Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Tuwima Apartments etap II

Перевірений забудовник

Tuwima, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
306 800 zł
11 982 zł/m² середня
131 доступних з 131 квартир
Діапазон цін
306 800 zł – 941 565 zł
Площа
26 – 77 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
131

Про інвестицію

Tuwima Apartments етап II пропонує сучасні квартири за ціною від 306 800 PLN (~ 230 000 ₴) до 941 565 PLN (~ 710 000 ₴). Цей проект включає 131 квартиру, що відрізняються різними площами від 26 до 76,55 м², з терміном здачі в III кварталі 2025 року.

Tuwima Apartments етап II — це сучасна новобудова, розташована в престижному районі Лодзі, що пропонує широкий вибір квартир від 26 до 76,55 м². Ціни варіюються від 306 800 PLN (~ 230 000 ₴) до 941 565 PLN (~ 710 000 ₴), що робить цей проект привабливим для різних категорій покупців. Інвестори можуть обрати з 131 квартири, що відрізняються різними плануваннями та розмірами. Завдяки високим стандартам будівництва та сучасним технологіям, цей комплекс забезпечить комфортне проживання. Термін здачі в експлуатацію — III квартал 2025 року. Розташування в Лодзі, в районі Відзев, забезпечує зручний доступ до інфраструктури, що робить його ідеальним вибором для молодих сімей та професіоналів.

Характеристики

Tuwima Apartments етап II пропонує сучасні зручності, включаючи домофон, антивандальні двері та систему моніторингу для забезпечення безпеки мешканців. Опалення забезпечується централізованою системою, що гарантує комфорт у холодні місяці. Будинок також оснащений ліфтом, що робить його доступним для всіх категорій мешканців.

Переваги

  • Сучасні квартири від 26 до 76,55 м²
  • Ціни від 306 800 PLN (~ 230 000 ₴)
  • Термін здачі — III квартал 2025 року
  • Безпека: домофон, антивандальні двері, моніторинг
  • Централізоване опалення
  • Зручна інфраструктура району Відзев
  • Сертифікація BREEAM для екологічності

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район Відзев у Лодзі відомий своєю зручною інфраструктурою та близькістю до основних транспортних шляхів. Тут ви знайдете різноманітні магазини, ресторани та інші послуги, що робить життя комфортним. Хоча конкретні дані про школи відсутні, район активно розвивається, що може забезпечити доступ до навчальних закладів з підтримкою українських студентів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

131 квартир·Доступні: 131
Dostępne
B (etap 1)/III.4.10
306 800 zł
11 800 /m²
26.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.17
310 300 zł
11 600 /m²
26.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.2
320 392 zł
11 600 /m²
27.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.17
327 918 zł
12 300 /m²
26.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.2
328 678 zł
11 900 /m²
27.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.15
328 878 zł
12 100 /m²
27.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.14
334 304 zł
12 400 /m²
27.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.15
335 792 zł
12 400 /m²
27.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.17
336 672 zł
12 600 /m²
26.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.23
340 600 zł
13 100 /m²
26.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.2
348 459 zł
12 300 /m²
28.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.9
350 328 zł
13 200 /m²
26.5 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.2
351 416 zł
12 400 /m²
28.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.3
398 748 zł
10 100 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.13
398 772 zł
10 600 /m²
37.6 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.19
409 167 zł
9900 /m²
41.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.20
418 945 zł
11 500 /m²
36.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.8
421 901 zł
10 700 /m²
39.4 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.7
427 679 zł
10 700 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.10
431 317 zł
10 700 /m²
40.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.11
431 490 zł
9500 /m²
45.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.4
431 496 zł
11 700 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.6
440 091 zł
10 700 /m²
41.1 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.8
442 104 zł
10 900 /m²
40.6 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.3
445 068 zł
10 800 /m²
41.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.4
447 000 zł
12 000 /m²
37.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.3
447 700 zł
12 100 /m²
37.0 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.10
451 042 zł
10 900 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.4
451 088 zł
12 100 /m²
37.3 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.16
451 367 zł
11 900 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.18
452 438 zł
11 900 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.17
453 866 zł
11 900 /m²
38.1 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.3
454 365 zł
11 500 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.13
455 056 zł
11 900 /m²
38.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.3
458 056 zł
12 400 /m²
36.9 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.21
460 375 zł
12 500 /m²
36.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6
460 570 zł
11 000 /m²
41.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.6
461 032 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.10
461 205 zł
11 100 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.2
461 652 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.3
462 645 zł
11 500 /m²
40.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.6
462 705 zł
10 900 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.13
462 849 zł
12 300 /m²
37.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.2
463 750 zł
12 500 /m²
37.1 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.8
467 245 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.7
467 475 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.21
468 249 zł
12 700 /m²
36.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.10
470 419 zł
11 300 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.1
470 465 zł
11 500 /m²
40.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.6
470 862 zł
11 100 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.13
471 250 zł
12 500 /m²
37.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.3
475 392 zł
12 800 /m²
37.1 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.22
475 932 zł
10 200 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.13
476 123 zł
12 700 /m²
37.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.6
476 544 zł
12 800 /m²
37.2 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.10
478 285 zł
11 500 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.6
479 911 zł
11 300 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.2.1
481 950 zł
10 500 /m²
45.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.6
482 735 zł
13 100 /m²
36.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.22
483 513 zł
12 300 /m²
39.3 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.6
487 485 zł
11 500 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.2
488 124 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.5
489 168 zł
12 900 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.6
490 105 zł
13 300 /m²
36.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.11.6
490 113 zł
11 700 /m²
41.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.19
491 827 zł
11 900 /m²
41.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6a
492 030 zł
12 600 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.4
496 197 zł
11 700 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.10.6
498 180 zł
11 500 /m²
43.3 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.6.22
500 250 zł
12 500 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.5
500 577 zł
12 100 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.15
506 145 zł
12 300 /m²
41.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.13
508 508 zł
12 700 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.19
508 605 zł
12 300 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.4
513 040 zł
12 100 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.7
516 306 zł
13 300 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.19
517 000 zł
12 500 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.3.11
518 126 zł
11 900 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.4
520 905 zł
12 300 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.7
523 800 zł
13 500 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.14
524 720 zł
11 200 /m²
46.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.4.11
525 503 zł
12 100 /m²
43.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.5
525 653 zł
12 700 /m²
41.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.4
530 625 zł
12 500 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.7.5
531 495 zł
12 700 /m²
41.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.3
531 560 zł
13 700 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.5
532 992 zł
12 800 /m²
41.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.10
533 527 zł
12 700 /m²
42.0 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.11
535 419 zł
12 300 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/II.6.26
536 152 zł
11 600 /m²
46.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.4.9
538 713 zł
11 900 /m²
45.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.3
544 576 zł
12 700 /m²
42.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.7
548 080 zł
13 000 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.5.2
550 281 zł
9700 /m²
56.7 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.8
550 425 zł
12 300 /m²
44.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.4
551 720 zł
13 000 /m²
42.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.10.4
552 576 zł
12 800 /m²
43.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.5.26
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.7.14
553 644 zł
11 700 /m²
47.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.9
556 206 zł
12 300 /m²
45.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.4a
556 288 zł
12 800 /m²
43.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.5
556 738 zł
13 300 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.7
561 260 zł
13 300 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.4
562 989 zł
13 300 /m²
42.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.12
563 065 zł
9500 /m²
59.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.8.6
565 370 zł
13 000 /m²
43.5 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.8.4
566 800 zł
13 000 /m²
43.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.2
568 800 zł
10 000 /m²
56.9 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.7.10
570 500 zł
12 500 /m²
45.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.8.8
571 480 zł
13 000 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.1
574 185 zł
10 100 /m²
56.9 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.4a
577 486 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/I.9.6
577 619 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.11
584 262 zł
12 600 /m²
46.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.9.8
584 402 zł
13 300 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.4.2
604 624 zł
10 600 /m²
57.0 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.13
622 610 zł
11 500 /m²
54.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.11.1
636 033 zł
12 300 /m²
51.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.13
638 001 zł
11 700 /m²
54.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.3.24
660 790 zł
11 500 /m²
57.5 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.12
669 073 zł
11 300 /m²
59.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.10.3
690 560 zł
12 800 /m²
54.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.7.1
691 152 zł
11 900 /m²
58.1 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.5.12
693 225 zł
11 700 /m²
59.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.10.2
695 052 zł
12 900 /m²
53.9 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.12
699 740 zł
11 800 /m²
59.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.2.12
858 590 zł
11 500 /m²
74.7 m²
Площа
4
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.2.6
872 045 zł
11 500 /m²
75.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.3.6
894 699 zł
11 700 /m²
76.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 2)/II.6.12
928 527 zł
12 300 /m²
75.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B (etap 1)/III.6.6
941 565 zł
12 300 /m²
76.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Tuwima Apartments етап II?

Ціни на квартири варіюються від 306 800 PLN (~ 230 000 ₴) до 941 565 PLN (~ 710 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Термін здачі в експлуатацію — III квартал 2025 року.

Скільки квартир доступно в цьому проекті?

У Tuwima Apartments етап II доступно 131 квартира.

Які зручності пропонуються в Tuwima Apartments?

Комплекс пропонує домофон, антивандальні двері, моніторинг та централізоване опалення.

Де розташований проект?

Tuwima Apartments етап II розташований у районі Відзев, Лодзь.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах. Всі їхні проекти сертифіковані за стандартами BREEAM, що підтверджує їхню прихильність до екологічності та енергоефективності. Вони відомі своєю увагою до деталей та високими стандартами будівництва, що забезпечує якість та комфорт для майбутніх мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення