Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

WIMA Apartments C

Перевірений забудовник

Piłsudskiego, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
271 700 zł
11 619 zł/m² середня
78 доступних з 78 квартир
Діапазон цін
271 700 zł – 651 920 zł
Площа
26 – 58 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
79

Про інвестицію

WIMA Apartments C пропонує сучасні квартири за ціною від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴) до 651 920 PLN (~ 480 000 ₴). Цей проект включає 79 квартир, що забезпечує широкий вибір для покупців.

WIMA Apartments C — це нова інвестиція в Лодзі, що пропонує сучасні квартири за ціною від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴) до 651 920 PLN (~ 480 000 ₴). Цей проект включає 79 квартир різних площ від 25,55 м² до 57,81 м², що робить його ідеальним вибором для молодих сімей, студентів та інвесторів. Інвестиція знаходиться в районі Відзев, що славиться своєю історією та культурною спадщиною. Завдяки близькості до парку та зручному доступу до громадського транспорту, мешканці зможуть насолоджуватися комфортом та зручністю життя в цьому районі. Квартири обладнані сучасними системами безпеки, такими як домофон, антизламні двері та відеоспостереження, що забезпечує спокій та безпеку. Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2025 року, що робить цю інвестицію привабливою для тих, хто шукає нове житло в Лодзі.

Характеристики

WIMA Apartments C пропонує сучасні зручності, включаючи домофон, антизламні двері та відеоспостереження для забезпечення безпеки мешканців. Опалення здійснюється за допомогою міської системи, що забезпечує комфорт у холодну пору року. Квартири мають різні площі, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного покупця.

Переваги

  • Сучасні квартири від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴)
  • Різноманітні площі від 25,55 м² до 57,81 м²
  • Безпека: домофон, антизламні двері, відеоспостереження
  • Міське опалення для комфорту
  • Завершення будівництва у IV кварталі 2025 року
  • Зручна локація в історичному районі Відзев
  • Близькість до зелених зон та парків
  • Ідеально для молодих сімей та інвесторів

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район Відзев у Лодзі відомий своєю історією та культурною спадщиною. Тут ви знайдете безліч зелених зон, що робить його ідеальним місцем для сімейного життя. Близькість до парку забезпечує можливості для відпочинку на свіжому повітрі. Громадський транспорт у цьому районі добре розвинений, що дозволяє легко дістатися до центру міста та інших важливих локацій.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

78 квартир·Доступні: 78
Dostępne
B/B.02.15
271 700 zł
10 000 /m²
27.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4.06
280 893 zł
10 900 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C/3.50
283 336 zł
10 700 /m²
26.5 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/5.19
286 713 zł
11 100 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/2.19
289 845 zł
11 300 /m²
25.6 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.02.21
290 400 zł
10 000 /m²
29.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.10
291 201 zł
11 300 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/6.07
292 783 zł
11 300 /m²
25.9 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B/B.02.16
297 780 zł
10 500 /m²
28.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4.10
299 052 zł
11 700 /m²
25.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/4.19
300 690 zł
11 700 /m²
25.7 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C/4.05
301 626 zł
11 700 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C/5.17
304 045 zł
11 900 /m²
25.6 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/5.05
306 425 zł
11 900 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/5.07
306 544 zł
11 900 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/5.09
308 448 zł
11 900 /m²
25.9 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/5.10
308 924 zł
11 900 /m²
26.0 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/6.17
310 002 zł
12 100 /m²
25.6 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/5.38
310 709 zł
11 900 /m²
26.1 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/6.29
310 970 zł
12 100 /m²
25.7 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/6.09
312 422 zł
12 100 /m²
25.8 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/6.10
313 632 zł
12 100 /m²
25.9 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/5.16
313 803 zł
11 900 /m²
26.4 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C/6.08
313 995 zł
12 100 /m²
25.9 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/5.37
315 469 zł
11 900 /m²
26.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.14
317 262 zł
12 100 /m²
26.2 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B/B.02.17
317 520 zł
11 021,17 /m²
28.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/6.16
317 746 zł
12 100 /m²
26.3 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C/2.39
326 462 zł
9400 /m²
34.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.01.10
356 700 zł
12 140,91 /m²
29.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.26
356 706 zł
12 600 /m²
28.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.08
359 226 zł
12 875,48 /m²
27.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.29
361 472 zł
12 599,23 /m²
28.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.02
365 778 zł
12 340,69 /m²
29.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.27
365 824 zł
12 610,27 /m²
29.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.25
366 080 zł
12 601,72 /m²
29.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.19
366 976 zł
12 554,77 /m²
29.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.23
368 512 zł
12 594,4 /m²
29.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.13
369 664 zł
12 813,31 /m²
28.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.06
369 810 zł
12 413,9 /m²
29.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.04
369 936 zł
12 540,2 /m²
29.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.13
373 230 zł
9900 /m²
37.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.10
374 598 zł
12 424,48 /m²
30.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.05
375 903 zł
9900 /m²
38.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.15
382 239 zł
9900 /m²
38.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.11
382 336 zł
12 643,39 /m²
30.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.02.01
388 278 zł
9900 /m²
39.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.52
388 494 zł
11 300 /m²
34.4 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.56
393 918 zł
11 300 /m²
34.9 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.00.28
394 911 zł
9900 /m²
39.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.02
398 438 zł
11 300 /m²
35.3 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.50
401 376 zł
11 300 /m²
35.5 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.00.29
404 910 zł
9900 /m²
40.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.12
411 285 zł
10 500 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.23
411 915 zł
10 500 /m²
39.2 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/3.46
423 759 zł
11 900 /m²
35.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/2.51
430 255 zł
9500 /m²
45.3 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.27
435 275 zł
11 500 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/5.13
440 319 zł
12 100 /m²
36.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.39
441 945 zł
11 500 /m²
38.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/2.45
460 180 zł
9500 /m²
48.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/3.36
464 025 zł
11 500 /m²
40.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/3.43
464 945 zł
11 500 /m²
40.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/3.45
475 410 zł
11 500 /m²
41.3 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C/6.25
484 121 zł
12 100 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B/B.00.27
492 188 zł
12 633,16 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.23
496 944 zł
12 584,05 /m²
39.5 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.03
500 480 zł
13 194,83 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.04
502 205 zł
13 331,7 /m²
37.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.07
502 205 zł
13 254,29 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/3.35
508 376 zł
10 600 /m²
48.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B/B.00.11
512 785 zł
13 529,95 /m²
37.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B/B.00.12
513 245 zł
13 393,66 /m²
38.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.46
547 716 zł
11 300,11 /m²
48.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C/2.42
548 687 zł
11 299,16 /m²
48.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.55
552 118 zł
11 300 /m²
48.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/2.38
612 786 zł
10 600 /m²
57.8 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B/B.00.33
651 920 zł
12 807,86 /m²
50.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у WIMA Apartments C?

Ціни на квартири варіюються від 271 700 PLN (~ 197 000 ₴) до 651 920 PLN (~ 480 000 ₴).

Коли планується завершення будівництва?

Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2025 року.

Які площі квартир доступні?

Квартири мають площу від 25,55 м² до 57,81 м².

Які зручності пропонуються в інвестиції?

У WIMA Apartments C є домофон, антизламні двері, відеоспостереження та міське опалення.

Де розташовані WIMA Apartments C?

Інвестиція розташована в районі Відзев у Лодзі.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід у реалізації проектів у великих містах Польщі. Вони спеціалізуються на створенні житлових комплексів, які поєднують сучасний дизайн з високими стандартами якості. Інвестиції відзначаються унікальною архітектурою та зосереджені на сталому будівництві, що підтверджується отриманими сертифікатами. Девелопер прагне забезпечити комфорт та безпеку своїх мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення