Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

WIMA Apartments B

Перевірений забудовник

Piłsudskiego, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
271 700 zł
11 619 zł/m² середня
78 доступних з 78 квартир
Діапазон цін
271 700 zł – 651 920 zł
Площа
26 – 58 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
79

Про інвестицію

WIMA Apartments B пропонує сучасні квартири за цінами від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴) до 651 920 PLN (~ 477 000 ₴). Цей проект включає 79 квартир з різними плануваннями, що задовольнять потреби різних покупців.

WIMA Apartments B — це нова інвестиція в Лодзі, що пропонує сучасні квартири в районі Відзев. Цей проект включає 79 квартир з площами від 25,55 до 57,81 м², що робить його ідеальним вибором для молодих сімей та інвесторів. Ціни на квартири варіюються від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴) до 651 920 PLN (~ 477 000 ₴). Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, з термінами здачі до кінця 2025 року. Квартири обладнані сучасними системами безпеки, такими як антизламні двері, відеодомофони та моніторинг, що забезпечує комфорт і спокій мешканців. Окрім того, проект розташований у зручному місці, що забезпечує легкий доступ до основних транспортних маршрутів та інфраструктури.

Характеристики

WIMA Apartments B пропонує сучасні зручності, включаючи антизламні двері, відеодомофони та систему моніторингу, що забезпечує безпеку мешканців. Опалення здійснюється за допомогою міського централізованого опалення, що гарантує комфорт у холодні місяці. Квартири мають різні площі, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного покупця.

Переваги

  • Ціни від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴)
  • 79 сучасних квартир
  • Площа від 25,55 до 57,81 м²
  • Система безпеки: відеодомофон та моніторинг
  • Централізоване опалення
  • Завершення будівництва до кінця 2025 року
  • Зручна інфраструктура та транспортна доступність

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район Відзев у Лодзі відомий своєю зручною інфраструктурою та близькістю до основних транспортних артерій. Тут ви знайдете все необхідне для комфортного життя: магазини, кафе та парки. Це місце ідеально підходить для молодих сімей, які цінують доступність до шкіл та дитячих садків, а також для тих, хто шукає спокійне місце для життя з хорошими умовами для відпочинку.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

78 квартир·Доступні: 78
Dostępne
B/B.02.15
271 700 zł
10 000 /m²
27.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/4.06
280 893 zł
10 900 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.50
283 336 zł
10 700 /m²
26.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.19
286 713 zł
11 100 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.19
289 845 zł
11 300 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.21
290 400 zł
10 000 /m²
29.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.10
291 201 zł
11 300 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.07
292 783 zł
11 300 /m²
25.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.16
297 780 zł
10 500 /m²
28.4 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/4.10
299 052 zł
11 700 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4.19
300 690 zł
11 700 /m²
25.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4.05
301 626 zł
11 700 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.17
304 045 zł
11 900 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.05
306 425 zł
11 900 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.07
306 544 zł
11 900 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.09
308 448 zł
11 900 /m²
25.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.10
308 924 zł
11 900 /m²
26.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.17
310 002 zł
12 100 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.38
310 709 zł
11 900 /m²
26.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.29
310 970 zł
12 100 /m²
25.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.09
312 422 zł
12 100 /m²
25.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.10
313 632 zł
12 100 /m²
25.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.16
313 803 zł
11 900 /m²
26.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.08
313 995 zł
12 100 /m²
25.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.37
315 469 zł
11 900 /m²
26.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.14
317 262 zł
12 100 /m²
26.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.17
317 520 zł
11 021,17 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/6.16
317 746 zł
12 100 /m²
26.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.39
326 462 zł
9400 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.01.10
356 700 zł
12 140,91 /m²
29.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B/B.02.26
356 706 zł
12 600 /m²
28.3 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.08
359 226 zł
12 875,48 /m²
27.9 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.29
361 472 zł
12 599,23 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.02
365 778 zł
12 340,69 /m²
29.6 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.27
365 824 zł
12 610,27 /m²
29.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.25
366 080 zł
12 601,72 /m²
29.1 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.19
366 976 zł
12 554,77 /m²
29.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.23
368 512 zł
12 594,4 /m²
29.3 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.13
369 664 zł
12 813,31 /m²
28.9 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.06
369 810 zł
12 413,9 /m²
29.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.04
369 936 zł
12 540,2 /m²
29.5 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.00.13
373 230 zł
9900 /m²
37.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.10
374 598 zł
12 424,48 /m²
30.1 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.00.05
375 903 zł
9900 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.15
382 239 zł
9900 /m²
38.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.11
382 336 zł
12 643,39 /m²
30.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.01
388 278 zł
9900 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.52
388 494 zł
11 300 /m²
34.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.56
393 918 zł
11 300 /m²
34.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.28
394 911 zł
9900 /m²
39.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.02
398 438 zł
11 300 /m²
35.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.50
401 376 zł
11 300 /m²
35.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.29
404 910 zł
9900 /m²
40.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.12
411 285 zł
10 500 /m²
39.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.23
411 915 zł
10 500 /m²
39.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.46
423 759 zł
11 900 /m²
35.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.51
430 255 zł
9500 /m²
45.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.27
435 275 zł
11 500 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/5.13
440 319 zł
12 100 /m²
36.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.39
441 945 zł
11 500 /m²
38.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.45
460 180 zł
9500 /m²
48.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.36
464 025 zł
11 500 /m²
40.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.43
464 945 zł
11 500 /m²
40.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.45
475 410 zł
11 500 /m²
41.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.25
484 121 zł
12 100 /m²
40.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.27
492 188 zł
12 633,16 /m²
39.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.23
496 944 zł
12 584,05 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.03
500 480 zł
13 194,83 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.04
502 205 zł
13 331,7 /m²
37.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.07
502 205 zł
13 254,29 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.35
508 376 zł
10 600 /m²
48.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.11
512 785 zł
13 529,95 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.12
513 245 zł
13 393,66 /m²
38.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.46
547 716 zł
11 300,11 /m²
48.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.42
548 687 zł
11 299,16 /m²
48.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.55
552 118 zł
11 300 /m²
48.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.38
612 786 zł
10 600 /m²
57.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.33
651 920 zł
12 807,86 /m²
50.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у WIMA Apartments B?

Ціни на квартири варіюються від 271 700 PLN до 651 920 PLN.

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво планується завершити до кінця 2025 року.

Які площі квартир доступні?

Площа квартир варіюється від 25,55 м² до 57,81 м².

Які зручності пропонуються в квартирі?

Квартири обладнані антизламними дверима, відеодомофонами та системою моніторингу.

Де розташовані WIMA Apartments B?

WIMA Apartments B розташовані в районі Відзев, Лодзь.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах. Вони спеціалізуються на створенні сучасних житлових комплексів, які поєднують функціональність і естетику. Всі їхні проекти відповідають високим стандартам якості, що підтверджується використанням сучасних матеріалів та технологій.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення