Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Zenit etap 6D

Перевірений забудовник

Widzewska, Łódź, łódzkie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
362 589 zł
10 157 zł/m² середня
87 доступних з 87 квартир
Діапазон цін
362 589 zł – 696 068 zł
Площа
35 – 79 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
87

Про інвестицію

Пропонуємо вам квартири в новобудові Zenit етап 6D за ціною від 362 589 PLN (~₴2 700 000) до 696 068 PLN (~₴5 100 000). Цей проект, що знаходиться в Лодзі, пропонує 87 сучасних квартир з різноманітними плануваннями.

Інвестиція Zenit етап 6D, розташована в місті Лодзь, пропонує сучасні квартири в спокійній та затишній обстановці. Цей проект включає 87 квартир з площами від 34.73 м² до 79.14 м², що робить його ідеальним вибором для молодих сімей, пар або інвесторів. Ціни варіюються від 362 589 PLN (~₴2 700 000) до 696 068 PLN (~₴5 100 000). Завдяки розвиненій інфраструктурі та зручному доступу до громадського транспорту, мешканці зможуть легко дістатися до центру міста, який знаходиться всього за 6 км. Проект передбачає сучасні зручності, такі як система розумного дому, ліфти, станції зарядки автомобілів, дитячий майданчик та зелені зони, що підвищує якість життя мешканців.

Характеристики

Zenit етап 6D пропонує широкий спектр зручностей для своїх мешканців. Квартири обладнані сучасною системою розумного дому, що забезпечує комфорт та безпеку. Будинок оснащений ліфтами, а також передбачено 34 наземних паркомісця. Безпека мешканців забезпечується антивандальними дверима, відеоспостереженням та домофонами. Окрім того, проект включає дитячий майданчик та зони для відпочинку на свіжому повітрі.

Переваги

  • Сучасні квартири з розумним домом
  • 34 наземних паркомісця
  • Дитячий майданчик та зелені зони
  • Спокійна та затишна обстановка
  • Зручний доступ до громадського транспорту
  • Високі стандарти безпеки
  • Різноманітні планування квартир
  • Близькість до центру міста

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Лодзь - це місто з багатою історією та розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості від проекту розташовані автобусні та трамвайні зупинки, що забезпечує зручний доступ до всіх районів міста. Місцевість характеризується спокійною атмосферою, що робить її ідеальною для сімейного життя. Тут також є можливості для відпочинку на свіжому повітрі, завдяки зеленим зонам та дитячим майданчикам.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

87 квартир·Доступні: 87
Dostępne
6Da1 3
362 589 zł
10 440,22 /m²
34.7 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da1 5
370 699 zł
10 070,61 /m²
36.8 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da1 4
372 015 zł
10 003,09 /m²
37.2 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Db3 94
376 608 zł
10 231,13 /m²
36.8 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da1 35
380 399 zł
10 328,51 /m²
36.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 45
391 448 zł
10 628,51 /m²
36.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 16
405 254 zł
9845,82 /m²
41.2 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Db4 135
407 875 zł
10 602,42 /m²
38.5 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Db3 108
417 732 zł
10 153,91 /m²
41.1 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db4 165
420 106 zł
10 914,68 /m²
38.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 65
424 819 zł
10 253,9 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Da2 82
425 990 zł
11 064,68 /m²
38.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db3 118
428 017 zł
10 403,91 /m²
41.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 10
428 284 zł
9747,02 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Db4 158
431 034 zł
10 403,91 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 36
432 341 zł
10 503,91 /m²
41.2 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 29
432 556 zł
10 153,9 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db4 164
433 294 zł
10 703,9 /m²
40.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 73
435 177 zł
10 503,91 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 154
436 028 zł
10 403,91 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 20
439 351 zł
9994,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db3 110
439 351 zł
9994,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db3 114
439 391 zł
9992,97 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db3 128
440 359 zł
10 703,91 /m²
41.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 9
442 683 zł
10 391,62 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Db3 115
443 102 zł
10 403,9 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 39
443 206 zł
10 403,9 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 166
443 463 zł
10 703,91 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 46
444 689 zł
10 803,91 /m²
41.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 51
445 838 zł
9974 /m²
44.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da2 81
447 606 zł
10 803,91 /m²
41.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 30
450 341 zł
10 244,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 120
450 341 zł
10 244,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 124
450 384 zł
10 242,98 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 162
450 696 zł
10 753,9 /m²
41.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db4 137
452 904 zł
10 132,08 /m²
44.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da2 70
453 453 zł
10 144,36 /m²
44.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 121
454 552 zł
10 107,89 /m²
45.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 34
454 781 zł
10 342,98 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 161
455 688 zł
10 194,36 /m²
44.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 125
455 879 zł
10 703,9 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 49
455 986 zł
10 703,9 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 1
456 248 zł
10 145,61 /m²
45.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da2 77
458 337 zł
9976,86 /m²
45.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 40
463 529 zł
10 544,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db3 130
463 529 zł
10 544,34 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db3 134
463 575 zł
10 542,98 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 44
467 972 zł
10 642,98 /m²
44.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 41
468 043 zł
10 407,89 /m²
45.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db4 169
469 098 zł
10 494,36 /m²
44.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 85
472 119 zł
10 276,86 /m²
45.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 75
480 398 zł
9766,17 /m²
49.2 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 43
487 102 zł
10 066,17 /m²
48.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 83
495 155 zł
10 066,17 /m²
49.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 17
601 990 zł
9070,21 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Db3 96
605 014 zł
9115,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Db3 106
621 606 zł
9365,77 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Da2 55
626 873 zł
9472,24 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Da2 56
633 491 zł
9572,24 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Da2 68
633 965 zł
9702,56 /m²
65.3 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Da1 37
635 175 zł
9570,21 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 143
636 506 zł
9617,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Db4 144
636 506 zł
9617,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
6Da1 7
636 726 zł
9593,58 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da1 2
637 601 zł
9576,46 /m²
66.6 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
6Da1 38
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 116
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db3 117
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 22
638 684 zł
9592,73 /m²
66.6 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Da2 76
650 300 zł
9952,56 /m²
65.3 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da1 32
655 329 zł
9842,73 /m²
66.6 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 151
656 360 zł
9917,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Da1 48
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db3 126
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db3 127
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 64
659 669 zł
9967,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
6Db3 132
665 316 zł
9992,73 /m²
66.6 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 71
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 159
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Db4 160
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da2 84
669 902 zł
10 252,56 /m²
65.3 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da1 42
675 303 zł
10 142,73 /m²
66.6 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 72
676 214 zł
10 217,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
6Da2 79
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db4 167
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Db4 168
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
6Da2 80
696 068 zł
10 517,8 /m²
66.2 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка вартість квартир у Zenit етап 6D?

Ціни на квартири варіюються від 362 589 PLN (~₴2 700 000) до 696 068 PLN (~₴5 100 000).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво планується завершити в IV кварталі 2026 року.

Які зручності пропонуються в новобудові?

Проект включає систему розумного дому, ліфти, дитячий майданчик, зелені зони та станції зарядки автомобілів.

Скільки квартир передбачено в проекті?

У проекті передбачено 87 квартир.

Яка площа квартир?

Площа квартир варіюється від 34.73 м² до 79.14 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні успішні проекти в різних містах Польщі. Вони відомі своїм інноваційним підходом до проектування, що включає використання сучасних технологій та високоякісних матеріалів. Девелопер дотримується високих стандартів будівництва, що гарантує надійність та довговічність їхніх об'єктів.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення