Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Tuwima Apartments etap I

Sprawdzony Deweloper

Tuwima, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
306 800 zł
11 982 zł/m² średnio
131 dostępnych z 131 mieszkań
Zakres cen
306 800 zł – 941 565 zł
Metraż
26 – 77 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
131

O inwestycji

Tuwima Apartments to nowa inwestycja w Łodzi, oferująca mieszkania w cenach od 306 800 PLN (~65 000 €) do 941 565 PLN (~200 000 €). Inwestycja składa się z 131 lokali o powierzchni od 26 m² do 76,55 m², co czyni ją idealną dla różnych grup nabywców.

Tuwima Apartments to inwestycja, która oferuje mieszkania w Łodzi w przedziale cenowym od 306 800 PLN (~65 000 €) do 941 565 PLN (~200 000 €). Zlokalizowana w prestiżowej części rewitalizowanego śródmieścia, inwestycja składa się z dwóch budynków, które łącznie oferują 609 lokali. Mieszkania mają powierzchnię od 26 m² do 76,55 m², co sprawia, że są idealne zarówno dla singli, jak i dla rodzin. W okolicy znajdują się liczne usługi gastronomiczne i handlowe, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób ceniących sobie wygodę życia w mieście. Tuwima Apartments to również doskonała propozycja dla inwestorów, którzy szukają mieszkań na wynajem w rozwijającym się obszarze Łodzi.

Cechy inwestycji

Tuwima Apartments zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa dzięki zastosowaniu domofonów, drzwi antywłamaniowych oraz monitoringu. Ogrzewanie mieszkań realizowane jest poprzez miejskie centralne ogrzewanie, co gwarantuje komfort cieplny. Inwestycja obejmuje również miejsca parkingowe, co jest istotnym udogodnieniem dla mieszkańców.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 26 m² do 76,55 m²
  • Ceny od 306 800 PLN do 941 565 PLN
  • Bezpieczeństwo: domofon, monitoring
  • Ogrzewanie: CO miejskie
  • Liczba lokali: 131
  • Termin oddania: I kw. 2025
  • Usługi gastronomiczne i handlowe w pobliżu
  • Rewitalizacja kluczowego obszaru Łodzi

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Tuwima Apartments znajduje się w rewitalizowanej części Łodzi, w sąsiedztwie licznych punktów usługowych oraz gastronomicznych. Mieszkańcy będą mieli dostęp do bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej, co sprawia, że życie w tej lokalizacji jest komfortowe i pełne atrakcji. W okolicy znajdują się również tereny zielone, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

131 mieszkań·Dostępne: 131
Dostępne
B (etap 1)/III.4.10
306 800 zł
11 800 /m²
26.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.17
310 300 zł
11 600 /m²
26.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.2
320 392 zł
11 600 /m²
27.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.17
327 918 zł
12 300 /m²
26.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.2
328 678 zł
11 900 /m²
27.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.15
328 878 zł
12 100 /m²
27.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.14
334 304 zł
12 400 /m²
27.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.15
335 792 zł
12 400 /m²
27.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.17
336 672 zł
12 600 /m²
26.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.23
340 600 zł
13 100 /m²
26.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.2
348 459 zł
12 300 /m²
28.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.9
350 328 zł
13 200 /m²
26.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.2
351 416 zł
12 400 /m²
28.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.3
398 748 zł
10 100 /m²
39.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.13
398 772 zł
10 600 /m²
37.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.19
409 167 zł
9900 /m²
41.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.20
418 945 zł
11 500 /m²
36.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.8
421 901 zł
10 700 /m²
39.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.7
427 679 zł
10 700 /m²
40.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.10
431 317 zł
10 700 /m²
40.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.11
431 490 zł
9500 /m²
45.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.4
431 496 zł
11 700 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.6
440 091 zł
10 700 /m²
41.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.8
442 104 zł
10 900 /m²
40.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.3
445 068 zł
10 800 /m²
41.2 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.4
447 000 zł
12 000 /m²
37.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.3
447 700 zł
12 100 /m²
37.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.10
451 042 zł
10 900 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.4
451 088 zł
12 100 /m²
37.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.16
451 367 zł
11 900 /m²
37.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.18
452 438 zł
11 900 /m²
38.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.17
453 866 zł
11 900 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.3
454 365 zł
11 500 /m²
39.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.13
455 056 zł
11 900 /m²
38.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.3
458 056 zł
12 400 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.21
460 375 zł
12 500 /m²
36.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6
460 570 zł
11 000 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.6
461 032 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.10
461 205 zł
11 100 /m²
41.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.2
461 652 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.3
462 645 zł
11 500 /m²
40.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.6
462 705 zł
10 900 /m²
42.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.13
462 849 zł
12 300 /m²
37.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.2
463 750 zł
12 500 /m²
37.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.8
467 245 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.7
467 475 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.21
468 249 zł
12 700 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.10
470 419 zł
11 300 /m²
41.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.1
470 465 zł
11 500 /m²
40.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.6
470 862 zł
11 100 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.13
471 250 zł
12 500 /m²
37.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.3
475 392 zł
12 800 /m²
37.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.22
475 932 zł
10 200 /m²
46.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.13
476 123 zł
12 700 /m²
37.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.6
476 544 zł
12 800 /m²
37.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.10
478 285 zł
11 500 /m²
41.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.6
479 911 zł
11 300 /m²
42.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.1
481 950 zł
10 500 /m²
45.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.6
482 735 zł
13 100 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.22
483 513 zł
12 300 /m²
39.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.6
487 485 zł
11 500 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.2
488 124 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.5
489 168 zł
12 900 /m²
37.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.6
490 105 zł
13 300 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.11.6
490 113 zł
11 700 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.19
491 827 zł
11 900 /m²
41.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6a
492 030 zł
12 600 /m²
39.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.4
496 197 zł
11 700 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.10.6
498 180 zł
11 500 /m²
43.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.22
500 250 zł
12 500 /m²
40.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.5
500 577 zł
12 100 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.15
506 145 zł
12 300 /m²
41.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.13
508 508 zł
12 700 /m²
40.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.19
508 605 zł
12 300 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.4
513 040 zł
12 100 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.7
516 306 zł
13 300 /m²
38.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.19
517 000 zł
12 500 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.11
518 126 zł
11 900 /m²
43.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.4
520 905 zł
12 300 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.7
523 800 zł
13 500 /m²
38.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.14
524 720 zł
11 200 /m²
46.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.11
525 503 zł
12 100 /m²
43.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.5
525 653 zł
12 700 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.4
530 625 zł
12 500 /m²
42.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.7.5
531 495 zł
12 700 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.3
531 560 zł
13 700 /m²
38.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.5
532 992 zł
12 800 /m²
41.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.10
533 527 zł
12 700 /m²
42.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.11
535 419 zł
12 300 /m²
43.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/II.6.26
536 152 zł
11 600 /m²
46.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.9
538 713 zł
11 900 /m²
45.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.3
544 576 zł
12 700 /m²
42.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.7
548 080 zł
13 000 /m²
42.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.2
550 281 zł
9700 /m²
56.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.8
550 425 zł
12 300 /m²
44.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.4
551 720 zł
13 000 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.10.4
552 576 zł
12 800 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.26
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.14
553 644 zł
11 700 /m²
47.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.9
556 206 zł
12 300 /m²
45.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.4a
556 288 zł
12 800 /m²
43.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.5
556 738 zł
13 300 /m²
41.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.7
561 260 zł
13 300 /m²
42.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.4
562 989 zł
13 300 /m²
42.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.12
563 065 zł
9500 /m²
59.3 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.6
565 370 zł
13 000 /m²
43.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.4
566 800 zł
13 000 /m²
43.6 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.2
568 800 zł
10 000 /m²
56.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.7.10
570 500 zł
12 500 /m²
45.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.8
571 480 zł
13 000 /m²
44.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.1
574 185 zł
10 100 /m²
56.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.4a
577 486 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.6
577 619 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.11
584 262 zł
12 600 /m²
46.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.8
584 402 zł
13 300 /m²
43.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.2
604 624 zł
10 600 /m²
57.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.13
622 610 zł
11 500 /m²
54.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.1
636 033 zł
12 300 /m²
51.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.13
638 001 zł
11 700 /m²
54.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.24
660 790 zł
11 500 /m²
57.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.12
669 073 zł
11 300 /m²
59.2 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.10.3
690 560 zł
12 800 /m²
54.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.1
691 152 zł
11 900 /m²
58.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.5.12
693 225 zł
11 700 /m²
59.3 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.2
695 052 zł
12 900 /m²
53.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.12
699 740 zł
11 800 /m²
59.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.12
858 590 zł
11 500 /m²
74.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.6
872 045 zł
11 500 /m²
75.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.6
894 699 zł
11 700 /m²
76.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.12
928 527 zł
12 300 /m²
75.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.6
941 565 zł
12 300 /m²
76.5 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Tuwima Apartments?

Ceny mieszkań w Tuwima Apartments wahają się od 306 800 PLN do 941 565 PLN.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Inwestycja Tuwima Apartments jest w budowie i planowane jest jej oddanie do użytku w I kwartale 2025 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Tuwima Apartments mają powierzchnię od 26 m² do 76,55 m².

Jakie zabezpieczenia są w inwestycji?

Inwestycja oferuje domofon, drzwi antywłamaniowe oraz monitoring dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców.

Czy są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Tuwima Apartments ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Łodzi, co świadczy o jego doświadczeniu na rynku. Inwestycja wpisuje się w program rewitalizacji kluczowych obszarów miasta, co podkreśla jego zaangażowanie w rozwój lokalnej społeczności. Deweloper stawia na nowoczesną architekturę, która harmonijnie łączy się z historycznym dziedzictwem Łodzi.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość