Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Osiedle Fuzja

Sprawdzony Deweloper

ks. bp. Wincentego Tymienieckiego, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
376 264 zł
12 248 zł/m² średnio
63 dostępnych z 63 mieszkań
Zakres cen
376 264 zł – 1 593 559 zł
Metraż
28 – 111 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
63

O inwestycji

Osiedle Fuzja to wyjątkowa inwestycja w Łodzi, gdzie ceny mieszkań wahają się od 376 264 zł (~80 000 €) do 1 593 559 zł (~340 000 €). Inwestycja oferuje 63 lokale o powierzchni od 27,74 m² do 111,18 m², co czyni ją atrakcyjną zarówno dla singli, jak i rodzin.

Osiedle Fuzja to nowoczesna inwestycja w Łodzi, oferująca mieszkania w cenach od 376 264 zł (~80 000 €) do 1 593 559 zł (~340 000 €). W ofercie znajduje się 63 lokale o powierzchni od 27,74 m² do 111,18 m², co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja znajduje się w centrum miasta, co zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacje kolejowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Osiedle Fuzja to idealne miejsce zarówno dla osób szukających pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów pragnących ulokować kapitał w atrakcyjnej lokalizacji. Dodatkowo, mieszkańcy mogą korzystać z licznych terenów zielonych oraz strefy rekreacyjnej, co sprzyja aktywnemu stylowi życia.

Cechy inwestycji

Inwestycja Osiedle Fuzja oferuje szereg nowoczesnych udogodnień, takich jak system smart home, windy oraz stacje ładowania samochodów. Mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz videodomofon, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowo, każdy lokal posiada balkon lub ogródek, co zwiększa komfort codziennego życia.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 376 264 zł
  • Powierzchnie od 27,74 m² do 111,18 m²
  • Doskonała lokalizacja w centrum Łodzi
  • System smart home i monitoring
  • Tereny zielone i strefa rekreacyjna
  • Balkon lub ogródek do każdego mieszkania
  • Bliskość przystanków komunikacji miejskiej
  • Winda w budynku

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Fuzja znajduje się w centrum Łodzi, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy. Mieszkańcy mogą korzystać z pobliskich terenów zielonych oraz stref rekreacyjnych, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. W okolicy znajdują się również sklepy oraz inne punkty usługowe, co czyni to miejsce wygodnym do życia.

Komunikacja

w pobliżu projektu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe i stacje kolejowe

Odległość od centrum

inwestycja znajduje się w centrum miasta

Udogodnienia w okolicy

system smart home, windy, stacje ładowania samochodów, strefa rekreacyjna, tereny zielone, doskonała komunikacja, spokojna okolica

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

63 mieszkań·Dostępne: 63
Dostępne
G1-4A/M/0
376 264 zł
9545 /m²
39.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G1-39A/M/5
381 627 zł
9550,23 /m²
40.0 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
G1-12A/M/2
393 227 zł
12 701,13 /m²
31.0 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G1-79/M/0
400 289 zł
10 022,26 /m²
39.9 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G1-38A/M/5
406 744 zł
9550,22 /m²
42.6 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
G2-105/M/1
466 389 zł
11 550 /m²
40.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-3A/M/0
472 306 zł
8848 /m²
53.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G1-117/M/2
479 147 zł
12 438,91 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G1-21A/M/3
480 361 zł
12 173,37 /m²
39.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
G2-110/M/1
483 599 zł
11 550 /m²
41.9 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-133/M/1
488 775 zł
10 500 /m²
46.5 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-14A/M/2
489 188 zł
12 312,81 /m²
39.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-143/M/1
498 467 zł
12 320 /m²
40.5 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-142/M/1
514 730 zł
12 320 /m²
41.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-131/M/1
516 373 zł
12 650 /m²
40.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-13/M/0
529 800 zł
10 000 /m²
53.0 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G2-130/M/1
531 335 zł
11 900 /m²
44.6 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-141/M/1
535 475 zł
12 650 /m²
42.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-112/M/1
541 695 zł
11 550 /m²
46.9 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-108/M/1
543 312 zł
11 550 /m²
47.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-109/M/1
545 215 zł
12 650 /m²
43.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-136/M/1
549 185 zł
11 900 /m²
46.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-40/M/3
550 076 zł
14 158,97 /m²
38.9 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
G2-30/M/0
552 123 zł
12 100 /m²
45.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G2-222/M/2
553 945 zł
11 900 /m²
46.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-4/M/0
554 059 zł
12 100 /m²
45.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G2-155/M/1
556 474 zł
12 650 /m²
44.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-156/M/1
556 853 zł
12 650 /m²
44.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-165/M/1
558 498 zł
12 650 /m²
44.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-5/M/0
562 287 zł
12 100 /m²
46.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G2-1/M/0
564 102 zł
12 100 /m²
46.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
G2-164/M/1
564 570 zł
12 650 /m²
44.6 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-147/M/1
567 790 zł
13 761,26 /m²
41.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-144/M/1
567 859 zł
12 650 /m²
44.9 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-129/M/1
571 654 zł
12 650 /m²
45.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-153/M/1
574 690 zł
12 650 /m²
45.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-203/M/2
577 830 zł
11 687,5 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-160/M/1
578 358 zł
12 650 /m²
45.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-162/M/1
581 521 zł
12 650 /m²
46.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-148/M/1
582 912 zł
12 650 /m²
46.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-137/M/1
584 177 zł
12 650 /m²
46.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-167/M/1
584 177 zł
12 650 /m²
46.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-152/M/1
586 454 zł
12 650 /m²
46.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-106/M/1
591 135 zł
12 650 /m²
46.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-138/M/1
606 144 zł
12 320 /m²
49.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-13A/M/2
612 345 zł
11 415,83 /m²
53.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-239/M/2
615 725 zł
13 750 /m²
44.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-124/M/1
621 285 zł
10 500 /m²
59.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-233/M/2
635 800 zł
13 750 /m²
46.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-237/M/2
635 800 zł
13 750 /m²
46.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-134/M/1
656 799 zł
14 300 /m²
45.9 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-132/M/1
664 092 zł
14 300 /m²
46.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-114/M/2
703 724 zł
12 437,68 /m²
56.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-159/M/1
724 100 zł
10 000 /m²
72.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G1-22A/M/3
759 162 zł
12 776,2 /m²
59.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
G2-123/M/1
807 070 zł
12 650 /m²
63.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-168/M/1
970 761 zł
12 650 /m²
76.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-166/M/1
971 014 zł
12 650 /m²
76.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-102/M/1
1 056 022 zł
12 650 /m²
83.5 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-241/M/2
1 057 650 zł
13 750 /m²
76.9 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-127/M/1
1 080 310 zł
12 650 /m²
85.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
G2-231/M/2
1 248 775 zł
13 750 /m²
90.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
G2-122/M/1
1 593 559 zł
14 333,14 /m²
111.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Osiedlu Fuzja?

Ceny mieszkań w Osiedlu Fuzja wahają się od 376 264 zł do 1 593 559 zł.

Jakie są dostępne metraże mieszkań?

Mieszkania w Osiedlu Fuzja mają powierzchnię od 27,74 m² do 111,18 m².

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Inwestycja jest już oddana do użytku.

Jakie udogodnienia oferuje Osiedle Fuzja?

Osiedle Fuzja oferuje system smart home, windy, stacje ładowania samochodów oraz tereny zielone.

Czy w pobliżu są przystanki komunikacji miejskiej?

Tak, w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacje kolejowe.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, który realizuje Osiedle Fuzja, ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Łodzi. Jego podejście do budownictwa skupia się na tworzeniu przestrzeni, które łączą funkcjonalność z estetyką. Inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale, co przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość