1 / 16
Рекомендовано · Продаж
Будинок Wocław, Złotniki, ROI 11 %, приблизно 200 м2
ul. Krzeszowska, Fabryczna, Wrocław
Ціна
1,199,000 PLN
11
Кімнати
0
Ванні
191m²
Площа
dom
Тип
Огляд
Будинок Wocław, Złotniki, ROI 11 %, приблизно 200 м2
Зручності
Парковка
Підвал
Характеристики
- Рік будівництва
- 2011
- Тип будівлі
- Dom wolnostojący
- Опалення
- gazowe
- Стан
- do zamieszkania
- Ціна за м²
- 6,277 PLN/m²
- Тип
- dom
Специфікація
| Кімнати | 11 |
| Ванні | 0 |
| Площа | 191 m² |
| Поверх | 0/1 |
| Рік побудови | 2011 |
| Тип будівлі | Dom wolnostojący |
| Опалення | gazowe |
| Стан | do zamieszkania |
| Тип | dom |
| Ціна за м² | 6,277 PLN/m² |
| Тип операції | Продаж |