Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

DzwoNova

Sprawdzony Deweloper

Dzwonowa, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
456 390 zł
13 567 zł/m² średnio
78 dostępnych z 78 mieszkań
Zakres cen
456 390 zł – 1 564 500 zł
Metraż
26 – 124 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
78

O inwestycji

Inwestycja DzwoNova w Łodzi oferuje lokale użytkowe w cenach od 456 390 zł (~100 000 €) do 1 564 500 zł (~340 000 €). Zlokalizowana w pobliżu placówek edukacyjnych oraz lokali usługowych, jest idealnym miejscem dla przedsiębiorców.

Inwestycja DzwoNova w Łodzi to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokali użytkowych w atrakcyjnej lokalizacji. Ceny wahają się od 456 390 zł (~100 000 €) do 1 564 500 zł (~340 000 €), co czyni tę ofertę dostępną dla różnych grup inwestorów. DzwoNova to kompleks składający się z 78 lokali o powierzchni od 25,67 m² do 123,56 m², które są idealne dla przedsiębiorców pragnących rozwijać swoje działalności w dynamicznie rozwijającym się rejonie. Inwestycja znajduje się w odległości 8,4 km od centrum Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miejskich udogodnień. W pobliżu znajdują się placówki edukacyjne oraz lokale usługowe, co czyni tę lokalizację jeszcze bardziej atrakcyjną.

Cechy inwestycji

Inwestycja DzwoNova oferuje szereg udogodnień, takich jak inteligentny dom, plac zabaw, rowerownia oraz miejsca postojowe zarówno naziemne, jak i podziemne. Lokale użytkowe są dostępne w różnych metrażach, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb najemców. Ogrzewanie zapewnia CO miejskie, co wpływa na komfort użytkowania.

Wyróżniki

  • Ceny lokali od 456 390 zł
  • Powierzchnie od 25,67 m² do 123,56 m²
  • Inteligentny dom
  • Miejsca postojowe naziemne i podziemne
  • Bliskość placówek edukacyjnych
  • 260 metrów do przystanku autobusowego
  • Oddane do użytku w III kwartale 2023 roku
  • 78 lokali użytkowych

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

DzwoNova znajduje się w Łodzi, w dzielnicy Górna, Ruda, przy ulicy Dzwonowej. W odległości 260 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się również placówki edukacyjne oraz lokale usługowe, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Komunikacja

260 metrów- Autobus.

Odległość od centrum

8,4 km.

Udogodnienia w okolicy

Inteligetny dom, w pobliżu inwestycji znajduje się plac zabaw, rowerownia, lokale usługowe, placówki edukacyjne.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

78 mieszkań·Dostępne: 78
Dostępne
56
456 390 zł
17 765,28 /m²
25.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
59
456 390 zł
17 765,28 /m²
25.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
68
456 390 zł
17 779,12 /m²
25.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
29
641 135 zł
13 934,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3
641 135 zł
13 934,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
4
641 135 zł
13 934,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
5
641 135 zł
13 934,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6
641 135 zł
13 934,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
27
642 215 zł
13 933,93 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
12
645 735 zł
14 034,67 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
10
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
11
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
16
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
17
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
18
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
36
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
84
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
85
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
90
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
91
645 736 zł
14 034,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
34
646 824 zł
14 033,93 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
41
646 824 zł
14 033,93 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
38
650 337 zł
14 134,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
78
664 140 zł
14 434,69 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
30
672 860 zł
13 398,25 /m²
50.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
83
673 480 zł
14 016,23 /m²
48.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
89
673 480 zł
14 016,23 /m²
48.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
25
776 378 zł
12 933,17 /m²
60.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
67
805 106 zł
13 741,36 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
55
805 642 zł
13 741,12 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
66
810 965 zł
13 841,36 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
69
810 965 zł
13 841,36 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
70
810 965 zł
13 841,36 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
72
810 965 zł
13 841,36 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
57
811 505 zł
13 841,12 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
60
811 505 zł
13 841,12 /m²
58.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
15
813 845 zł
11 789,73 /m²
69.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2
824 224 zł
12 503,4 /m²
65.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
28
859 280 zł
12 285,96 /m²
69.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
35
859 280 zł
12 285,96 /m²
69.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
9
889 778 zł
12 889,73 /m²
69.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
22
932 750 zł
12 773,9 /m²
73.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
33
937 750 zł
12 772,41 /m²
73.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
40
937 750 zł
12 772,41 /m²
73.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
7
937 750 zł
12 772,41 /m²
73.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
48
943 500 zł
12 770,71 /m²
73.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
45
944 560 zł
13 281,21 /m²
71.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
24
947 354 zł
12 973,9 /m²
73.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
50
947 354 zł
12 973,9 /m²
73.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
102
948 460 zł
13 280,03 /m²
71.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
103
948 460 zł
13 280,03 /m²
71.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
23
957 260 zł
12 971 /m²
73.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
13
974 460 zł
13 272,41 /m²
73.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
80
975 680 zł
13 476,24 /m²
72.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
86
975 680 zł
13 476,24 /m²
72.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
92
982 920 zł
13 576,24 /m²
72.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
88
997 464 zł
12 449,63 /m²
80.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
95
1 003 475 zł
13 774,54 /m²
72.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
96
1 021 700 zł
13 769,54 /m²
74.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
97
1 021 700 zł
13 769,54 /m²
74.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
51
1 022 538 zł
12 953,36 /m²
78.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
87
1 034 375 zł
12 746,46 /m²
81.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
81
1 038 375 zł
12 745,49 /m²
81.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
94
1 041 422 zł
13 152,59 /m²
79.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
61
1 080 290 zł
13 754,65 /m²
78.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
63
1 080 290 zł
13 754,65 /m²
78.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
73
1 080 290 zł
13 754,65 /m²
78.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
75
1 080 290 zł
13 754,65 /m²
78.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
21
1 133 200 zł
11 706,61 /m²
96.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
46
1 264 000 zł
12 700,96 /m²
99.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
49
1 328 120 zł
12 183,47 /m²
109.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
98
1 373 820 zł
13 192,05 /m²
104.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
20
1 395 680 zł
12 174,46 /m²
114.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
106
1 441 955 zł
13 689,88 /m²
105.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
107
1 441 955 zł
13 689,88 /m²
105.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
19
1 502 720 zł
12 161,86 /m²
123.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
99
1 528 375 zł
12 665,74 /m²
120.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
47
1 564 500 zł
12 661,86 /m²
123.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny lokali w inwestycji DzwoNova?

Ceny lokali użytkowych w inwestycji DzwoNova wahają się od 456 390 zł do 1 564 500 zł.

Jakie są metraże lokali w DzwoNova?

Lokale użytkowe w DzwoNova mają powierzchnię od 25,67 m² do 123,56 m².

Kiedy inwestycja DzwoNova zostanie oddana do użytku?

Inwestycja DzwoNova została oddana do użytku w III kwartale 2023 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja DzwoNova?

Inwestycja oferuje inteligentny dom, plac zabaw, rowerownię oraz miejsca postojowe.

Gdzie znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej?

Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 260 metrów od inwestycji.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję DzwoNova ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych regionach Polski. Specjalizuje się w budowie niskich budynków mieszkalnych, które harmonijnie wkomponowują się w otoczenie. Inwestycje są projektowane z myślą o komforcie mieszkańców, a także z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co zapewnia wysoką jakość życia.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość