Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Zenit etap 6D

Sprawdzony Deweloper

Widzewska, Łódź, łódzkie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
362 589 zł
10 157 zł/m² średnio
87 dostępnych z 87 mieszkań
Zakres cen
362 589 zł – 696 068 zł
Metraż
35 – 79 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
87

O inwestycji

Zenit etap 6D to inwestycja, która oferuje mieszkania w przedziale cenowym od 362 589 zł (~80 000 €) do 696 068 zł (~150 000 €). Zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Widzewska, inwestycja zapewnia mieszkańcom komfort i wygodę.

Zenit etap 6D to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Widzewska, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 362 589 zł (~80 000 €) do 696 068 zł (~150 000 €). Inwestycja składa się z 87 lokali o powierzchni od 34,73 m² do 79,14 m², co czyni ją idealnym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin. Termin oddania mieszkań zaplanowany jest na IV kwartał 2026 roku. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacje kolejowe, co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta, oddalonym o zaledwie 6 km. Mieszkańcy będą mogli korzystać z licznych udogodnień, takich jak system smart home, windy, stacje ładowania samochodów oraz plac zabaw dla dzieci. Spokojna okolica oraz strefa zieleni sprzyjają relaksowi i wypoczynkowi.

Cechy inwestycji

Zenit etap 6D oferuje szereg udogodnień, które podnoszą komfort życia. W budynku znajdą się windy, system smart home oraz stacje ładowania samochodów. Dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw, a także strefę zieleni, idealną do relaksu. Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz videodomofon. Ogrzewanie miejskie gwarantuje komfort w chłodniejsze dni.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 362 589 zł
  • Termin oddania: IV kwartał 2026
  • Doskonała komunikacja z centrum
  • System smart home
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Strefa zieleni
  • 34 miejsca parkingowe
  • Bezpieczeństwo: monitoring i videodomofon

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Zenit etap 6D znajduje się w Łodzi, w dzielnicy Widzewska, zaledwie 6 km od centrum miasta. W pobliżu projektu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacje kolejowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. W okolicy można znaleźć również sklepy oraz inne udogodnienia, które ułatwiają codzienne życie mieszkańców.

Komunikacja

w pobliżu projektu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe i stacje kolejowe

Odległość od centrum

6 km

Udogodnienia w okolicy

system smart home, windy, stacje ładowania samochodów, plac zabaw dla dzieci, strefa zieleni, doskonała komunikacja, spokojna okolica

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

87 mieszkań·Dostępne: 87
Dostępne
6Da1 3
362 589 zł
10 440,22 /m²
34.7 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da1 5
370 699 zł
10 070,61 /m²
36.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da1 4
372 015 zł
10 003,09 /m²
37.2 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Db3 94
376 608 zł
10 231,13 /m²
36.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da1 35
380 399 zł
10 328,51 /m²
36.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 45
391 448 zł
10 628,51 /m²
36.8 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 16
405 254 zł
9845,82 /m²
41.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Db4 135
407 875 zł
10 602,42 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Db3 108
417 732 zł
10 153,91 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db4 165
420 106 zł
10 914,68 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 65
424 819 zł
10 253,9 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Da2 82
425 990 zł
11 064,68 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db3 118
428 017 zł
10 403,91 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 10
428 284 zł
9747,02 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Db4 158
431 034 zł
10 403,91 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 36
432 341 zł
10 503,91 /m²
41.2 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 29
432 556 zł
10 153,9 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db4 164
433 294 zł
10 703,9 /m²
40.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 73
435 177 zł
10 503,91 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 154
436 028 zł
10 403,91 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 20
439 351 zł
9994,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db3 110
439 351 zł
9994,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db3 114
439 391 zł
9992,97 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db3 128
440 359 zł
10 703,91 /m²
41.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 9
442 683 zł
10 391,62 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Db3 115
443 102 zł
10 403,9 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 39
443 206 zł
10 403,9 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 166
443 463 zł
10 703,91 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 46
444 689 zł
10 803,91 /m²
41.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 51
445 838 zł
9974 /m²
44.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da2 81
447 606 zł
10 803,91 /m²
41.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 30
450 341 zł
10 244,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 120
450 341 zł
10 244,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 124
450 384 zł
10 242,98 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 162
450 696 zł
10 753,9 /m²
41.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db4 137
452 904 zł
10 132,08 /m²
44.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da2 70
453 453 zł
10 144,36 /m²
44.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 121
454 552 zł
10 107,89 /m²
45.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 34
454 781 zł
10 342,98 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 161
455 688 zł
10 194,36 /m²
44.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 125
455 879 zł
10 703,9 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 49
455 986 zł
10 703,9 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 1
456 248 zł
10 145,61 /m²
45.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da2 77
458 337 zł
9976,86 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 40
463 529 zł
10 544,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db3 130
463 529 zł
10 544,34 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db3 134
463 575 zł
10 542,98 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 44
467 972 zł
10 642,98 /m²
44.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 41
468 043 zł
10 407,89 /m²
45.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db4 169
469 098 zł
10 494,36 /m²
44.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 85
472 119 zł
10 276,86 /m²
45.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 75
480 398 zł
9766,17 /m²
49.2 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 43
487 102 zł
10 066,17 /m²
48.4 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 83
495 155 zł
10 066,17 /m²
49.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 17
601 990 zł
9070,21 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Db3 96
605 014 zł
9115,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Db3 106
621 606 zł
9365,77 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Da2 55
626 873 zł
9472,24 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Da2 56
633 491 zł
9572,24 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Da2 68
633 965 zł
9702,56 /m²
65.3 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Da1 37
635 175 zł
9570,21 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 143
636 506 zł
9617,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Db4 144
636 506 zł
9617,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
6Da1 7
636 726 zł
9593,58 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da1 2
637 601 zł
9576,46 /m²
66.6 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
6Da1 38
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 116
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db3 117
638 199 zł
9615,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 22
638 684 zł
9592,73 /m²
66.6 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Da2 76
650 300 zł
9952,56 /m²
65.3 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da1 32
655 329 zł
9842,73 /m²
66.6 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 151
656 360 zł
9917,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Da1 48
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db3 126
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db3 127
658 110 zł
9915,78 /m²
66.4 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 64
659 669 zł
9967,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
6Db3 132
665 316 zł
9992,73 /m²
66.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 71
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 159
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Db4 160
669 596 zł
10 117,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da2 84
669 902 zł
10 252,56 /m²
65.3 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da1 42
675 303 zł
10 142,73 /m²
66.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 72
676 214 zł
10 217,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
6Da2 79
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db4 167
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Db4 168
689 450 zł
10 417,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
6Da2 80
696 068 zł
10 517,8 /m²
66.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Zenit etap 6D?

Ceny mieszkań w Zenit etap 6D wahają się od 362 589 zł do 696 068 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań zaplanowany jest na IV kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje system smart home, windy, stacje ładowania samochodów, plac zabaw oraz strefę zieleni.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Zenit etap 6D mają powierzchnię od 34,73 m² do 79,14 m².

Czy w inwestycji są miejsca parkingowe?

Na terenie inwestycji powstanie 34 miejsc postojowych naziemnych.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Zenit etap 6D ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w budowie mieszkań w różnych lokalizacjach, kładąc duży nacisk na jakość wykonania oraz zrównoważony rozwój. Inwestycje dewelopera charakteryzują się nowoczesnym podejściem do architektury oraz dbałością o detale, co przekłada się na wysoką jakość życia mieszkańców.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość