Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Gwarna8

Перевірений забудовник

Gwarna, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
588 400 zł
15 461 zł/m² середня
17 доступних з 17 квартир
Діапазон цін
588 400 zł – 1 701 000 zł
Площа
26 – 106 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
17

Про інвестицію

Gwarna8 пропонує сучасні квартири в Познані за ціною від 588 400 PLN (~ 138 600 ₴) до 1 701 000 PLN (~ 397 000 ₴). Інвестиція знаходиться в центрі міста, що забезпечує зручний доступ до всіх необхідних послуг.

Gwarna8 — це нова інвестиція в Познані, що пропонує сучасні квартири в центрі міста. Цей проект включає 17 квартир з площами від 25.77 м² до 106.17 м², що робить його ідеальним вибором для різних потреб. Ціни варіюються від 588 400 PLN (~ 138 600 ₴) до 1 701 000 PLN (~ 397 000 ₴), що дозволяє знайти оптимальний варіант для кожного. Інвестиція знаходиться в безпосередній близькості до зелених зон, таких як парк Міцкевича та Огрód Замковий, а також до університетів, що забезпечує комфортне життя для студентів та молодих професіоналів. Завдяки розвиненій інфраструктурі та зручному доступу до громадського транспорту, Gwarna8 стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість та зручність.

Характеристики

Gwarna8 пропонує сучасні зручності, такі як ліфт, що забезпечує зручний доступ до всіх поверхів. Квартири мають балкони та тераси, що дозволяє насолоджуватися відкритим простором. Будівля відповідає високим стандартам якості, з газовим опаленням, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, з терміном здачі в експлуатацію до 2025 року.

Переваги

  • Сучасні квартири в центрі Познані
  • Ціни від 588 400 PLN (~ 138 600 ₴)
  • Площа від 25.77 м² до 106.17 м²
  • Зручності: ліфт, балкони, тераси
  • Газове опалення для комфорту
  • Близькість до парків та університетів
  • Завершення будівництва до 2025 року
  • 17 квартир на продаж

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Інвестиція Gwarna8 розташована в центрі Познані, що забезпечує легкий доступ до всіх основних об'єктів інфраструктури. У безпосередній близькості знаходяться парк Міцкевича та Огрód Замковий, що створює комфортні умови для відпочинку на свіжому повітрі. Також поруч розташовані університети, такі як Університет імені Адама Міцкевича та Університет Економічний, що робить цю локацію привабливою для студентів та молодих спеціалістів. Громадський транспорт, включаючи трамваї та автобуси, знаходиться в кількох хвилинах ходьби.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

17 квартир·Доступні: 17
Dostępne
8/4.1
588 400 zł
15 180,6 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
8/4.2
633 000 zł
15 289,86 /m²
41.4 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
8/0.4
693 200 zł
14 190,38 /m²
48.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
8/2.2
709 200 zł
16 500,7 /m²
43.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
8/3.2
730 100 zł
16 939,68 /m²
43.1 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
8/4.3
761 300 zł
15 180,46 /m²
50.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
8/3.6
776 500 zł
15 620,6 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
8/0.5
828 300 zł
13 860,44 /m²
59.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
8/2.3
848 500 zł
16 389,8 /m²
51.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
8/1.5
855 600 zł
14 708,61 /m²
58.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
8/3.3
860 300 zł
16 829,03 /m²
51.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
8/2.5
898 100 zł
14 923,56 /m²
60.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
8/4.4
1 021 800 zł
14 960,47 /m²
68.3 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
8/1.4
1 027 900 zł
15 232,66 /m²
67.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
8/2.4
1 044 600 zł
15 452,66 /m²
67.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
8/3.4
1 050 200 zł
15 563,13 /m²
67.5 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
8/3.5
1 701 000 zł
16 021,47 /m²
106.2 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Gwarna8?

Ціни на квартири в Gwarna8 варіюються від 588 400 PLN (~ 138 600 ₴) до 1 701 000 PLN (~ 397 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво Gwarna8 планується завершити до 2025 року.

Які площі квартир доступні?

Квартири в Gwarna8 мають площу від 25.77 м² до 106.17 м².

Які зручності пропонує Gwarna8?

Gwarna8 пропонує ліфт, балкони, тераси та газове опалення.

Де розташована інвестиція?

Gwarna8 розташована в центрі Познані, поруч з парками та університетами.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних містах Польщі. Вони відомі своїм підходом до проектування, що включає використання сучасних технологій та матеріалів. Девелопер дотримується високих стандартів будівництва, що забезпечує надійність та довговічність їхніх об'єктів. Клієнти можуть розраховувати на підтримку після здачі об'єкта в експлуатацію.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення