Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Brak danych

Domy prefabrykowane - Łódź

Sprawdzony Deweloper

Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
289 000 zł
5136 zł/m² średnio
21 dostępnych z 21 mieszkań
Zakres cen
289 000 zł – 1 061 400 zł
Metraż
48 – 210 m²
Oddanie
Brak danych
Mieszkania
21

O inwestycji

Domy prefabrykowane w Łodzi to inwestycja, która oferuje mieszkania w cenach od 289 000 zł (~62 000 €) do 1 061 400 zł (~230 000 €). Powierzchnie lokali wynoszą od 47,87 m² do 210 m², co pozwala na elastyczny wybór przestrzeni.

Domy prefabrykowane w Łodzi to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań mieszkaniowych. Inwestycja oferuje mieszkania w przedziale cenowym od 289 000 zł (~62 000 €) do 1 061 400 zł (~230 000 €), co czyni ją dostępną dla szerokiego grona nabywców. Powierzchnie lokali wahają się od 47,87 m² do 210 m², co pozwala na dostosowanie wyboru do indywidualnych potrzeb. Status budowy to „w budowie”, co oznacza, że inwestycja jest w trakcie realizacji, co daje możliwość szybkiego zamieszkania. Domy modułowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz energooszczędnością, co jest istotne w kontekście rosnących kosztów utrzymania. W Łodzi, dynamicznie rozwijającym się mieście, domy prefabrykowane stają się coraz bardziej popularne, oferując komfort i oszczędność czasu w procesie budowy.

Cechy inwestycji

Inwestycja oferuje mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, co pozwala na dostosowanie do potrzeb różnych grup nabywców. Domy prefabrykowane charakteryzują się nowoczesną technologią budowy, co zapewnia wysoką jakość wykonania oraz energooszczędność. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych materiałów budowlanych, mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem przez cały rok. Deweloper zapewnia solidność konstrukcji oraz dbałość o detale, co przekłada się na zadowolenie przyszłych lokatorów.

Wyróżniki

  • Mieszkania w cenach od 289 000 zł do 1 061 400 zł
  • Powierzchnie od 47,87 m² do 210 m²
  • Status inwestycji: w budowie
  • Nowoczesna technologia budowy
  • Energooszczędne rozwiązania
  • Szybki czas realizacji
  • Doskonała lokalizacja w Łodzi
  • Wysoka jakość wykonania

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Łódź to miasto z bogatą historią i dynamicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości. W okolicy inwestycji znajdują się liczne udogodnienia, takie jak sklepy, restauracje oraz tereny rekreacyjne. Mieszkańcy mogą korzystać z dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy do pracy czy szkoły. Warto również zwrócić uwagę na bliskość do ważnych punktów kulturalnych i edukacyjnych, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla rodzin oraz młodych profesjonalistów.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

21 mieszkań·Dostępne: 21
Dostępne
P.17
289 000 zł
6037,18 /m²
47.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.18
370 200 zł
5603,15 /m²
66.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.19
475 400 zł
5595,57 /m²
85.0 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.10
487 900 zł
5733,25 /m²
85.1 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.7
532 400 zł
5641,62 /m²
94.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.9
558 800 zł
5665,04 /m²
98.6 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.3
607 000 zł
4863 /m²
124.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.8
622 500 zł
4390,3 /m²
141.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.13
629 100 zł
4148,09 /m²
151.7 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.11
694 300 zł
5076,03 /m²
136.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.14
707 700 zł
5940,07 /m²
119.1 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.1
712 800 zł
4086,69 /m²
174.4 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.4
714 000 zł
4384,94 /m²
162.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.5
785 700 zł
4856 /m²
161.8 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.2
845 200 zł
4377,01 /m²
193.1 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.16
856 200 zł
5614,79 /m²
152.5 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.12
871 100 zł
4561,21 /m²
191.0 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.15
874 000 zł
4795,61 /m²
182.3 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.6
929 600 zł
4426,67 /m²
210.0 m²
Metraż
6
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.21
931 900 zł
6413,19 /m²
145.3 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.20
1 061 400 zł
5652,06 /m²
187.8 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w tej inwestycji?

Ceny mieszkań w inwestycji wahają się od 289 000 zł do 1 061 400 zł.

Jakie są powierzchnie mieszkań?

Powierzchnie mieszkań wynoszą od 47,87 m² do 210 m².

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Termin oddania mieszkań jest obecnie brak danych.

Czy inwestycja jest w trakcie budowy?

Tak, status inwestycji to 'w budowie'.

Jakie są zalety domów prefabrykowanych?

Domy prefabrykowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania, energooszczędnością oraz szybkim czasem realizacji.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizuje projekty w technologii prefabrykowanej, co pozwala na szybkie i efektywne budowanie domów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz technologii, inwestycje są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne. Deweloper stawia na jakość i trwałość, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty w różnych regionach Polski. Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale sprawiają, że klienci chętnie wracają do tego dewelopera przy kolejnych inwestycjach.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość