Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2027

Wieża Jeżyce etap IV

Перевірений забудовник

Janickiego, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
430 563 zł
13 126 zł/m² середня
97 доступних з 97 квартир
Діапазон цін
430 563 zł – 1 455 292 zł
Площа
31 – 115 m²
Здача
4-й квартал 2027
Квартири
97

Про інвестицію

Запрошуємо вас ознайомитися з новою інвестицією Wieża Jeżyce etap IV, де ціни на квартири коливаються від 430 563 PLN (~100 000 ₴) до 1 455 292 PLN (~335 000 ₴). Ця сучасна новобудова в Познані пропонує 97 квартир з високим стандартом виконання.

Wieża Jeżyce etap IV — це нова інвестиція в Познані, що пропонує сучасні квартири з високим стандартом виконання. Розташована всього за 3,5 км від центру міста, ця новобудова забезпечує зручний доступ до всіх переваг міського життя. Інвестиція включає 97 квартир площею від 31,47 м² до 114,9 м², що робить її ідеальною для різних категорій покупців — від молодих спеціалістів до сімей. Ціни на квартири варіюються від 430 563 PLN (~ 100 000 ₴) до 1 455 292 PLN (~ 335 000 ₴). Завдяки сучасним зручностям, таким як система розумного дому, ліфти та підземний паркінг, мешканці зможуть насолоджуватися комфортом та безпекою. Окрім того, поруч розташовані зелені зони, такі як парк Адама Водзичкі та озеро Русалка, що робить це місце ідеальним для активного відпочинку на природі.

Характеристики

Wieża Jeżyce етап IV пропонує широкий спектр зручностей для своїх мешканців. Серед них — сучасна система розумного дому, ліфти, підземний паркінг, а також комори для зберігання. Квартири мають балкони, лоджії, а також можливість облаштування власного саду або тераси. Інвестиція також передбачає зелені зони для відпочинку та активного проведення часу.

• Близькість до навчальних закладів
  • Завершення будівництва у IV кварталі 2027

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Розташування Wieża Jeżyce етап IV забезпечує зручний доступ до всіх необхідних інфраструктурних об'єктів. Всього за 400 м знаходиться автобусна зупинка, а за 350 м — трамвайна зупинка, що дозволяє швидко дістатися до центру міста. У безпосередній близькості розташовані магазини, заклади харчування, спортивні об'єкти та навчальні заклади, що підтримують українських студентів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

97 квартир·Доступні: 97
Dostępne
GA 21
430 563 zł
13 681,71 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GB 103
435 078 zł
13 681,71 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 31
442 495 zł
14 060,85 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 113
447 135 zł
14 060,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 123
451 905 zł
14 210,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GA 51
451 936 zł
14 360,85 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GB 133
456 675 zł
14 360,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 61
458 230 zł
14 560,85 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 143
463 035 zł
14 560,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GA 71
464 524 zł
14 760,85 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 153
469 395 zł
14 760,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GA 36
471 809 zł
14 134,47 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GB 163
475 755 zł
14 960,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 26
477 000 zł
14 289,98 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GA 91
481 832 zł
15 310,85 /m²
31.5 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 56
483 492 zł
14 484,47 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 173
486 885 zł
15 310,85 /m²
31.8 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 46
487 014 zł
14 589,98 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GB 112
488 474 zł
12 154,12 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 5
491 716 zł
12 183,26 /m²
40.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
GA 66
500 366 zł
14 989,98 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 142
515 769 zł
12 833,26 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 86
518 725 zł
15 539,98 /m²
33.4 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 152
523 807 zł
13 033,26 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GA 54
526 008 zł
13 415,16 /m²
39.2 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 111
528 380 zł
13 147,05 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 44
530 146 zł
13 520,68 /m²
39.2 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 64
545 830 zł
13 920,68 /m²
39.2 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 172
552 162 zł
13 738,78 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 109
556 067 zł
13 022,65 /m²
42.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GB 108
561 030 zł
12 797,22 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 29
561 316 zł
14 348,56 /m²
39.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 151
563 713 zł
14 026,19 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 182
566 228 zł
14 088,78 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 39
567 184 zł
14 498,56 /m²
39.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GA 84
567 395 zł
14 470,68 /m²
39.2 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 161
571 751 zł
14 226,19 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GA 49
573 052 zł
14 648,56 /m²
39.1 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GB 118
577 294 zł
13 168,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 171
579 789 zł
14 426,19 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 128
583 870 zł
13 318,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GA 85
584 037 zł
14 470,68 /m²
40.4 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 138
590 446 zł
13 468,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GB 149
593 258 zł
13 893,64 /m²
42.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 181
593 855 zł
14 776,19 /m²
40.2 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 148
599 214 zł
13 668,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 158
607 982 zł
13 868,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 168
616 750 zł
14 068,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 178
632 094 zł
14 418,21 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 78
811 318 zł
13 047,89 /m²
62.2 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 166
828 498 zł
13 006,25 /m²
63.7 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 88
833 081 zł
13 397,89 /m²
62.2 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 59
839 726 zł
13 039,23 /m²
64.4 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 165
844 021 zł
13 489,23 /m²
62.6 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 12
853 637 zł
10 649,16 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GB 164
856 420 zł
13 043,26 /m²
65.7 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 60
859 676 zł
13 039,23 /m²
65.9 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GA 79
865 486 zł
13 439,23 /m²
64.4 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 175
865 921 zł
13 839,23 /m²
62.6 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 80
867 018 zł
13 150,58 /m²
65.9 m²
Площа
3
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 70
872 862 zł
13 239,23 /m²
65.9 m²
Площа
3
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 174
879 401 zł
13 393,26 /m²
65.7 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 22
883 055 zł
11 016,16 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GA 89
888 026 zł
13 789,23 /m²
64.4 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 32
895 079 zł
11 166,16 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GB 107
895 702 zł
11 776,26 /m²
76.1 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GB 117
923 616 zł
12 143,26 /m²
76.1 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 127
935 025 zł
12 293,26 /m²
76.1 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GB 96
945 266 zł
12 444,26 /m²
76.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
GB 104
947 824 zł
10 401,93 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GB 93
969 146 zł
10 635,93 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
GA 10
972 762 zł
10 635,93 /m²
91.5 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
GB 167
992 070 zł
13 043,26 /m²
76.1 m²
Площа
4
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 114
1 007 629 zł
11 058,26 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GA 30
1 011 278 zł
11 058,26 /m²
91.5 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 177
1 018 691 zł
13 393,26 /m²
76.1 m²
Площа
4
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GA 62
1 020 342 zł
12 728,82 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 124
1 021 297 zł
11 208,26 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GB 134
1 034 965 zł
11 358,26 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 72
1 036 374 zł
12 928,82 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GA 50
1 038 713 zł
11 358,26 /m²
91.5 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 82
1 064 430 zł
13 278,82 /m²
80.2 m²
Площа
4
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 144
1 105 917 zł
12 136,93 /m²
91.1 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GB 110
1 259 674 zł
10 963,22 /m²
114.9 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 13
1 259 817 zł
10 978,8 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
GA 23
1 301 988 zł
11 346,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 120
1 319 135 zł
11 480,72 /m²
114.9 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
GB 130
1 319 135 zł
11 480,72 /m²
114.9 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GA 33
1 319 200 zł
11 496,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
GA 43
1 336 413 zł
11 646,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
GA 53
1 359 363 zł
11 846,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GA 63
1 382 313 zł
12 046,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
GB 140
1 403 586 zł
12 215,72 /m²
114.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
GA 73
1 405 263 zł
12 246,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
GB 150
1 409 332 zł
12 265,72 /m²
114.9 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
GA 83
1 445 425 zł
12 596,3 /m²
114.8 m²
Площа
5
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
GB 170
1 455 292 zł
12 665,72 /m²
114.9 m²
Площа
5
Кімнати
8
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка вартість квартир у Wieża Jeżyce етап IV?

Ціни на квартири варіюються від 430 563 PLN (~100 000 ₴) до 1 455 292 PLN (~335 000 ₴).

Коли планується завершення будівництва?

Завершення будівництва заплановано на IV квартал 2027 року.

Які зручності пропонуються в цій інвестиції?

У Wieża Jeżyce етап IV є ліфти, система розумного дому, підземний паркінг, а також зелені зони для відпочинку.

Скільки квартир передбачено в проекті?

У проекті передбачено 97 квартир.

Де розташована інвестиція?

Wieża Jeżyce етап IV розташована в Познані, всього за 3,5 км від центру міста.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних містах Польщі. Вони відомі своїм підходом до створення комфортних і функціональних житлових просторів, що поєднують сучасний дизайн з високими стандартами якості. Інвестиція Wieża Jeżyce етап IV відзначається надійністю та увагою до деталей, що робить її привабливою для покупців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення