1 / 6
Featured · For rent
Stylish 2-Room Apartment for Rent in Krzyki, 33 m²
ul. Stanisława Drabika, Krzyki, Wrocław
Monthly rent
2,500 PLN/mc
2
Rooms
—
Bathrooms
33m²
Area
mieszkanie
Type
Overview
Stylish 2-Room Apartment for Rent in Krzyki, 33 m²
Amenities
Balcony
Elevator
Property features
- Building type
- Blok
- Price per m²
- 76 PLN/m²
- Type
- mieszkanie
Specifications
| Rooms | 2 |
| Bathrooms | — |
| Area | 33 m² |
| Floor | 1 |
| Year built | — |
| Building type | Blok |
| Heating | — |
| Condition | — |
| Type | mieszkanie |
| Price per m² | 76 PLN/m² |
| Transaction | Rent |
| Available from | 01/05/2026 |
| Deposit | 2,500 PLN |