Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Flow

Sprawdzony Deweloper

Wojciecha Jerzego Hasa, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
367 963 zł
13 021 zł/m² średnio
143 dostępnych z 146 mieszkań
Zakres cen
367 963 zł – 966 939 zł
Metraż
26 – 74 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
146

O inwestycji

Inwestycja Flow w Łodzi oferuje mieszkania w cenach od 367 963 zł (~80 000 €) do 966 939 zł (~210 000 €). W budynku znajdą się lokale o powierzchni od 26,45 m² do 73,94 m², a termin oddania do użytku planowany jest na III kwartał 2026 roku.

Inwestycja Flow, zlokalizowana w Łodzi przy ulicy Wojciecha Jerzego Hasa, oferuje mieszkania w cenach od 367 963 zł (~80 000 €) do 966 939 zł (~210 000 €). Projekt, który jest w trakcie budowy, przewiduje 146 lokali o powierzchni od 26,45 m² do 73,94 m². W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia doskonałą dostępność do centrum miasta, oddalonego o zaledwie 2 km. Flow to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań w rozwijającej się okolicy, z bogatą infrastrukturą oraz terenami zielonymi. Termin oddania mieszkań przewidziano na III kwartał 2026 roku.

Cechy inwestycji

Inwestycja Flow oferuje szereg udogodnień, w tym system smart home, windy oraz stacje ładowania samochodów. Budynek będzie wyposażony w drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz videodomofon, co zapewni mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa. Ogrzewanie miejskie oraz dostępność balkonów, loggii i ogródków to dodatkowe atuty, które podnoszą komfort życia w tym nowym osiedlu.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 367 963 zł
  • Powierzchnie od 26,45 m² do 73,94 m²
  • Termin oddania: III kwartał 2026
  • System smart home
  • Doskonała komunikacja
  • Tereny zielone w okolicy
  • Monitoring i videodomofon
  • Balkony i ogródki

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Flow znajduje się w Łodzi, w odległości zaledwie 2 km od centrum miasta. W okolicy dostępne są przystanki autobusowe oraz tramwajowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się również tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do centrum usługowego, co zwiększa komfort codziennego życia.

Komunikacja

w pobliżu projektu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe i stacje kolejowe

Odległość od centrum

2 km

Udogodnienia w okolicy

system smart home, windy, stacje ładowania samochodów, centrum usługowe, tereny zielone, doskonała komunikacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

146 mieszkań·Dostępne: 143·Rezerwacja: 3
Dostępne
B21 3
367 963 zł
13 385,34 /m²
27.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
162
371 036 zł
14 027,83 /m²
26.4 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
68
371 457 zł
14 027,83 /m²
26.5 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
170
378 786 zł
14 320,83 /m²
26.4 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
78
379 216 zł
14 320,85 /m²
26.5 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
77
381 364 zł
14 320,84 /m²
26.6 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
178
406 906 zł
15 383,96 /m²
26.4 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Rezerwacja
B21 55
407 200 zł
13 127,01 /m²
31.0 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B21 79
419 609 zł
13 527,04 /m²
31.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 220
426 567 zł
12 367,85 /m²
34.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B23 203
430 751 zł
12 561,99 /m²
34.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 204
433 250 zł
12 561,61 /m²
34.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 248
436 501 zł
12 564,8 /m²
34.7 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 198
438 053 zł
12 872,54 /m²
34.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B23 205
439 098 zł
12 753,34 /m²
34.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 249
442 375 zł
12 755,91 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 233
442 480 zł
12 758,94 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B23 234
443 230 zł
12 758,5 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Rezerwacja
B21 54
445 813 zł
13 127,58 /m²
34.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 247
445 882 zł
12 857,04 /m²
34.7 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 235
449 200 zł
12 952,71 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B23 261
449 309 zł
12 955,86 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B23 200
449 432 zł
13 095,34 /m²
34.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B23 199
450 081 zł
13 095,17 /m²
34.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B23 262
450 343 zł
12 955,79 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B23 276
450 443 zł
12 958,67 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 218
451 480 zł
11 787,98 /m²
38.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 277
456 250 zł
13 156 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 217
459 060 zł
11 936,05 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B21 78
459 387 zł
13 527,29 /m²
34.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 275
459 540 zł
13 250,87 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
49
466 880 zł
12 380,8 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 172
468 879 zł
13 909,2 /m²
33.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B21 90
469 580 zł
13 827,43 /m²
34.0 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 289
469 796 zł
13 546,6 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 290
470 892 zł
13 546,95 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 215
471 651 zł
13 506,61 /m²
34.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 232
475 334 zł
12 407,58 /m²
38.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 106
476 589 zł
13 198,25 /m²
36.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 291
476 950 zł
13 752,88 /m²
34.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 246
480 528 zł
12 507,24 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 104
481 125 zł
12 854 /m²
37.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 231
483 404 zł
12 555,95 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 127
485 452 zł
12 921,26 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 116
485 593 zł
12 952,61 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B21 20
487 098 zł
12 927,24 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 118
487 113 zł
13 298,19 /m²
36.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B23 274
488 221 zł
12 707,46 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 105
488 868 zł
13 644,09 /m²
35.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B23 245
490 538 zł
12 655,77 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 128
490 606 zł
13 051,5 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 130
491 193 zł
13 398,61 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B21 32
492 425 zł
13 027,12 /m²
37.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 151
493 908 zł
13 097,53 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 259
494 421 zł
12 755,95 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B22 140
494 443 zł
13 150,07 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B22 117
494 925 zł
13 744,1 /m²
36.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja
B23 257
496 215 zł
14 029,26 /m²
35.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B21 44
496 350 zł
13 127,49 /m²
37.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B22 163
497 755 zł
13 199,55 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 152
498 255 zł
13 247,94 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 154
498 522 zł
13 598,53 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B23 288
499 759 zł
13 007,77 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 206
499 993 zł
12 456,22 /m²
40.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B21 8
501 436 zł
13 346,72 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 109
508 355 zł
11 947,25 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 139
508 470 zł
13 483,68 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 153
508 809 zł
14 043,87 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 175
508 989 zł
13 497,45 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B22 164
509 387 zł
13 543,93 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 287
509 927 zł
13 156,02 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 302
511 263 zł
13 307,22 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B21 68
511 455 zł
13 526,99 /m²
37.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
159
517 663 zł
13 669,47 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B22 187
520 306 zł
13 797,56 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B22 176
520 506 zł
13 839,57 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B22 178
520 509 zł
14 198,28 /m²
36.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 299
520 972 zł
14 729,21 /m²
35.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 301
521 551 zł
13 455,92 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B21 80
522 816 zł
13 827,44 /m²
37.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B22 121
523 052 zł
12 269,58 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B23 201
524 478 zł
13 095,57 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
69
524 824 zł
13 917,37 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
161
527 591 zł
13 814,9 /m²
38.2 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B22 108
529 622 zł
11 947,25 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 177
530 554 zł
14 644,04 /m²
36.2 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B21 9
532 962 zł
11 872,63 /m²
44.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B21 1
532 991 zł
13 318,11 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
80
533 702 zł
14 197,98 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B22 145
534 325 zł
12 469,66 /m²
42.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 314
535 197 zł
13 930,17 /m²
38.4 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
79
535 908 zł
14 211,3 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
176
536 428 zł
14 109,1 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B21 4
537 979 zł
13 540,87 /m²
39.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
169
538 798 zł
14 108,35 /m²
38.2 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
175
539 889 zł
14 256,38 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B22 110
542 389 zł
11 946,89 /m²
45.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 120
544 280 zł
12 269,62 /m²
44.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
90
544 758 zł
14 492,1 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B21 5
545 850 zł
13 541,3 /m²
40.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B21 29
546 265 zł
13 464,76 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
89
546 968 zł
14 504,59 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B21 21
548 925 zł
12 195,62 /m²
45.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B23 202
550 565 zł
12 872,69 /m²
42.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B22 144
554 658 zł
12 469,83 /m²
44.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B22 126
554 839 zł
12 269,76 /m²
45.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
167
556 607 zł
14 697,83 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B21 33
556 748 zł
12 295,67 /m²
45.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 122
559 121 zł
12 269,49 /m²
45.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 138
562 332 zł
12 369,83 /m²
45.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B21 2
563 023 zł
13 540,72 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
177
567 186 zł
14 851,69 /m²
38.2 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B22 134
568 387 zł
12 369,68 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B21 77
573 468 zł
14 055,6 /m²
40.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B21 28
579 124 zł
12 158,81 /m²
47.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B21 69
579 890 zł
12 795,45 /m²
45.3 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 213
583 313 zł
12 466,62 /m²
46.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 174
585 054 zł
12 869,64 /m²
45.5 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B21 89
585 536 zł
14 351,37 /m²
40.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B21 40
587 485 zł
12 257,14 /m²
47.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B23 210
588 668 zł
12 466,5 /m²
47.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 170
591 367 zł
12 869,79 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B21 81
593 480 zł
13 095,32 /m²
45.3 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 212
596 650 zł
12 466,56 /m²
47.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 186
598 707 zł
13 169,97 /m²
45.5 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B21 76
611 090 zł
12 749,64 /m²
47.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B23 266
622 792 zł
13 089,37 /m²
47.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
125
626 672 zł
10 690,41 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B21 6
639 125 zł
13 540,79 /m²
47.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
133
644 639 zł
10 996,91 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B23 214
647 185 zł
11 816,41 /m²
54.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B21 10
647 361 zł
10 422,81 /m²
62.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
141
651 087 zł
11 091,77 /m²
58.7 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B23 228
667 868 zł
12 147,47 /m²
55.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B21 22
668 861 zł
10 751,66 /m²
62.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B21 34
676 289 zł
10 853,62 /m²
62.3 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B21 46
682 668 zł
10 955,99 /m²
62.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B21 82
727 143 zł
11 669,76 /m²
62.3 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
157
740 313 zł
12 611,81 /m²
58.7 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B23 306
780 588 zł
13 512 /m²
57.8 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B22 107
816 935 zł
11 261,86 /m²
72.5 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B22 119
836 676 zł
11 357,08 /m²
73.7 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B22 131
846 545 zł
11 452,18 /m²
73.9 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B22 155
860 799 zł
11 641,86 /m²
73.9 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B22 167
944 778 zł
12 777,63 /m²
73.9 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B22 179
966 939 zł
13 077,34 /m²
73.9 m²
Metraż
4
Pokoje
7
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Flow?

Ceny mieszkań w inwestycji Flow wahają się od 367 963 zł do 966 939 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Termin oddania mieszkań do użytku przewidziano na III kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja Flow?

Inwestycja oferuje system smart home, windy, stacje ładowania samochodów oraz monitoring.

Jakie są powierzchnie mieszkań w inwestycji Flow?

Powierzchnie mieszkań w inwestycji Flow wynoszą od 26,45 m² do 73,94 m².

Czy w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej?

Tak, w pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Flow ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych miastach Polski. Jego podejście do budownictwa skupia się na tworzeniu przestrzeni, które łączą funkcjonalność z estetyką. Wysoka jakość wykonania, zastosowanie nowoczesnych technologii oraz dbałość o detale sprawiają, że inwestycje tego dewelopera cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość