Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Unii Lubelskiej IV

Перевірений забудовник

Unii Lubelskiej, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
441 450 zł
13 635 zł/m² середня
96 доступних з 96 квартир
Діапазон цін
441 450 zł – 903 485 zł
Площа
0 – 100 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
96

Про інвестицію

Пропонуємо вам унікальну можливість придбати квартиру в новобудові "Unії Любельської IV" за ціною від 441 450 до 903 485 PLN (~300 000 - 600 000 ₴). Ця інвестиція в стадії будівництва пропонує сучасні рішення для комфортного життя в Познані.

Інвестиція "Unії Любельської IV" розташована в Познані, в мальовничому районі Нове Місто. Ця новобудова пропонує сучасні квартири з площами від 31 до 70 м², що ідеально підходять для молодих сімей та професіоналів, які шукають комфортне житло в зручному місці. Ціни на квартири варіюються від 441 450 до 903 485 PLN (~ 300 000 - 600 000 ₴). Завдяки близькості до міської інфраструктури, включаючи магазини, ресторани та зупинки громадського транспорту, мешканці зможуть насолоджуватися всіма перевагами життя в місті. Інвестиція знаходиться в стадії будівництва, з планованим терміном здачі в IV кварталі 2026 року. Сучасна архітектура, екологічні рішення, такі як фотогальваніка, та безпека, забезпечена відеодомофонами та протизламними дверима, роблять цю пропозицію надзвичайно привабливою для покупців.

Характеристики

Квартири в "Unії Любельській IV" відрізняються сучасною архітектурою та високими стандартами якості. Інвестиція передбачає наявність підземних та наземних місць для паркування, а також зручності, такі як балкони та тераси. Система опалення – міське, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Безпека мешканців гарантується відеодомофонами та протизламними дверима.

Переваги

  • Сучасна архітектура
  • Екологічні рішення
  • Безпека з відеодомофонами
  • Підземні та наземні паркувальні місця
  • Близькість до транспорту та інфраструктури
  • Тераси та балкони
  • Комфортне міське життя
  • Зелені зони поблизу

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район Нове Місто в Познані відзначається зручною транспортною доступністю, з зупинками трамваїв та автобусів у безпосередній близькості. Мешканці зможуть насолоджуватися розвиненою інфраструктурою, включаючи магазини, ресторани та інші сервіси. Близькість до зелених зон та рекреаційних територій робить це місце ідеальним для активного відпочинку.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

96 квартир·Доступні: 96
Dostępne
B-106
441 450 zł
14 194,53 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
A-45
447 238 zł
13 950,03 /m²
32.1 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-90
475 100 zł
15 276,53 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B-94
490 650 zł
15 776,53 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-98
490 650 zł
15 776,53 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-109
492 650 zł
15 840,84 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B-102
496 750 zł
15 972,67 /m²
31.1 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-28
508 274 zł
12 716,38 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-73
509 585 zł
13 463,28 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-38
517 437 zł
12 945,63 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
A-67
524 864 zł
13 513,49 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-43
526 893 zł
13 920,54 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-47
527 014 zł
13 568,85 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A-68
528 785 zł
13 970,54 /m²
37.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-54
535 963 zł
13 389,03 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-49
537 263 zł
13 421,51 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A-72
539 464 zł
13 889,39 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-42
540 822 zł
13 924,36 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-3
548 189 zł
13 715 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-44
552 212 zł
13 794,94 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-39
553 500 zł
13 837,5 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
A-8
556 437 zł
13 921,37 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A-4
558 900 zł
13 972,5 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-13
559 537 zł
13 998,92 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-18
559 537 zł
13 998,92 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-9
559 900 zł
13 997,5 /m²
40.0 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A-41
565 061 zł
13 236,38 /m²
42.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-76
580 584 zł
12 437,52 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A-5
585 696 zł
13 263,04 /m²
44.2 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-113
610 370 zł
13 237,26 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-112
624 460 zł
13 110,64 /m²
47.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-119
629 275 zł
13 647,26 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B-122
629 275 zł
13 647,26 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-6
635 500 zł
12 507,38 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-120
636 775 zł
13 632,52 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B-79
637 150 zł
13 599,79 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-114
638 775 zł
13 675,34 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-117
640 925 zł
13 721,37 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-36
641 000 zł
12 615,62 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
A-2
642 554 zł
12 939,07 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-121
649 025 zł
13 609,25 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-27
649 954 zł
13 088,08 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-32
649 954 zł
13 088,08 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B-116
651 325 zł
14 125,46 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-115
653 175 zł
13 696,27 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-83
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-87
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B-91
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-7
656 654 zł
13 223 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-84
658 911 zł
10 512,3 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-22
662 754 zł
13 345,83 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A-17
666 854 zł
13 428,39 /m²
49.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B-118
666 925 zł
13 984,59 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B-131
670 230 zł
14 535,46 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-1
670 339 zł
13 193,05 /m²
50.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B-125
672 230 zł
14 578,83 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-134
672 230 zł
14 578,83 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B-128
674 380 zł
14 625,46 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-126
678 030 zł
14 515,74 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-129
678 030 zł
14 515,74 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B-132
678 160 zł
14 515,41 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B-95
679 850 zł
14 511,21 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-99
679 850 zł
14 511,21 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-107
679 980 zł
14 510,88 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B-123
680 030 zł
14 558,55 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-135
680 160 zł
14 558,22 /m²
46.7 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B-137
681 730 zł
14 784,86 /m²
46.1 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B-110
684 130 zł
14 599,45 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B-103
685 950 zł
14 641,41 /m²
46.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B-97
689 374 zł
11 762,06 /m²
58.6 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-127
690 770 zł
14 484,59 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-130
690 770 zł
14 484,59 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B-124
694 920 zł
14 571,61 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-133
696 870 zł
14 612,5 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B-136
707 720 zł
14 840,01 /m²
47.7 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
B-81
715 510 zł
12 207,98 /m²
58.6 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-85
715 510 zł
12 207,98 /m²
58.6 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B-93
748 965 zł
12 778,79 /m²
58.6 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-105
755 615 zł
12 892,25 /m²
58.6 m²
Площа
3
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
B-80
760 280 zł
12 129,55 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B-88
760 280 zł
12 129,55 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B-100
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
B-92
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B-96
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B-104
802 420 zł
12 801,85 /m²
62.7 m²
Площа
3
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
A-56
865 441 zł
12 654,5 /m²
68.4 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-71
879 922 zł
12 866,23 /m²
68.4 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-51
883 341 zł
12 916,23 /m²
68.4 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-66
883 341 zł
12 916,23 /m²
68.4 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-25
885 585 zł
12 633,17 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A-10
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
A-15
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A-20
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
A-30
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A-35
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A-40
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Площа
3
Кімнати
7
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир в "Unії Любельській IV"?

Ціни на квартири варіюються від 441 450 до 903 485 PLN.

Коли планується завершення будівництва?

Будівництво планується завершити в IV кварталі 2026 року.

Які є зручності в новобудові?

В новобудові передбачені підземні та наземні місця для паркування, балкони, тераси, а також система безпеки.

Де розташована "Унія Любельська IV"?

Інвестиція розташована в Познані, в районі Нове Місто.

Яка площа квартир?

Площа квартир варіюється від 31 до 70 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах Польщі. Вони відомі своїм підходом до екологічного будівництва, включаючи використання фотогальванічних систем для енергозбереження. Завдяки високим стандартам будівництва та увазі до деталей, девелопер забезпечує якість, що відповідає сучасним вимогам.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення