Atlant Estates
Архівна

Квартира в Krzyki — 2 кімнати, 48 m²

ul. Zaolziańska, Krzyki, Wrocław

Орендна плата
Ціна недоступна
2
Кімнати
Ванні
48
Площа
mieszkanie
Тип

Ця пропозиція архівна і більше не доступна. Нижче — її опис та схожі актуальні пропозиції.

Огляд

Квартира в Krzyki — 2 кімнати, 48 m²

Квартира в Krzyki. 2 кімнати, 48 m². 3 100 PLN. Оренда

Характеристики

Тип будівлі
Blok
Ціна за м²
65 PLN/m²
Тип
mieszkanie

Специфікація

Кімнати2
Ванні
Площа48 m²
Поверх4
Рік побудови
Тип будівліBlok
Опалення
Стан
Типmieszkanie
Ціна за м²65 PLN/m²
Тип операціїОренда