Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Nowe Złotno VI

Sprawdzony Deweloper

Cedry, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
307 042 zł
9603 zł/m² średnio
35 dostępnych z 35 mieszkań
Zakres cen
307 042 zł – 987 892 zł
Metraż
29 – 90 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
36

O inwestycji

Nowe Złotno VI to inwestycja w Łodzi, oferująca lokale użytkowe w cenach od 307 042 zł (~66 000 €) do 987 892 zł (~210 000 €). Zaledwie 80 metrów od punktu komunikacyjnego, co zapewnia wygodny dostęp do transportu publicznego.

Inwestycja Nowe Złotno VI, zlokalizowana w Łodzi, oferuje lokale użytkowe w atrakcyjnych cenach od 307 042 zł (~66 000 €) do 987 892 zł (~210 000 €). W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, w tym plac zabaw, park oraz las, co czyni to miejsce idealnym dla osób poszukujących harmonijnego połączenia życia zawodowego i rekreacyjnego. Lokale o powierzchni od 29,26 m² do 90,03 m² są doskonałym wyborem dla inwestorów oraz przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoje działalności w dobrze skomunikowanej okolicy. Status inwestycji to w budowie, a termin oddania do użytku już wkrótce. Warto zwrócić uwagę na bliskość punktu komunikacyjnego, oddalonego o zaledwie 80 metrów, co zapewnia łatwy dostęp do centrum Łodzi, oddalonego o 6,7 km. Deweloper przewidział również miejsca postojowe podziemne oraz monitoring dla zwiększenia bezpieczeństwa.

Cechy inwestycji

Nowe Złotno VI to inwestycja, która oferuje 36 lokali użytkowych o powierzchni od 29,26 m² do 90,03 m². Każdy lokal posiada balkon lub ogródek, a deweloper przewidział również komórki lokatorskie. W inwestycji dostępne będą miejsca postojowe podziemne, a także monitoring, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Ogrzewanie zapewnia CO miejskie, co jest wygodnym rozwiązaniem dla przyszłych użytkowników.

Wyróżniki

  • Lokale użytkowe w atrakcyjnych cenach
  • Powierzchnie od 29,26 m² do 90,03 m²
  • Bliskość punktu komunikacyjnego (80 m)
  • Miejsca postojowe podziemne
  • Monitoring dla bezpieczeństwa
  • Balkon lub ogródek dla każdego lokalu
  • Tereny zielone w pobliżu

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Nowe Złotno VI znajduje się w Łodzi, w okolicy, która oferuje wiele udogodnień. W pobliżu znajdują się tereny zielone, takie jak park i las, idealne do aktywnego spędzania czasu. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw, a dla sportowców dostępne jest boisko. Bliskość punktu komunikacyjnego, oddalonego o 80 metrów, zapewnia szybki dostęp do centrum Łodzi, które znajduje się 6,7 km od inwestycji.

Komunikacja

80 metrów- punkt komunikacyjny.

Odległość od centrum

6,7 km.

Udogodnienia w okolicy

W pobliżu inwestycji plac zabaw, park, las, boisko.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

35 mieszkań·Dostępne: 35
Dostępne
C/1C
307 042 zł
10 490 /m²
29.3 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D/4D
381 778 zł
9590 /m²
39.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A/4M
424 080 zł
9000 /m²
47.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A/2J
435 670 zł
9500 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A/4I
453 047 zł
9990 /m²
45.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A/3J
453 358 zł
9890 /m²
45.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A/4J
454 347 zł
9890 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A/6I
456 371 zł
10 090 /m²
45.2 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A/2B
457 512 zł
9890 /m²
46.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A/5B
464 644 zł
10 090 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A/5M
465 918 zł
9890 /m²
47.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A/6M
467 500 zł
9890 /m²
47.3 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A/1D
471 903 zł
9690 /m²
48.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
F/1E
473 640 zł
9789,99 /m²
48.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/2H
477 850 zł
9500 /m²
50.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
F/4E
478 874 zł
9890 /m²
48.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
F/3E
480 456 zł
9890 /m²
48.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
F/5E
483 616 zł
9990 /m²
48.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B/2C
485 254 zł
9590 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C/4B
485 734 zł
9590 /m²
50.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B/1C
487 504 zł
9690 /m²
50.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/3H
492 143 zł
9789,99 /m²
50.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C/5B
492 543 zł
9690 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A/4H
493 024 zł
9790 /m²
50.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A/5H
496 280 zł
9890 /m²
50.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B/6C
497 625 zł
9789,99 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A/6H
497 665 zł
9890 /m²
50.3 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A/1E
570 729 zł
9490 /m²
60.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D/1G
589 088 zł
8200 /m²
71.8 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
E/1F
596 361 zł
8390 /m²
71.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D/2G
611 620 zł
8490 /m²
72.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D/3G
616 590 zł
8590 /m²
71.8 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A/1L
678 500 zł
8790 /m²
77.2 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/4A
765 255 zł
8500 /m²
90.0 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C/5A
987 892 zł
10 990 /m²
89.9 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny lokali w inwestycji Nowe Złotno VI?

Ceny lokali użytkowych w inwestycji Nowe Złotno VI wahają się od 307 042 zł do 987 892 zł.

Jakie są metraże lokali?

Lokale w inwestycji mają powierzchnię od 29,26 m² do 90,03 m².

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Inwestycja jest w budowie i planowane jest jej oddanie do użytku wkrótce.

Czy w inwestycji są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, w inwestycji będą dostępne miejsca postojowe podziemne.

Jakie udogodnienia są dostępne w okolicy?

W pobliżu inwestycji znajdują się plac zabaw, park, las oraz boisko.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, realizując inwestycję Nowe Złotno VI, stawia na jakość i funkcjonalność. Posiada doświadczenie na rynku, a jego projekty charakteryzują się przemyślanym rozkładem pomieszczeń oraz dbałością o detale. Inwestycje są projektowane z myślą o komforcie mieszkańców, a także o ich bezpieczeństwie, co potwierdzają zastosowane rozwiązania, takie jak monitoring i CO miejskie. Deweloper ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów, co świadczy o jego solidności.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość