zł
21 250 /m²
35.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.06
762 702 zł
20 050 /m²
38.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.06
762 702 zł
20 050 /m²
38.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.5.04
765 239 zł
20 450 /m²
37.4 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
3.A.0.07
765 902 zł
20 150 /m²
38.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.0.04
767 514 zł
20 150 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.06
767 917 zł
20 150 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.06
767 917 zł
20 150 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.7.04
770 214 zł
20 550 /m²
37.5 m²
Площа
4
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
2.A.2.07
770 304 zł
18 095 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.03
771 323 zł
20 250 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.06
771 728 zł
20 250 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.5.07
776 203 zł
18 225 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.9.04
779 061 zł
21 050 /m²
37.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.03
781 804 zł
20 450 /m²
38.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.7.06
788 417 zł
20 650 /m²
38.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.0.03
799 596 zł
19 950 /m²
40.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.02
801 656 zł
20 550 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.0.05
804 388 zł
20 150 /m²
39.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.1.05
809 798 zł
20 250 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.05
809 798 zł
20 250 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.3.05
813 797 zł
20 350 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.05
813 797 zł
20 350 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.05
819 023 zł
20 450 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.03
823 337 zł
19 950 /m²
41.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.02
825 062 zł
21 150 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.02
828 963 zł
21 250 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.4.02
828 963 zł
21 250 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.03
829 268 zł
20 050 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.03
829 268 zł
20 050 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.03
833 404 zł
20 150 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.4.03
833 404 zł
20 150 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.04
844 085 zł
19 950 /m²
42.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.0.07
848 474 zł
19 950 /m²
42.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.04
848 917 zł
20 050 /m²
42.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.04
848 917 zł
20 050 /m²
42.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.1.07
853 529 zł
20 050 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.04
853 554 zł
20 150 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.3.07
857 786 zł
20 150 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.07
857 786 zł
20 150 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.1.08
858 322 zł
20 950 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.08
858 322 zł
20 950 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.3.08
862 419 zł
21 050 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.08
862 419 zł
21 050 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.07
863 460 zł
20 250 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.5.08
867 362 zł
21 150 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.02
867 659 zł
20 150 /m²
43.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.7.07
867 724 zł
20 350 /m²
42.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.08
868 842 zł
21 150 /m²
41.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.02
873 180 zł
20 250 /m²
43.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.02
873 180 zł
20 250 /m²
43.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.08
876 277 zł
17 825 /m²
49.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.1.01
877 936 zł
20 150 /m²
43.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.01
877 936 zł
20 150 /m²
43.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.02
878 713 zł
20 350 /m²
43.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.01
886 748 zł
20 250 /m²
43.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.01
886 748 zł
20 250 /m²
43.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.01
891 127 zł
20 350 /m²
43.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.09
892 025 zł
20 050 /m²
44.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.09
897 078 zł
20 150 /m²
44.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.09
900 895 zł
20 350 /m²
44.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.09
905 322 zł
20 450 /m²
44.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.09
905 322 zł
20 450 /m²
44.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.2.10
906 952 zł
20 150 /m²
45.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.5.09
910 571 zł
20 550 /m²
44.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.3.10
912 870 zł
20 250 /m²
45.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.4.10
912 870 zł
20 250 /m²
45.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.6.10
916 361 zł
20 350 /m²
45.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.8.05
923 273 zł
20 150 /m²
45.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.09
923 790 zł
20 750 /m²
44.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.4.06
925 279 zł
17 685 /m²
52.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.09
929 702 zł
20 850 /m²
44.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.09
932 505 zł
20 750 /m²
44.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.7.10
934 373 zł
20 750 /m²
45.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.09
944 007 zł
20 950 /m²
45.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.9.05
946 183 zł
20 650 /m²
45.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.7.09
962 031 zł
21 350 /m²
45.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.08
977 414 zł
19 850 /m²
49.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.8.01
1 001 098 zł
18 315 /m²
54.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.08
1 006 958 zł
20 450 /m²
49.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.08
1 013 937 zł
20 550 /m²
49.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.4.08
1 013 937 zł
20 550 /m²
49.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.06
1 015 485 zł
19 450 /m²
52.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.01
1 020 727 zł
18 365 /m²
55.6 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
1.A.1.06
1 022 270 zł
19 550 /m²
52.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.06
1 022 270 zł
19 550 /m²
52.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.06
1 028 088 zł
19 650 /m²
52.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.0.05
1 032 212 zł
19 450 /m²
53.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.1.07
1 045 647 zł
17 235 /m²
60.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.3.05
1 046 166 zł
19 650 /m²
53.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.8.06
1 089 015 zł
19 750 /m²
55.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3.A.9.06
1 089 855 zł
20 250 /m²
53.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.1.10
1 091 417 zł
20 450 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.2.10
1 091 417 zł
20 450 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.3.10
1 096 754 zł
20 550 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.10
1 096 754 zł
20 550 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.5.10
1 102 091 zł
20 650 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.6.10
1 102 710 zł
20 650 /m²
53.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.4.01
1 136 611 zł
20 450 /m²
55.6 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
1.A.0.07
1 149 858 zł
19 050 /m²
60.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.2.07
1 161 831 zł
19 150 /m²
60.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2.A.7.01
1 164 611 zł
20 950 /m²
55.6 m²
Площа
4
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
1.A.3.07
1 169 245 zł
19 250 /m²
60.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1.A.4.07
1 169 245 zł
19 250 /m²
60.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Osiedle Filo II?

Ціни на квартири варіюються від 350 848 PLN (~ 250 000 ₴) до 1 169 245 PLN (~ 850 000 ₴).

Коли планується завершення будівництва?

Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2026 року.

Які зручності пропонуються в Osiedle Filo II?

Комплекс пропонує ліфти, стоянки для велосипедів, станції зарядки електромобілів, системи розумного дому та зелені зони.

Скільки квартир є в проекті?

У проекті передбачено 217 квартир.

Яка площа квартир у Osiedle Filo II?

Площа квартир варіюється від 25,14 м² до 72,47 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, з численними успішно завершеними проектами в різних містах Польщі. Вони відомі своїм підходом до проектування, що включає використання сучасних технологій та високих стандартів будівництва. Усі їхні проекти відповідають сучасним вимогам енергоефективності та комфорту, що робить їх привабливими для покупців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення