Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Tuwima Apartments etap II

Sprawdzony Deweloper

Tuwima, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
306 800 zł
11 982 zł/m² średnio
131 dostępnych z 131 mieszkań
Zakres cen
306 800 zł – 941 565 zł
Metraż
26 – 77 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
131

O inwestycji

Tuwima Apartments etap II to inwestycja, która oferuje mieszkania w przedziale cenowym od 306 800 zł (~65 000 €) do 941 565 zł (~200 000 €). W kompleksie znajduje się 131 lokali o powierzchni od 26 m² do 76,55 m², co czyni go atrakcyjną opcją dla różnych grup nabywców.

Tuwima Apartments etap II to nowoczesny kompleks mieszkań w Łodzi, oferujący lokale w przedziale cenowym od 306 800 zł (~65 000 €) do 941 565 zł (~200 000 €). Inwestycja składa się z 131 mieszkań o powierzchni od 26 m² do 76,55 m², co sprawia, że jest idealna zarówno dla singli, jak i rodzin. Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2025 roku. Tuwima Apartments to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego życia w dynamicznie rozwijającej się okolicy, z dostępem do licznych udogodnień oraz komunikacji miejskiej.

Cechy inwestycji

Tuwima Apartments etap II oferuje szereg udogodnień, które zwiększają komfort życia mieszkańców. W budynkach zainstalowane są domofony, drzwi antywłamaniowe oraz monitoring, co zapewnia bezpieczeństwo. Ogrzewanie miejskie gwarantuje efektywność energetyczną. Dodatkowo, inwestycja posiada windy oraz część handlową na parterze, co zwiększa funkcjonalność kompleksu.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 306 800 zł (~65 000 €)
  • Powierzchnie od 26 m² do 76,55 m²
  • Bezpieczeństwo: monitoring i drzwi antywłamaniowe
  • Ogrzewanie miejskie
  • Winda w budynkach
  • Część handlowa na parterze
  • Zakończenie budowy w III kw. 2025
  • Atrakcyjna lokalizacja w Łodzi

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Tuwima Apartments znajduje się w dzielnicy Widzew w Łodzi, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz tereny rekreacyjne. Dodatkowo, lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy do centrum miasta oraz innych dzielnic. W okolicy można znaleźć również szkoły, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla rodzin.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

131 mieszkań·Dostępne: 131
Dostępne
B (etap 1)/III.4.10
306 800 zł
11 800 /m²
26.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.17
310 300 zł
11 600 /m²
26.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.2
320 392 zł
11 600 /m²
27.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.17
327 918 zł
12 300 /m²
26.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.2
328 678 zł
11 900 /m²
27.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.15
328 878 zł
12 100 /m²
27.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.14
334 304 zł
12 400 /m²
27.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.15
335 792 zł
12 400 /m²
27.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.17
336 672 zł
12 600 /m²
26.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.23
340 600 zł
13 100 /m²
26.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.2
348 459 zł
12 300 /m²
28.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.9
350 328 zł
13 200 /m²
26.5 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.2
351 416 zł
12 400 /m²
28.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.3
398 748 zł
10 100 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.13
398 772 zł
10 600 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.19
409 167 zł
9900 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.20
418 945 zł
11 500 /m²
36.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.8
421 901 zł
10 700 /m²
39.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.7
427 679 zł
10 700 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.10
431 317 zł
10 700 /m²
40.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.11
431 490 zł
9500 /m²
45.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.4
431 496 zł
11 700 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.6
440 091 zł
10 700 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.8
442 104 zł
10 900 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.3
445 068 zł
10 800 /m²
41.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.4
447 000 zł
12 000 /m²
37.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.3
447 700 zł
12 100 /m²
37.0 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.10
451 042 zł
10 900 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.4
451 088 zł
12 100 /m²
37.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.16
451 367 zł
11 900 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.18
452 438 zł
11 900 /m²
38.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.17
453 866 zł
11 900 /m²
38.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.3
454 365 zł
11 500 /m²
39.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.13
455 056 zł
11 900 /m²
38.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.3
458 056 zł
12 400 /m²
36.9 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.21
460 375 zł
12 500 /m²
36.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6
460 570 zł
11 000 /m²
41.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.6
461 032 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.10
461 205 zł
11 100 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.2
461 652 zł
12 400 /m²
37.2 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.3
462 645 zł
11 500 /m²
40.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.6
462 705 zł
10 900 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.13
462 849 zł
12 300 /m²
37.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.2
463 750 zł
12 500 /m²
37.1 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.8
467 245 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.7
467 475 zł
11 500 /m²
40.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.21
468 249 zł
12 700 /m²
36.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.10
470 419 zł
11 300 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.1
470 465 zł
11 500 /m²
40.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.6
470 862 zł
11 100 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.13
471 250 zł
12 500 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.3
475 392 zł
12 800 /m²
37.1 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.22
475 932 zł
10 200 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.13
476 123 zł
12 700 /m²
37.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.6
476 544 zł
12 800 /m²
37.2 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.10
478 285 zł
11 500 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.6
479 911 zł
11 300 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.2.1
481 950 zł
10 500 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.6
482 735 zł
13 100 /m²
36.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.22
483 513 zł
12 300 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.6
487 485 zł
11 500 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.2
488 124 zł
11 700 /m²
41.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.5
489 168 zł
12 900 /m²
37.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.6
490 105 zł
13 300 /m²
36.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.11.6
490 113 zł
11 700 /m²
41.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.19
491 827 zł
11 900 /m²
41.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.6a
492 030 zł
12 600 /m²
39.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.4
496 197 zł
11 700 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.10.6
498 180 zł
11 500 /m²
43.3 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.6.22
500 250 zł
12 500 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.5
500 577 zł
12 100 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.15
506 145 zł
12 300 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.13
508 508 zł
12 700 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.19
508 605 zł
12 300 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.4
513 040 zł
12 100 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.7
516 306 zł
13 300 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.19
517 000 zł
12 500 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.3.11
518 126 zł
11 900 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.4
520 905 zł
12 300 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.7
523 800 zł
13 500 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.14
524 720 zł
11 200 /m²
46.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.4.11
525 503 zł
12 100 /m²
43.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.5
525 653 zł
12 700 /m²
41.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.4
530 625 zł
12 500 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.7.5
531 495 zł
12 700 /m²
41.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.3
531 560 zł
13 700 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.5
532 992 zł
12 800 /m²
41.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.10
533 527 zł
12 700 /m²
42.0 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.11
535 419 zł
12 300 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/II.6.26
536 152 zł
11 600 /m²
46.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.4.9
538 713 zł
11 900 /m²
45.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.3
544 576 zł
12 700 /m²
42.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.7
548 080 zł
13 000 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.5.2
550 281 zł
9700 /m²
56.7 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.8
550 425 zł
12 300 /m²
44.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.4
551 720 zł
13 000 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.10.4
552 576 zł
12 800 /m²
43.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.5.26
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.7.14
553 644 zł
11 700 /m²
47.3 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.9
556 206 zł
12 300 /m²
45.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.4a
556 288 zł
12 800 /m²
43.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.5
556 738 zł
13 300 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.7
561 260 zł
13 300 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.4
562 989 zł
13 300 /m²
42.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.12
563 065 zł
9500 /m²
59.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.8.6
565 370 zł
13 000 /m²
43.5 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.8.4
566 800 zł
13 000 /m²
43.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.2
568 800 zł
10 000 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.7.10
570 500 zł
12 500 /m²
45.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.8.8
571 480 zł
13 000 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.1
574 185 zł
10 100 /m²
56.9 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.4a
577 486 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/I.9.6
577 619 zł
13 300 /m²
43.4 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.11
584 262 zł
12 600 /m²
46.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.9.8
584 402 zł
13 300 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.4.2
604 624 zł
10 600 /m²
57.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.13
622 610 zł
11 500 /m²
54.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.11.1
636 033 zł
12 300 /m²
51.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.13
638 001 zł
11 700 /m²
54.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.3.24
660 790 zł
11 500 /m²
57.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.12
669 073 zł
11 300 /m²
59.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.10.3
690 560 zł
12 800 /m²
54.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.7.1
691 152 zł
11 900 /m²
58.1 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.5.12
693 225 zł
11 700 /m²
59.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.10.2
695 052 zł
12 900 /m²
53.9 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.12
699 740 zł
11 800 /m²
59.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.2.12
858 590 zł
11 500 /m²
74.7 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.2.6
872 045 zł
11 500 /m²
75.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.3.6
894 699 zł
11 700 /m²
76.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 2)/II.6.12
928 527 zł
12 300 /m²
75.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B (etap 1)/III.6.6
941 565 zł
12 300 /m²
76.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Tuwima Apartments?

Ceny mieszkań w Tuwima Apartments wahają się od 306 800 zł do 941 565 zł.

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Zakończenie budowy Tuwima Apartments planowane jest na III kwartał 2025 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Tuwima Apartments mają powierzchnię od 26 m² do 76,55 m².

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje domofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz ogrzewanie miejskie.

Czy w pobliżu są szkoły?

Tak, w okolicy znajdują się szkoły, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla rodzin.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Tuwima Apartments ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Łodzi. Jego inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale. Projekty są certyfikowane w systemie BREEAM, co świadczy o ich proekologicznym podejściu. Deweloper stawia na nowoczesną architekturę, która wpisuje się w rewitalizację kluczowych obszarów miasta, co czyni jego projekty atrakcyjnymi dla przyszłych mieszkańców.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość