Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Osiedle Fuzja

Перевірений забудовник

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
376 264 zł
12 248 zł/m² середня
63 доступних з 63 квартир
Діапазон цін
376 264 zł – 1 593 559 zł
Площа
28 – 111 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
63

Про інвестицію

Osiedle Fuzja пропонує квартири за ціною від 376 264 до 1 593 559 PLN (~₴3 000 000). Ця новобудова в центрі Лодзі забезпечує комфортне життя з сучасними зручностями, такими як система смарт-хаус та ліфти.

Osiedle Fuzja, розташоване в самому центрі Лодзі, пропонує сучасні квартири в ціновому діапазоні від 376 264 до 1 593 559 PLN (~₴3 000 000). Це ідеальне місце для тих, хто шукає комфортне житло в спокійній обстановці, з відмінною інфраструктурою. Інвестиція включає 63 квартири з різними плануваннями, що варіюються від 27.74 м² до 111.18 м². Завдяки розвиненій транспортній мережі, ви зможете легко дістатися до будь-якої частини міста. Оснащення, таке як система смарт-хаус, ліфти, зони відпочинку та зелені території, робить це місце ідеальним для сімей та молодих професіоналів.

Характеристики

Osiedle Fuzja пропонує широкий спектр зручностей, включаючи систему смарт-хаус, ліфти, зони відпочинку та зелені території. Квартири обладнані сучасними системами безпеки, такими як антивандальні двері, відеодомофони та моніторинг. Опалення забезпечується міською системою, що гарантує комфорт у будь-яку пору року. Кожна квартира має балкон або сад, що додає додатковий простір для відпочинку.

Переваги

  • Сучасні квартири в центрі Лодзі
  • Ціни від 376 264 до 1 593 559 PLN (~₴3 000 000)
  • Система смарт-хаус
  • Зони відпочинку та зелені території
  • Високі стандарти безпеки
  • Ліфти в будинку
  • Легкий доступ до транспорту
  • Підтримка для українських дітей у школах

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Osiedle Fuzja розташоване в центрі Лодзі, що забезпечує легкий доступ до всіх важливих об'єктів інфраструктури. У безпосередній близькості знаходяться автобусні та трамвайні зупинки, що робить пересування містом зручним. Також поруч є зелені зони для відпочинку, що підходять для сімей з дітьми. В районі є школи, які надають підтримку українським дітям, що робить його привабливим для української діаспори.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

63 квартир·Доступні: 63
Dostępne
G1-4A/M/0
376 264 zł
9545 /m²
39.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G1-39A/M/5
381 627 zł
9550,23 /m²
40.0 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
G1-12A/M/2
393 227 zł
12 701,13 /m²
31.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G1-79/M/0
400 289 zł
10 022,26 /m²
39.9 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G1-38A/M/5
406 744 zł
9550,22 /m²
42.6 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
G2-105/M/1
466 389 zł
11 550 /m²
40.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-3A/M/0
472 306 zł
8848 /m²
53.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G1-117/M/2
479 147 zł
12 438,91 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G1-21A/M/3
480 361 zł
12 173,37 /m²
39.5 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
G2-110/M/1
483 599 zł
11 550 /m²
41.9 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-133/M/1
488 775 zł
10 500 /m²
46.5 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-14A/M/2
489 188 zł
12 312,81 /m²
39.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-143/M/1
498 467 zł
12 320 /m²
40.5 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-142/M/1
514 730 zł
12 320 /m²
41.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-131/M/1
516 373 zł
12 650 /m²
40.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-13/M/0
529 800 zł
10 000 /m²
53.0 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G2-130/M/1
531 335 zł
11 900 /m²
44.6 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-141/M/1
535 475 zł
12 650 /m²
42.3 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-112/M/1
541 695 zł
11 550 /m²
46.9 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-108/M/1
543 312 zł
11 550 /m²
47.0 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-109/M/1
545 215 zł
12 650 /m²
43.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-136/M/1
549 185 zł
11 900 /m²
46.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-40/M/3
550 076 zł
14 158,97 /m²
38.9 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
G2-30/M/0
552 123 zł
12 100 /m²
45.6 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G2-222/M/2
553 945 zł
11 900 /m²
46.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-4/M/0
554 059 zł
12 100 /m²
45.8 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G2-155/M/1
556 474 zł
12 650 /m²
44.0 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-156/M/1
556 853 zł
12 650 /m²
44.0 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-165/M/1
558 498 zł
12 650 /m²
44.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-5/M/0
562 287 zł
12 100 /m²
46.5 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G2-1/M/0
564 102 zł
12 100 /m²
46.6 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
G2-164/M/1
564 570 zł
12 650 /m²
44.6 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-147/M/1
567 790 zł
13 761,26 /m²
41.3 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-144/M/1
567 859 zł
12 650 /m²
44.9 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-129/M/1
571 654 zł
12 650 /m²
45.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-153/M/1
574 690 zł
12 650 /m²
45.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-203/M/2
577 830 zł
11 687,5 /m²
49.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-160/M/1
578 358 zł
12 650 /m²
45.7 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-162/M/1
581 521 zł
12 650 /m²
46.0 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-148/M/1
582 912 zł
12 650 /m²
46.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-137/M/1
584 177 zł
12 650 /m²
46.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-167/M/1
584 177 zł
12 650 /m²
46.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-152/M/1
586 454 zł
12 650 /m²
46.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-106/M/1
591 135 zł
12 650 /m²
46.7 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-138/M/1
606 144 zł
12 320 /m²
49.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-13A/M/2
612 345 zł
11 415,83 /m²
53.6 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-239/M/2
615 725 zł
13 750 /m²
44.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-124/M/1
621 285 zł
10 500 /m²
59.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-233/M/2
635 800 zł
13 750 /m²
46.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-237/M/2
635 800 zł
13 750 /m²
46.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-134/M/1
656 799 zł
14 300 /m²
45.9 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-132/M/1
664 092 zł
14 300 /m²
46.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-114/M/2
703 724 zł
12 437,68 /m²
56.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-159/M/1
724 100 zł
10 000 /m²
72.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G1-22A/M/3
759 162 zł
12 776,2 /m²
59.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
G2-123/M/1
807 070 zł
12 650 /m²
63.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-168/M/1
970 761 zł
12 650 /m²
76.7 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-166/M/1
971 014 zł
12 650 /m²
76.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-102/M/1
1 056 022 zł
12 650 /m²
83.5 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-241/M/2
1 057 650 zł
13 750 /m²
76.9 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-127/M/1
1 080 310 zł
12 650 /m²
85.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
G2-231/M/2
1 248 775 zł
13 750 /m²
90.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
G2-122/M/1
1 593 559 zł
14 333,14 /m²
111.2 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир в Osiedle Fuzja?

Ціни на квартири в Osiedle Fuzja варіюються від 376 264 до 1 593 559 PLN.

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво Osiedle Fuzja вже в процесі, і квартири будуть готові до використання.

Які зручності пропонуються в Osiedle Fuzja?

Osiedle Fuzja пропонує систему смарт-хаус, ліфти, зони відпочинку, зелені території та сучасні системи безпеки.

Чи є поблизу транспортні зупинки?

Так, в безпосередній близькості знаходяться автобусні та трамвайні зупинки.

Чи є підтримка для українських дітей у школах?

Так, в районі є школи, які надають підтримку українським дітям.

Забудовник

Перевірений забудовник

Девелопер, що реалізує проект Osiedle Fuzja, має багаторічний досвід на ринку нерухомості та успішно завершив численні проекти в різних містах. Вони відомі своїм унікальним підходом до дизайну, який поєднує сучасні технології з комфортом. Забезпечення високих стандартів будівництва та увага до деталей роблять їхні проекти привабливими для покупців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення