Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: III kwartał 2026

Oficyna Piotrkowska 58

Sprawdzony Deweloper

Piotrkowska, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
335 708 zł
14 040 zł/m² średnio
78 dostępnych z 78 mieszkań
Zakres cen
335 708 zł – 870 994 zł
Metraż
25 – 64 m²
Oddanie
III kwartał 2026
Mieszkania
78

O inwestycji

Oficyna Piotrkowska 58 to inwestycja, która oferuje mieszkania w cenach od 335 708 zł (~70 000 €) do 870 994 zł (~180 000 €). W budynku znajduje się 78 lokali o powierzchni od 25,02 m² do 64,28 m², co czyni tę ofertę atrakcyjną dla różnych grup nabywców.

Oficyna Piotrkowska 58 to nowa inwestycja mieszkaniowa w ścisłym centrum Łodzi, oferująca 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 25,02 m² do 64,28 m². Ceny mieszkań wahają się od 335 708 zł (~70 000 €) do 870 994 zł (~180 000 €). Inwestycja charakteryzuje się podwyższonym standardem wykończenia oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak sala fitness, sala co-workingowa, rowerownia i wózkownia. Dzięki doskonałej lokalizacji, w pobliżu ulicy Piotrkowskiej, mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej oraz bardzo dobrej komunikacji miejskiej. To idealne miejsce dla singli, par oraz studentów, a także inwestycji pod wynajem. Termin oddania mieszkań przewidziano na III kwartał 2026 roku.

Cechy inwestycji

Oficyna Piotrkowska 58 oferuje szereg udogodnień, w tym podwyższony standard wykończenia, salę fitness oraz salę co-workingową. Mieszkańcy będą mogli korzystać z rowerowni i wózkowni, co zwiększa komfort codziennego życia. Budynek wyposażony jest w nowoczesne zabezpieczenia, takie jak domofon oraz drzwi antywłamaniowe. Ogrzewanie zapewnia CO miejskie, a dostępne są również garaże na poziomie 0 oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.

Wyróżniki

  • 78 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni
  • Ceny od 335 708 zł (~70 000 €)
  • Termin oddania: III kwartał 2026
  • Sala fitness i sala co-workingowa
  • Bardzo dobra komunikacja miejska
  • Garaże na poziomie 0
  • Bezpieczeństwo: domofon i drzwi antywłamaniowe
  • Bliskość do ulicy Piotrkowskiej

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Piotrkowskiej, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do licznych punktów handlowych i usługowych. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia komunikację z innymi częściami miasta. Dodatkowo, w okolicy można znaleźć wiele atrakcji kulturalnych oraz rekreacyjnych, co czyni to miejsce idealnym do życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

2 km

Udogodnienia w okolicy

podwyższony standard wykończenia, nowoczesne rozwiązania, sala fitness oraz sala co-workingowa, rowerownia i wózkownia, bogata oferta handlowo-usługowa, świetna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

78 mieszkań·Dostępne: 78
Dostępne
51
335 708 zł
12 750 /m²
26.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
59
341 125 zł
12 500 /m²
27.3 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
60
343 995 zł
12 750 /m²
27.0 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
50
345 653 zł
12 750 /m²
27.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
43
351 654 zł
12 900 /m²
27.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
69
365 033 zł
13 450 /m²
27.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
52
366 828 zł
13 200 /m²
27.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
5
374 420 zł
14 625,78 /m²
25.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
15
384 042 zł
15 349,4 /m²
25.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
61
389 478 zł
13 900 /m²
28.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
68
391 933 zł
13 450 /m²
29.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
42
393 722 zł
15 248,72 /m²
25.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
41
401 829 zł
15 169,08 /m²
26.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
24
407 093 zł
15 431,88 /m²
26.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
33
423 993 zł
16 145,96 /m²
26.3 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
40
435 523 zł
13 700 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
34
444 291 zł
14 100 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
70
452 046 zł
14 100 /m²
32.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
78
452 610 zł
14 100 /m²
32.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
7
456 708 zł
16 058,65 /m²
28.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
16
459 084 zł
16 040,67 /m²
28.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6
464 265 zł
14 668,72 /m²
31.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
45
464 888 zł
12 650 /m²
36.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
13
472 977 zł
14 611,58 /m²
32.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
54
474 100 zł
12 950 /m²
36.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
25
480 647 zł
16 729,79 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
22
487 981 zł
14 518,92 /m²
33.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
77
488 847 zł
14 100 /m²
34.7 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
14
504 802 zł
14 065,25 /m²
35.9 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1
507 749 zł
14 942,58 /m²
34.0 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
12
513 996 zł
15 680,17 /m²
32.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
63
526 313 zł
14 050 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
21
526 521 zł
15 314,75 /m²
34.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
31
529 829 zł
15 415,45 /m²
34.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
23
537 634 zł
14 196,83 /m²
37.9 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
72
547 200 zł
14 250 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
55
556 392 zł
11 950 /m²
46.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
30
557 708 zł
15 920,87 /m²
35.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
56
565 594 zł
11 950 /m²
47.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
32
573 703 zł
15 053,87 /m²
38.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
3
574 370 zł
14 460,47 /m²
39.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
4
575 840 zł
14 453,82 /m²
39.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
47
590 330 zł
12 350 /m²
47.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
38
595 929 zł
13 550 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
36
607 582 zł
13 550 /m²
44.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
9
613 214 zł
15 077,8 /m²
40.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
37
616 525 zł
13 550 /m²
45.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
18
617 536 zł
14 801,92 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
11
619 255 zł
15 067,03 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
46
621 621 zł
12 650 /m²
49.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
20
624 850 zł
14 789,35 /m²
42.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
57
627 017 zł
11 950 /m²
52.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
48
637 694 zł
12 200 /m²
52.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
65
639 842 zł
13 050 /m²
49.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
64
644 004 zł
13 350 /m²
48.2 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
2
656 734 zł
13 563,28 /m²
48.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
10
657 924 zł
15 804,08 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
39
661 240 zł
13 550 /m²
48.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
74
665 441 zł
13 550 /m²
49.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
73
667 744 zł
13 550 /m²
49.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
29
668 675 zł
15 733,53 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
27
669 118 zł
15 732,85 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
19
675 980 zł
15 775,5 /m²
42.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
17
684 486 zł
13 952,02 /m²
49.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
66
696 479 zł
13 050 /m²
53.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
8
703 960 zł
14 192,74 /m²
49.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
49
712 480 zł
12 200 /m²
58.4 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
28
712 950 zł
16 465,36 /m²
43.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
58
715 436 zł
12 350 /m²
57.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
75
723 164 zł
13 550 /m²
53.4 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
35
726 145 zł
13 550 /m²
53.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
53
744 829 zł
12 350 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
44
745 076 zł
12 350 /m²
60.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
26
763 302 zł
15 022,67 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
67
770 342 zł
13 050 /m²
59.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
62
810 666 zł
13 050 /m²
62.1 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
71
863 406 zł
13 550 /m²
63.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
76
870 994 zł
13 550 /m²
64.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Oficynie Piotrkowska 58?

Ceny mieszkań wahają się od 335 708 zł do 870 994 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań przewidziano na III kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje salę fitness, salę co-workingową, rowerownię oraz wózkownię.

Czy w budynku są miejsca parkingowe?

Tak, dostępne są garaże na poziomie 0 oraz zewnętrzne miejsca parkingowe.

Jakie są metraże mieszkań?

Powierzchnia mieszkań w inwestycji wynosi od 25,02 m² do 64,28 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję ma doświadczenie na rynku budowlanym, oferując projekty, które łączą nowoczesne rozwiązania z architekturą nawiązującą do historycznych elementów. W inwestycji Oficyna Piotrkowska 58 zastosowano funkcjonalne układy mieszkań, które odpowiadają na potrzeby współczesnych mieszkańców. Deweloper stawia na jakość wykonania oraz dbałość o detale, co przekłada się na wysoką satysfakcję klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość