Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Tuwima Apartments etap I

Перевірений забудовник

Tuwima, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
306 800 zł
11 982 zł/m² середня
131 доступних з 131 квартир
Діапазон цін
306 800 zł – 941 565 zł
Площа
26 – 77 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
131

Про інвестицію

Tuwima Apartments пропонує сучасні квартири за ціною від 306 800 PLN (~69 000 ₴) до 941 565 PLN (~210 000 ₴). Цей проект включає 131 квартиру, що відповідає найвищим стандартам якості.

Tuwima Apartments — це сучасна інвестиція, розташована в престижній частині відновленого центру Лодзі. Комплекс пропонує 131 квартиру з площами від 26 до 76,55 м². Ціни варіюються від 306 800 до 941 565 PLN (~69 000 - 210 000 ₴). Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, з планованим терміном здачі в експлуатацію. Цей проект ідеально підходить для молодих професіоналів, сімей та інвесторів, які шукають комфортне житло в центрі міста. Окрім того, район пропонує розвинену інфраструктуру, що робить його привабливим для життя.

Характеристики

Tuwima Apartments пропонує широкий спектр зручностей, включаючи домофон, антивандальні двері та систему моніторингу для забезпечення безпеки мешканців. Опалення здійснюється за рахунок міської системи, що гарантує комфорт у будь-яку пору року. Квартири мають сучасний дизайн та функціональні планування, що задовольнять потреби різних покупців.

Переваги

  • Сучасні квартири в центрі Лодзі
  • Ціни від 306 800 PLN (~69 000 ₴)
  • Безпека: домофон та моніторинг
  • Центральне опалення
  • Розвинена інфраструктура
  • Планування від 26 до 76,55 м²
  • Стадія будівництва
  • Ідеально для молодих професіоналів та сімей

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Розташування Tuwima Apartments в центрі Лодзі забезпечує легкий доступ до всіх необхідних зручностей. У безпосередній близькості знаходяться магазини, ресторани та культурні заклади. Це ідеальне місце для тих, хто цінує активний спосіб життя та хоче бути в центрі подій. Також, район має хорошу транспортну доступність, що полегшує пересування по місту.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

131 квартир·Доступні: 131
Dostępne
B (etap 1)/III.4.10
306 800 zł
11 800 /m²
26.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.17
310 300 zł
11 600 /m²
26.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.2
320 392 zł
11 600 /m²
27.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.17
327 918 zł
12 300 /m²
26.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.2
328 678 zł
11 900 /m²
27.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.15
328 878 zł
12 100 /m²
27.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.14
334 304 zł
12 400 /m²
27.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.15
335 792 zł
12 400 /m²
27.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.17
336 672 zł
12 600 /m²
26.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.23
340 600 zł
13 100 /m²
26.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.2
348 459 zł
12 300 /m²
28.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.9
350 328 zł
13 200 /m²
26.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.2
351 416 zł
12 400 /m²
28.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.3
398 748 zł
10 100 /m²
39.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.13
398 772 zł
10 600 /m²
37.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.19
409 167 zł
9900 /m²
41.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.20
418 945 zł
11 500 /m²
36.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.8
421 901 zł
10 700 /m²
39.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.7
427 679 zł
10 700 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.10
431 317 zł
10 700 /m²
40.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.11
431 490 zł
9500 /m²
45.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.4
431 496 zł
11 700 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.6
440 091 zł
10 700 /m²
41.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.8
442 104 zł
10 900 /m²
40.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.3
445 068 zł
10 800 /m²
41.2 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.4
447 000 zł
12 000 /m²
37.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.3
447 700 zł
12 100 /m²
37.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.10
451 042 zł
10 900 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.4
451 088 zł
12 100 /m²
37.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.16
451 367 zł
11 900 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.18
452 438 zł
11 900 /m²
38.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.17
453 866 zł
11 900 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.3
454 365 zł
11 500 /m²
39.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.13
455 056 zł
11 900 /m²
38.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.3
458 056 zł
12 400 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.21
460 375 zł
12 500 /m²
36.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6
460 570 zł
11 000 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.6
461 032 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.10
461 205 zł
11 100 /m²
41.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.2
461 652 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.3
462 645 zł
11 500 /m²
40.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.6
462 705 zł
10 900 /m²
42.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.13
462 849 zł
12 300 /m²
37.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.2
463 750 zł
12 500 /m²
37.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.8
467 245 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.7
467 475 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.21
468 249 zł
12 700 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.10
470 419 zł
11 300 /m²
41.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.1
470 465 zł
11 500 /m²
40.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.6
470 862 zł
11 100 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.13
471 250 zł
12 500 /m²
37.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.3
475 392 zł
12 800 /m²
37.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.22
475 932 zł
10 200 /m²
46.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.13
476 123 zł
12 700 /m²
37.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.6
476 544 zł
12 800 /m²
37.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.10
478 285 zł
11 500 /m²
41.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.6
479 911 zł
11 300 /m²
42.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.1
481 950 zł
10 500 /m²
45.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.6
482 735 zł
13 100 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.22
483 513 zł
12 300 /m²
39.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.6
487 485 zł
11 500 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.2
488 124 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.5
489 168 zł
12 900 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.6
490 105 zł
13 300 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.11.6
490 113 zł
11 700 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.19
491 827 zł
11 900 /m²
41.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6a
492 030 zł
12 600 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.4
496 197 zł
11 700 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.10.6
498 180 zł
11 500 /m²
43.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.22
500 250 zł
12 500 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.5
500 577 zł
12 100 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.15
506 145 zł
12 300 /m²
41.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.13
508 508 zł
12 700 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.19
508 605 zł
12 300 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.4
513 040 zł
12 100 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.7
516 306 zł
13 300 /m²
38.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.19
517 000 zł
12 500 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.11
518 126 zł
11 900 /m²
43.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.4
520 905 zł
12 300 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.7
523 800 zł
13 500 /m²
38.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.14
524 720 zł
11 200 /m²
46.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.11
525 503 zł
12 100 /m²
43.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.5
525 653 zł
12 700 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.4
530 625 zł
12 500 /m²
42.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.7.5
531 495 zł
12 700 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.3
531 560 zł
13 700 /m²
38.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.5
532 992 zł
12 800 /m²
41.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.10
533 527 zł
12 700 /m²
42.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.11
535 419 zł
12 300 /m²
43.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/II.6.26
536 152 zł
11 600 /m²
46.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.9
538 713 zł
11 900 /m²
45.3 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.3
544 576 zł
12 700 /m²
42.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.7
548 080 zł
13 000 /m²
42.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.2
550 281 zł
9700 /m²
56.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.8
550 425 zł
12 300 /m²
44.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.4
551 720 zł
13 000 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.10.4
552 576 zł
12 800 /m²
43.2 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.26
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.14
553 644 zł
11 700 /m²
47.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.9
556 206 zł
12 300 /m²
45.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.4a
556 288 zł
12 800 /m²
43.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.5
556 738 zł
13 300 /m²
41.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.7
561 260 zł
13 300 /m²
42.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.4
562 989 zł
13 300 /m²
42.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.12
563 065 zł
9500 /m²
59.3 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.6
565 370 zł
13 000 /m²
43.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.4
566 800 zł
13 000 /m²
43.6 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.2
568 800 zł
10 000 /m²
56.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.7.10
570 500 zł
12 500 /m²
45.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.8
571 480 zł
13 000 /m²
44.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.1
574 185 zł
10 100 /m²
56.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.4a
577 486 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.6
577 619 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.11
584 262 zł
12 600 /m²
46.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.8
584 402 zł
13 300 /m²
43.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.2
604 624 zł
10 600 /m²
57.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.13
622 610 zł
11 500 /m²
54.1 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.1
636 033 zł
12 300 /m²
51.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.13
638 001 zł
11 700 /m²
54.5 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.24
660 790 zł
11 500 /m²
57.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.12
669 073 zł
11 300 /m²
59.2 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.10.3
690 560 zł
12 800 /m²
54.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.1
691 152 zł
11 900 /m²
58.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.5.12
693 225 zł
11 700 /m²
59.3 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.2
695 052 zł
12 900 /m²
53.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.12
699 740 zł
11 800 /m²
59.3 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.12
858 590 zł
11 500 /m²
74.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.6
872 045 zł
11 500 /m²
75.8 m²
Площа
4
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.6
894 699 zł
11 700 /m²
76.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.12
928 527 zł
12 300 /m²
75.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.6
941 565 zł
12 300 /m²
76.5 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Tuwima Apartments?

Ціни на квартири варіюються від 306 800 до 941 565 PLN (~69 000 - 210 000 ₴).

Коли планується завершення будівництва?

Будівництво планується завершити до кінця 2024 року.

Які площі квартир доступні?

Площі квартир варіюються від 26 до 76,55 м².

Які зручності пропонуються в Tuwima Apartments?

Комплекс пропонує домофон, антивандальні двері, моніторинг та центральне опалення.

Чи є можливість отримати фінансування на покупку?

Так, можливе фінансування через банки та кредитні установи.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти в різних містах Польщі. Вони відомі своєю увагою до деталей та високими стандартами будівництва. Інвестиція Tuwima Apartments є частиною масштабної програми відновлення центру Лодзі, що підкреслює їхній підхід до створення комфортного та сучасного житла.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення