Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: I kwartał 2028

Piekarska Park

Sprawdzony Deweloper

Piekarska, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
307 122 zł
9731 zł/m² średnio
120 dostępnych z 124 mieszkań
Zakres cen
307 122 zł – 839 209 zł
Metraż
30 – 84 m²
Oddanie
I kwartał 2028
Mieszkania
125

O inwestycji

Piekarska Park to inwestycja, która oferuje mieszkania w cenach od 307 122 zł do 839 209 zł (około 66 000 € - 180 000 €). Zlokalizowana w Bałutach, ta inwestycja zapewnia mieszkańcom bliskość do centrum Łodzi oraz dostęp do licznych udogodnień.

Piekarska Park to nowa inwestycja w Łodzi, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 307 122 zł do 839 209 zł (około 66 000 € - 180 000 €). Inwestycja znajduje się w Bałutach, zaledwie 4,5 km od centrum miasta, co zapewnia doskonały dostęp do miejskich udogodnień. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy. Piekarska Park to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz bliskość do centrum. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 30,11 m² do 83,7 m², co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Termin oddania inwestycji przewidziano na I kwartał 2028 roku, co daje możliwość zakupu mieszkań na etapie budowy, co często wiąże się z korzystniejszymi cenami.

Cechy inwestycji

Piekarska Park to inwestycja, która wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. W budynkach przewidziano balkon, taras oraz loggię dla mieszkańców. Na terenie osiedla znajdą się również naziemne miejsca postojowe. Zastosowane zabezpieczenia, takie jak domofon, drzwi antywłamaniowe oraz monitoring, zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom. Ogrzewanie budynków będzie realizowane z miejskiego CO.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 307 122 zł
  • Powierzchnie od 30,11 m² do 83,7 m²
  • Termin oddania: I kwartał 2028
  • Bliskość przystanków komunikacji miejskiej
  • Naziemne miejsca postojowe
  • Bezpieczeństwo: monitoring i domofon
  • Zielona okolica
  • Funkcjonalne układy mieszkań

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Piekarska Park znajduje się w Bałutach, zaledwie 4,5 km od centrum Łodzi. W okolicy dostępne są przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Mieszkańcy mogą korzystać z pobliskich sklepów oraz innych miejskich udogodnień. Warto również zwrócić uwagę na bliskość terenów zielonych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

4,5 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, zielone tereny, bezpieczne osiedle, spokojna okolica, blisko centrum miasta

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

124 mieszkań·Dostępne: 120·Rezerwacja: 4
Dostępne
B4.8
307 122 zł
10 200 /m²
30.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B5.2
311 884 zł
10 300 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B5.8
316 368 zł
10 400 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B6.2
317 940 zł
10 500 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B6.8
322 452 zł
10 600 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B7.2
323 996 zł
10 700 /m²
30.3 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B7.8
331 578 zł
10 900 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B3.3
338 289 zł
8900 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B8.7
340 704 zł
11 200 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B1.2
344 845 zł
8500 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B4.3
345 891 zł
9100 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B9.7
349 830 zł
11 500 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A2.3
352 528 zł
8800 /m²
40.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B5.7
355 872 zł
9600 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B2.4
356 814 zł
8600 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja ustna
B10.7
361 998 zł
11 900 /m²
30.4 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B6.3
364 896 zł
9600 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A7.6
365 505 zł
10 500 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B6.7
366 993 zł
9900 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B3.4
368 016 zł
8800 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B1.7
373 150 zł
8500 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B2.6
374 014 zł
8600 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A4.3
375 999 zł
9300 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B7.3
376 299 zł
9900 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B4.4
376 380 zł
9000 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B7.7
378 114 zł
10 200 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A8.6
379 429 zł
10 900 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B3.6
382 712 zł
8800 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A5.2
382 762 zł
9700 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B5.4
384 744 zł
9200 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A5.3
388 128 zł
9600 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B8.6
389 235 zł
10 500 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B3.9
392 718 zł
8700 /m²
45.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A9.6
393 353 zł
11 300 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A6.2
394 600 zł
10 000 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B4.6
395 759 zł
9100 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B6.4
397 290 zł
9500 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A6.3
400 257 zł
9900 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B9.6
404 063 zł
10 900 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A10.6
407 277 zł
11 700 /m²
34.8 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B7.4
409 836 zł
9800 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A7.2
410 384 zł
10 400 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B5.6
412 378 zł
9400 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A7.3
416 429 zł
10 300 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B10.6
418 891 zł
11 300 /m²
37.1 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B5.9
422 280 zł
9200 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B8.3
422 382 zł
10 100 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A3.4
424 496 zł
8600 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B6.6
425 539 zł
9700 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A8.2
426 168 zł
10 800 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A4.4
429 432 zł
8700 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1.2
432 190 zł
11 000 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A8.3
432 601 zł
10 700 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B6.9
436 050 zł
9500 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A1.3
436 654 zł
10 900 /m²
40.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B7.6
438 700 zł
10 000 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B9.3
439 110 zł
10 500 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A5.4
439 304 zł
8900 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A9.2
441 952 zł
11 200 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A9.3
448 773 zł
11 100 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A6.4
449 176 zł
9100 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B7.9
449 820 zł
9800 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B10.3
455 838 zł
10 900 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A10.2
457 736 zł
11 600 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B8.8
463 590 zł
10 100 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A7.4
463 984 zł
9400 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A10.3
464 945 zł
11 500 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B9.5
469 409 zł
10 700 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B1.3
475 575 zł
8500 /m²
56.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B9.8
477 360 zł
10 400 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A8.4
478 792 zł
9700 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B10.5
486 957 zł
11 100 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A9.4
493 600 zł
10 000 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B10.8
495 720 zł
10 800 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A1.4
499 086 zł
10 200 /m²
48.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja ustna
B4.5
508 112 zł
8800 /m²
57.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A10.4
508 408 zł
10 300 /m²
49.4 m²
Metraż
2
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
B5.5
523 350 zł
9000 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B6.5
540 795 zł
9300 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B1.1
550 539 zł
8300 /m²
66.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B7.5
558 240 zł
9600 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A1.7
563 220 zł
8400 /m²
67.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B2.1
565 068 zł
8400 /m²
67.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A2.7
571 200 zł
8500 /m²
67.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B3.1
575 110 zł
8500 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B8.4
575 685 zł
9900 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B4.1
588 642 zł
8700 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja ustna
B9.4
593 130 zł
10 200 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A3.7
598 734 zł
8700 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B5.1
602 174 zł
8900 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A4.7
612 498 zł
8900 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B6.1
616 070 zł
9100 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B10.4
616 390 zł
10 600 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A5.7
626 262 zł
9100 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B7.1
629 796 zł
9300 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B8.1
643 150 zł
9500 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A6.7
646 908 zł
9400 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A1.5
652 131 zł
8100 /m²
80.5 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B9.1
663 460 zł
9800 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A7.7
667 554 zł
9700 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A3.5
682 509 zł
8300 /m²
82.2 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B10.1
683 770 zł
10 100 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A2.1
684 003 zł
8300 /m²
82.4 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja ustna
A8.7
688 200 zł
10 000 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A4.5
690 732 zł
8400 /m²
82.2 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A5.5
702 865 zł
8500 /m²
82.7 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A3.1
706 265 zł
8500 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A9.7
708 846 zł
10 300 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B8.2
712 107 zł
9900 /m²
71.9 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A4.1
722 883 zł
8700 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B9.2
726 493 zł
10 100 /m²
71.9 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A7.5
727 672 zł
8800 /m²
82.7 m²
Metraż
4
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A10.7
729 492 zł
10 600 /m²
68.8 m²
Metraż
3
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A5.1
739 501 zł
8900 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B10.2
743 080 zł
10 400 /m²
71.5 m²
Metraż
4
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A6.1
756 119 zł
9100 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A8.5
761 670 zł
9100 /m²
83.7 m²
Metraż
4
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A7.1
772 737 zł
9300 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A9.5
786 780 zł
9400 /m²
83.7 m²
Metraż
4
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A8.1
789 355 zł
9500 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
A10.5
811 890 zł
9700 /m²
83.7 m²
Metraż
4
Pokoje
10
Piętro
Dostępne
A9.1
814 282 zł
9800 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
A1.1
832 341 zł
10 100 /m²
82.4 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A10.1
839 209 zł
10 100 /m²
83.1 m²
Metraż
4
Pokoje
10
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Piekarska Park?

Ceny mieszkań w Piekarska Park wahają się od 307 122 zł do 839 209 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji?

Termin oddania inwestycji Piekarska Park przewidziano na I kwartał 2028 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Piekarska Park mają powierzchnię od 30,11 m² do 83,7 m².

Czy inwestycja posiada miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji powstaną naziemne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Jakie zabezpieczenia są przewidziane w inwestycji?

Inwestycja będzie wyposażona w domofon, drzwi antywłamaniowe oraz monitoring.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, który zrealizował wiele projektów w różnych regionach Polski. Jego podejście do budownictwa opiera się na tworzeniu funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni, które odpowiadają na potrzeby współczesnych mieszkańców. Deweloper stawia na jakość wykonania oraz zrównoważony rozwój, co przekłada się na atrakcyjność jego inwestycji.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość