Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Between

Sprawdzony Deweloper

Dowborczyków, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
323 191 zł
11 251 zł/m² średnio
71 dostępnych z 71 mieszkań
Zakres cen
323 191 zł – 896 332 zł
Metraż
27 – 78 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
71

O inwestycji

Mieszkania w inwestycji Between dostępne są w cenach od 323 191 zł (~70 000 €) do 896 332 zł (~190 000 €). Projekt oferuje 71 lokali o powierzchni od 26,58 m² do 77,6 m², co czyni go atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących nowego miejsca do życia w Łodzi.

Inwestycja Between zlokalizowana przy ul. Dowborczyków w Łodzi oferuje mieszkania w cenach od 323 191 zł (~70 000 €) do 896 332 zł (~190 000 €). To doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych lokali w bliskiej odległości od centrum miasta, zaledwie 1,5 km od najważniejszych punktów usługowych i komunikacyjnych. W ofercie znajduje się 71 mieszkań o powierzchni od 26,58 m² do 77,6 m², co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja jest w budowie, a termin oddania do użytku przewidziano na 2025 rok. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta. Dodatkowo, mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty handlowej oraz zielonego otoczenia. To idealne miejsce zarówno dla singli, jak i rodzin, które cenią sobie komfort i bliskość do miejskich udogodnień.

Cechy inwestycji

Inwestycja Between oferuje szeroki wybór mieszkań, które charakteryzują się funkcjonalnym układem. W budynku znajdują się udogodnienia takie jak stojaki rowerowe, winda oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Mieszkania wyposażone są w domofon oraz drzwi antywłamaniowe, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców. Ogrzewanie miejskie oraz dostępność balkonów, loggii, tarasów i ogródków podnoszą komfort życia.

• Nowoczesne udogodnienia

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Between znajduje się w dzielnicy Stary Widzew, w bezpośrednim sąsiedztwie Nowego Centrum Łodzi. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy dostępna jest bogata oferta handlowa, co sprawia, że mieszkańcy mają wszystko, czego potrzebują na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo, bliskość do centrum miasta umożliwia korzystanie z licznych atrakcji kulturalnych i rozrywkowych.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

1,5 km

Udogodnienia w okolicy

szeroki wybór mieszkań, zielone otoczenie, doskonała komunikacja, stojaki rowerowe, bogata oferta handlowa

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

71 mieszkań·Dostępne: 71
Dostępne
85
323 191 zł
12 100 /m²
26.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
112
334 908 zł
12 600 /m²
26.6 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
64
353 642 zł
11 710 /m²
30.2 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2
396 060 zł
12 300 /m²
32.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
58
396 060 zł
12 300 /m²
32.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
90
396 638 zł
12 100 /m²
32.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
13
400 980 zł
12 300 /m²
32.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
61
403 332 zł
11 600 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
88
405 420 zł
11 600 /m²
35.0 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
117
412 126 zł
12 100 /m²
34.1 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
81
414 922 zł
12 200 /m²
34.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
65
417 332 zł
10 100 /m²
41.3 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
59
428 950 zł
11 500 /m²
37.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
79
434 884 zł
11 600 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
7
437 312 zł
11 060 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
27
442 481 zł
11 140 /m²
39.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
62
442 960 zł
11 300 /m²
39.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3
443 038 zł
11 140 /m²
39.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
91
454 597 zł
12 100 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
40
457 638 zł
11 510 /m²
39.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
95
457 746 zł
11 350 /m²
40.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
1
464 112 zł
9900 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
4
468 287 zł
11 110 /m²
42.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
15
468 731 zł
11 110 /m²
42.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
86
484 567 zł
9550 /m²
50.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
32
486 452 zł
12 400 /m²
39.2 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28
487 200 zł
11 600 /m²
42.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
41
487 656 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
44
488 625 zł
12 500 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
53
493 794 zł
12 600 /m²
39.2 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
102
499 596 zł
12 400 /m²
40.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
49
501 354 zł
12 600 /m²
39.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
107
503 712 zł
11 660 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
87
505 920 zł
10 200 /m²
49.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
22
505 950 zł
9650 /m²
52.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
110
506 142 zł
12 600 /m²
40.2 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
11
508 862 zł
9700 /m²
52.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
115
509 324 zł
11 820 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
99
516 776 zł
10 400 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
23
534 345 zł
10 500 /m²
50.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
35
538 010 zł
10 240 /m²
52.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
9
545 259 zł
10 660 /m²
51.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
98
568 288 zł
11 200 /m²
50.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
36
569 763 zł
11 100 /m²
51.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
68
572 344 zł
11 600 /m²
49.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
46
583 794 zł
11 400 /m²
51.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
105
589 048 zł
11 600 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
80
591 480 zł
12 000 /m²
49.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
113
597 434 zł
11 800 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
33
602 272 zł
11 800 /m²
51.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
92
608 220 zł
12 400 /m²
49.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
106
611 220 zł
10 870 /m²
56.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
114
679 415 zł
12 100 /m²
56.1 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
21
685 465 zł
10 300 /m²
66.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
10
689 832 zł
10 400 /m²
66.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
17
695 310 zł
10 500 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
34
703 840 zł
10 600 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
47
713 262 zł
10 700 /m²
66.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
5
730 293 zł
10 150 /m²
72.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
84
734 350 zł
9500 /m²
77.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
57
755 055 zł
10 500 /m²
71.9 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
16
756 945 zł
10 500 /m²
72.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
29
763 836 zł
10 600 /m²
72.1 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
72
764 360 zł
9850 /m²
77.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
56
773 372 zł
11 600 /m²
66.7 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
116
785 478 zł
10 300 /m²
76.3 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
63
800 366 zł
10 350 /m²
77.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
96
820 970 zł
10 600 /m²
77.5 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
103
828 929 zł
10 700 /m²
77.5 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
51
834 968 zł
11 600 /m²
72.0 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
111
896 332 zł
11 600 /m²
77.3 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Between?

Ceny mieszkań w inwestycji Between wahają się od 323 191 zł do 896 332 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Mieszkania w inwestycji Between planowane są do oddania do użytku w 2025 roku.

Jakie są dostępne metraże mieszkań?

W inwestycji Between dostępne są mieszkania o powierzchni od 26,58 m² do 77,6 m².

Czy w inwestycji są miejsca parkingowe?

Tak, w inwestycji Between przewidziano 67 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja Between?

Inwestycja Between oferuje m.in. stojaki rowerowe, domofon, drzwi antywłamaniowe oraz ogrzewanie miejskie.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję Between ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Łodzi. Jego podejście do budownictwa opiera się na funkcjonalności oraz estetyce, co widać w minimalistycznej architekturze osiedla. Deweloper stawia na jakość wykonania, co potwierdzają zastosowane materiały oraz standardy budowlane. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w nowym lokum.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość